únava - Duševní zdraví a psychologie

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • olga.polka
    13.04.2015 10:35
    olga.polka
    únava

    dobrý den, mám takové nějaké únavové období, jsem docela aktivní člověk a přišlo to tak zčista jasna. myslíte, že je dobré brát třeba nějaké přášky s přísadou kofeinu? myslíte,že to zabírá? nezkoušel jste to někdo prosím? díky moc,snažím se jíst víc vitamínů ale pořád nějak nejsem ve své kůži.

Reakce

    • viky.beckham
      15.04.2015 13:20
      viky.beckham
      Re: únava

      dobrý den,ja myslim zekofein vam asi tedy muze dodatenergii a jestli nepijete kavuje to nejlepsi zpusob typrasky no :) osobne jsem tonezkousela ale divala jsem sena jednu stranku a jednytakove prasky ktere by tomuodpovidaly jsem nasla hazuodkazhttp://www.nutrashop.cz/home/17-kofein-karnitin-graciela-8594000862628.html

      • olga.polka
        20.04.2015 10:34
        olga.polka
        Re: Re: únava

        prave ja kavu kdysi pila hodne a nechci s tim zacit jelikoz jsem pak na tom byla docela zavisla :D je to opravdu jako droga. takze jsem s tim pomalu skoncila a dlouho jsem se citila po tom kdyz jsem ji prestala pit moc dobre. a ted tohle. dekuji moc za odkaz.divala jsem se a docela se mi ty prasky zamlouvaji a libi se mi hlavne ze je to z prirodnich latek! :) tak asi to vyzkousim ja uz vyzkousim asi vsechno :D moc dekuji

    • Anonymní příspěvek
      14.04.2015 17:51
      Anonymní příspěvek
      Re: únava

      Mám to samé.Jsem po nemoci,brala jsem ATB, Možná je to tím.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:33
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    19.04.2017 08:57
    Anonymní příspěvek

    Po úrazu jsem býval dostunavený. Manželka mi zlékárny donesla totowww.salutempharma.cz/produkty/enzymax-r/ a časem se tozlepšilo.

  • Anonymní příspěvek
    18.04.2017 23:24
    Anonymní příspěvek

    S tou změnou životního stylu můžu jedině souhlasit.

  • Anonymní příspěvek
    16.04.2017 21:05
    Anonymní příspěvek

    Ciao ve spolek! Míval jsem podobný problém, v podstatě jsem jen chodil do práce a spal, nic jiného jsem nezvládal…potom mě kamarád ukecal na změnu stravování a upřímně se mi ze začátku ani nechtělo, ale postupná změna životosprávy udělala svoje, nejsou potřeba žádné drastické diety, miluju "real food"! časem jsem pak přidal běh a teď jsem úplně jinde. :)

  • Anonymní příspěvek
    15.04.2017 23:16
    Anonymní příspěvek

    mám to podobně, spát můžu jak dlouho chci a stejně se pořád cítím zničená.. :(

    • Anonymní příspěvek
      18.04.2017 19:57
      Anonymní příspěvek
      Re: unava

      rada by si vas přidala do přatel z duvodu unavy

  • Anonymní příspěvek
    20.03.2017 15:44
    Anonymní příspěvek

    Poslední dobou trpím strašnou únavou..není to tím, že bych nespala,..ale prostě i když se vyspím těch 10 hodin celý den jsem jak bez duše..nemáte někdo babskou radu, jak zatočit s pocitem únavy?

    • Anonymní příspěvek
      18.04.2017 19:59
      Anonymní příspěvek
      Re: unava

      poradim s produktem a odpovím všem . Rada by se s vami zkontaktovala

  • Anonymní příspěvek
    19.01.2016 15:06
    Anonymní příspěvek
    Melatonin

    hodně mi pomohl melatoninhttp://www.koloidnimineraly.cz/melatonin-snicek.html

  • lenka.dobby
    29.06.2015 14:07
    lenka.dobby

    dobry den, na unavu bych doporucila treba i nejake energeticke tycinky, jetli je unavajen docasna-mate nejake tezke obdobi :) vim o thebrainer ze je dobra vec