iridoligie - Alternativní medicína

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • dita9
    19.03.2014 19:11
    dita9
    iridoligie

    Ahojte, prosím vás, najde se tu někdo se zkušenostmi s iridologiou? Něco jsem už o ní četla, jen základní info, že se dají předem zjistit předpoklady na nějaké nemoci. Moc by mě zajímalo, kterých přesně se to týká a jak to probíhá. děkuji za jakékoliv info.

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      23.03.2014 10:57
      Anonymní příspěvek
      Re: iridoligie

      ahoj, byla jsem na ní veVyškově s mojí mámou,máme v rodině cukrovku, takjsme se chtěli nechatvyšetřit. Dá se pomocí nítoho zjistit mnoho, kompletníseznam najdeš např.. nahttp://iridologie.webnode.cz/iridologie/, plusnejakédalšie informace.Vyšetření netrvá dlouho.

  • Anonymní příspěvek
    26.10.2015 10:31
    Anonymní příspěvek

    Já jsem na iridologii byl v Praze.
    Mají to za dost dobrou cenu.http://centrummediciny.cz/produkt/iridologie/
    Za mě můžu určitě doporučit, je to velmi zajímavé a neuvěřitelné, jak dokážou z duhovky i z jazyka vyčíst takové věci. To co mi řekli, byla pravda.

    • Anonymní příspěvek
      27.10.2015 11:37
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jiří to je nějaká super cena, to hned kupuju. Díky
      No jsem taky zvědavý, jak to celé probíhá a jak to vlastně funguje. Doufám, že mi k tomu taky něco řeknou :))

      • Anonymní příspěvek
        29.10.2015 09:01
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jo, koupil? No tak uvidíš. Jasně, že ti k tomu všechno řeknou, vysvětlí. Jsou tam moc milí. Tak se neboj.

  • bibianna
    25.08.2014 12:53
    bibianna

    Ahojte, zmiňovaný doktor je můj velmi dobrý známý, je to náš rodinný oční, chodíme k němu všichni od malička. Absolvovala jsem u něj i zmíněné vyšetření - iridologii, bohužel i my máme v rodině cukrovku, jako malé dítě jsem proto byla na tomto vyšetření. Naštěstí jsem do dnes zdravá.

    • Anonymní příspěvek
      20.09.2014 11:45
      Anonymní příspěvek
      Re:

      a na co jste tímto vyšetřením přišli? Jakou máš pravděpodobnost že cukrovku budeš mít i ty?

      • Anonymní příspěvek
        25.09.2014 19:21
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        velmi malá, téměř žádnou, věřím tomu, myslím pozitivně a chodím pravidelně na kontroly. Pan doktor mě uklidnil, slyšela jsem to co jsem potřebovala. Psychicky mi to velmi pomohlo, je to moc moc milý a klidný člověk s příjemným hlasem a spoustou zkušeností.

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2014 14:38
    Anonymní příspěvek

    pana doktora jsem navštěvovala dlouho jako svého očního a postupem času jsme si povídali a dostali jsme se i k iridologii, ale ještě jsem se na ni nedostala a ani nevím jestli vůbec na toto vyšetření půjdu, každopádně je to zajímavé, jak to funguje.

    • Anonymní příspěvek
      19.08.2014 11:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Pan doktor je skvělý, na email mi odepsal hned druhý den, dohodli jsme si schůzku, vyšetření jsem absolvovala, velmi dobře jsme si s panem doktorem pokecali, je to velmi milý a příjemný člověk. O vyšetření jsem se dozvěděla co jsem potřebovala, je vidět, že je to odborník.

  • Anonymní příspěvek
    24.06.2014 10:15
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, na tvém místě bychse obrátila přímo na něj.Je to milý člověk, takžebych řekla, že tě vezme,ale raději se předem ohlasnebo se informuj, může sestát, že budeš něcoplatit.http://iridologie.webnode.cz/kontakt/. Máš tam na nehtelefon i mail (odepisuje :))

    • Anonymní příspěvek
      10.07.2014 13:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Děkuji za kontakt, byla jsem déle na dovolené, takže jsem se nedostala na net. Hned mu jdu napsat e-mail a doufám, že mi přijde pozitivní odpověď. Opravdu bych ráda šla na Iridologii a i se o ní něco víc dozvěděla přímo od doktora.

  • Anonymní příspěvek
    16.06.2014 21:38
    Anonymní příspěvek

    Ahojte, chcela by som sa opýtať, či pán doktor Nemec vezme aj slovákov. Rada by som šla na toto vyšetrenie, veľa som o ňom čítala a zaujíma ma. Problém je ale v tom, že som poistena na slovensku a nie tu v ČR, myslíte že ho má zmysel vôbec kontaktovať?

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2014 16:09
    Anonymní příspěvek

    vidím, že máte zkušenosti. O iridologii jsem četla velmi mnoho různých knih a článků, u některých jsem i v komentářích narazila na doktora Němce, kterého tu zmiňujete. Má mnoho spokojených pacientů a je v tom opravdu odborník. Kika nevím jestli je ve Vyškově někdo další ale v jiných městech určitě.

  • Anonymní příspěvek
    22.05.2014 14:24
    Anonymní příspěvek

    to je sice fakt a pravda, že někdy to bylo jinak, ale i tak je to pro mě zatím nepochopitelné, že to takto může fungovat, asi si to budu muset vyzkoušet na vlastní kůži abych tomu uvěřila. Je ve Vyškově i někdo jiný kdo se tím zabývá, než dr. Němec?

  • Anonymní příspěvek
    18.05.2014 20:24
    Anonymní příspěvek

    je obrovské množství alternativní medicíny. Vždyť si vem, že někdy nebyly vůbec léky a když už nějaké byly, tak jich bylo málo nebo byly drahé, ne každý si je mohl dovolit a totéž platí io doktorech. Věřím, že někdy je lepší stáhnout po alternativní medicíně jako po lécích. Doktor Němec je v tom to odborník, co se týče Iridologie, je známý a má mnoho spokojených pacientů.

  • Anonymní příspěvek
    25.04.2014 14:59
    Anonymní příspěvek

    když jsem si nastudovala na stránkách iridologie.webnode.cz co všechno se dá zjistit tímto vyšetřením jako vyšetření probíhá ani se mi nechtělo věřit dokud jsem si to nevyzkoušela na vlastní kůži. Dodnes stále nerozumím tomu jak je možné zjistit přes oko tolik věcí, ale hold asi to fakt jde: D

  • Anonymní příspěvek
    12.04.2014 14:06
    Anonymní příspěvek

    děkuji za informace, můžu se ještě zeptat jak dlouho to vyšetření trvalo? Jsem překvapená vysokým procentem uspechu přesného určení. Nečekala jsem, že např. cukrovka má až 95%.

    • Anonymní příspěvek
      24.04.2014 11:17
      Anonymní příspěvek
      Re:

      je to už dávno, nevím přesně kolik to trvá, pamatuji si jen, že to nebylo dlouho, takové normální běžné vyšetření. Zdržet se vlastně můžeš akorát tím, že budeš hodně mluvit s doktorem, když budeš chtít něco vysvětlit a podobně. PS: Velmi dobře se s ním povídá :)

  • Anonymní příspěvek
    25.03.2014 08:52
    Anonymní příspěvek

    na iridologii jsem byla přibližně před rokem, navštívila jsem dr. Němce ve Vyškově. Celé vyšetření proběhlo v pořádku, pan doktor je velmi příjemný a milý člověk, takže jsme si dobře popovídali. Naštěstí jsem zdravá a vše je v pořádku :)