Proteinové tyčinky - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Starka
    06.08.2015 21:13
    Starka
    Proteinové tyčinky

    Ahoj, už asi rok chodím pravidelně cvičit a když jsem nestíhala se pořádně najíst, před nebo po cvičení jsem si dávala proteinové tyčinky, ale moje oblíbená značka je přestala vyrábět. S jakými máte vy dobré zkušenosti? Jedinou podmínkou, aby byly chutné a do 40 Kč.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    28.06.2016 09:27
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, mate nekdo vyzkousene proteinove tycinky active? Dekuji

    • Anonymní příspěvek
      16.08.2016 16:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mohu doporucit z vlastni zkusenosti x-treme nebo active ty mi chutnaji nejvic a maji dobry obsah co se tyce hodnot.

      • Anonymní příspěvek
        22.08.2016 16:10
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A jaky maji obsah a odkud je objednavate? .-) ja jsem jich par ochutnala co maji u nas ve fitku ale kamarad mi pak rikal ze ty jsou nic moc tak shanim neco jineho a objednam si to ve vetsim baleni

  • Anonymní příspěvek
    24.02.2016 22:12
    Anonymní příspěvek

    My jsme teď naposledy děllivelkou objednávku na eshopufitness4u, mají tam velkývýběr a mají i množstevníslevu.http://www.fitness4u.cz/12-energeticke-tycinky Jinak sedají samozřejmě koupitvšude, i v drogerii nebo vefitku po cviku. :-)

    • Anonymní příspěvek
      26.02.2016 22:43
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Obchod fitness4u mám ráda, jsem ze Zlína a dlouho jsme chtěli s kamarády nějaký obchod zaměřený na potraviny pro sportovce a tak, takže nás potěšili.. =-)

      • Anonymní příspěvek
        27.02.2016 23:30
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        taky jsem ze zlína a jsem za tento obchod moc ráda... vždy jsem objednávala z netu, ale mít něco poblíž domova je vždy dobré.

      • Anonymní příspěvek
        26.02.2016 23:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        My ho zas máme u nás v uherském hradišti a chodím tam často, i pro rady od personálu. :-)

  • Anonymní příspěvek
    11.12.2015 17:28
    Anonymní příspěvek

    já všechny zdravé věci kupuju v www.bio-pro.cz a nejlepší tam mají sušenky :-)

    • Anonymní příspěvek
      04.01.2016 12:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mají dobrou nabídku potravin, láká mě nakoupit si pár věcí na zkoušku. Posílají pouze nebo i třeba rozváží?

  • Anonymní příspěvek
    06.12.2015 21:37
    Anonymní příspěvek

    Ahoj,nevíte jak často můžu jíst proteinové tyčinky a jaké jsou kdyžtak nejlepší?

    • Anonymní příspěvek
      21.06.2016 18:38
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mrkni nahttps://www.covybrat.cz/nejlepsi-proteinova-tycinka/ to tidá představu na co si dátpozor u nákupu

    • Anonymní příspěvek
      10.12.2015 13:41
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, proteinové tyčinky jsou fajn místo svačiny nebo je jím mezi cvičením. Musíš ale dávat pozor na složení, aby to nebyl jen cukr. Mně se osvědčily tyčinky Guareta. Když jsem měla dietní plán tak jsem je jedla každý den. Teď si objednávám vždy krabici, abych je měla doma a nemusela je nikde shánět.Nejvíc mi asi chutnají s příchutí kapučína a čokoládové, ale vybrat si můžeš z více příchutí.Jíst je můžeš normálně běžně místo svačiny.

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2015 21:44
    Anonymní příspěvek

    Nevíte jestli se dají sehnat proteinové tyčinky guareta taky v lékárně?

    • Anonymní příspěvek
      25.11.2015 07:15
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, tyčinky nevím, ale když jsem se ptala na ten dietní plán, tak mi v lékárně řekli mnohem vyšší cenu než na internetu. Takže jsem si to objednávala sama a i s poštovným mě to vyšlo levněji. Chce to se nejdřív zeptat, aby to neměli přehnaně drahé.

  • Anonymní příspěvek
    18.08.2015 12:54
    Anonymní příspěvek

    A který máš nejraději? :-)

    • Anonymní příspěvek
      19.08.2015 11:19
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já osobně mám nejradši jogurt a broskev, ale všechny jsou dobré :-)

      • Anonymní příspěvek
        08.09.2015 12:19
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Tak jsem zkusila už úplně všechny příchutě a musím říct, že jsou vážně super. Nejvíc mi stejně jako tobě chutná jogurtová :-)

  • Anonymní příspěvek
    16.08.2015 12:57
    Anonymní příspěvek

    Já je kupovala prvně v lékárně, ale teď je objednávám z drstanek.cz, mají tam množstevní slevy :-)

  • Anonymní příspěvek
    10.08.2015 13:49
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, zkoušela jsi někdy Guarety tyčinky? Stojí lehce přes 30 kč, jsou vážně chutné :-)

    • Anonymní příspěvek
      12.08.2015 20:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Habi, ty jsem nezkoušela. Kde se dají koupit?