Sebevražda - Duševní zdraví a psychologie

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Lucrezia
    14.06.2011 23:19
    Lucrezia
    Sebevražda

    Už jste někdy na tím přemýšleli?

    Já jsem to vždy spíše odsuzovala. Co by jiní za to dali, kdyby mohli žít, a třeba umírají na rakovinu.

    Ale pak jsem se dostala do sitace, kdy jsem je pochopila a chtěla to skončit taky. Momentálně mám propad a dost bojuji s depresivními myšlenkami a myšlenkami na smrt.
    Vše mi přijde zbytečné a beznadějné. :-(

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      11.07.2012 17:15
      Anonymní příspěvek
      Re: Sebevražda

      Nejsem sice psycholog, ale myslím si, že žádná ulička není slepá, a s trochou moudrosti se z toho vybruslí... Hlavní je, nepropadávat panice, a myslet na to, jak z té svízelné situace ven. Ovšem pokud jde o dluhy, je tu jednoduché řešení - prostě si najít lepší práci, nebát se šéfa a jít do toho

    • Anonymní příspěvek
      25.07.2011 12:54
      Anonymní příspěvek
      Re: Sebevražda

      Já jsem přemýšlela, ale víc se bojím smrti než problémů a starostí(se zdravím, s rodinou, s prací a lidskými hyenami). A vím, že nic netrvá věčně, samozřejmě onemocnět depresemi je vždy oříšek. Nevím jak dobře teď léčí psychiatři, ale mě moc nepomohli. V 17ti letech jsem měla potíže hormonální a s tlakem.Měla jsem fobie. Léky nejsou vždy řešením, navíc nikdy ne dlouhodobým! Nepomáhaly, spíš mi škodily. Vyhodila jsem je a zatím žiji, už 25let(a mám ještě horší potíže). Život je boj, není to procházka růžovým sadem.Doporučuji najít si záchytný bod a bojovat až do konce. Nač bychom tu taky byly, kdyby vše bylo nemastné a neslané! Držím pěsti a posílám štěstí....

      • Anonymní příspěvek
        27.10.2012 23:57
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Sebevražda

        Dlouhodobě mám potíže sesmutkem,samotou,osaměním,jsembez energie.Děti mají svéděti a nejsou nijak blízko akomunikaci s něma jeobtížná, víceméně semnou. Nechce se mi jet zaněma, nijak mě nezvou a tona co se člověk snažíupnout- na vnoučata - tak isevzdaluje. Nemůžu seodhodlat k žádnémuvětšímu úklidu, jsemmnohdy ráda,že si uvařím.

      • Anonymní příspěvek
        31.07.2011 19:11
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Sebevražda

        Ano přemýšlela ale bohužel i pokusila naneštěstí bez úspěchu!
        Téměř 4 roky jsem byla závislá na pervitinu ! nejhorší etapa celého života!setkala jsem se silnými depresemi,později i toxickými psychózami...už nikdy víc!!!k něčemu tato skutečnost byla ale dobrá : mnohem víc si teď vážím svého života!dnes už vím že "sebevražda" není vítěztví ale zbabělí útěk...snad se i Vám zadaří ,držim palce a posílám velkej kus pozitivní nálady :)

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:32
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    09.04.2015 16:28
    Anonymní příspěvek

    nedělejte to, život je krásný.