Chronicka gastritida - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    12.12.2011 18:28
    Anonymní příspěvek
    Chronicka gastritida

    Dobry večer již cca půl roku mě pobolíval nadbřišek myslel jsem že to je přetažene z těžke manuálni práce zvedáni těžkých břemen atd,až nakonec jsem začal říhat a bylo mi nevolno od žaludku tak jsem byl doktorem odeslán na gastroskopii ,a dnes mi byla na gastroskopii zjištěna chronicka gastritida,před třemi týdny jsem byl také na gastroskopii kde mi zjistili feflux-mezi žaludkem a jícnem-GERD ,žáha mě ale nikdy nepalila -dnes napsano ve zprávě od doktora inkompetence kardie,,t.č.bez známek refluxní esofagitidy.Makroskopicky obraz chronicke gastritidy,biopsie z antra take k vyšetřeni Helicobacter pylori.Beru emaneru 40mg a ganaton,chci se zeptat jak je možne že mi před 3tydny doktor zjistil reflux mezi žaludkem a jícnem a dnes dokonce chronickou gastritýdu-přeci toto onemocněni se nevivine za přesně 3tydny,jaka je prognoza zlepšeni chronicke gastritidy,jak dlouho se léči drži dietní opatřeni jak často se chodi na gastro vyšetřeni a je pravda že tato nemoc ma velmi pozitivní vliv na vznik rakoviny žaludku???Mám 39 let 2 děti z toho jedno necele 5 let,bolí mě komplet nadbřišek omezuje mě to v práci prakticky doma již čtvrty týden polehávam,Děkuji za odpověd na mé otazky,s pozdravem.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    03.10.2017 05:52
    Anonymní příspěvek
    John

    I'm seeking weblogs which all have fantastic guidance on what's popular and specifically what the top rated makeup is.. gbfdgfbdekdegdae

    • Anonymní příspěvek
      06.10.2017 09:21
      Anonymní příspěvek
      Re: John

      Dobrý den, jsem věřitel zezahraničního úvěru,rozhodl jsem se poskytnoutkrátkodobé, střednědobé idlouhodobé půjčky čestnýmlidem, kteří se i přes svéměsíční příjmy snažíčelit jejich základnímpotřebám. Úroková sazba zúvěrů činí 2% zcelkových úvěrů apodmínek poskytováníúvěrů je velmi jednoduché.Požadované úvěry jsouzískány během několikahodin po podání žádosti.Pokud máte zájem,kontaktujte násprostřednictvím tohotoe-mailu(GONZALEZANDRESLOAN@GMAIL.COM)

  • Anonymní příspěvek
    29.07.2016 12:07
    Anonymní příspěvek

    o CBDex jsem se dovedela na doporuceni, pak jsem se koukla na reference na internet a když jsem videla samé chvály, taky jsem to zkusila.

    • Anonymní příspěvek
      04.10.2016 17:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jaké produkty používáte?Nemáte zkušenosti s toutotinkturouhttps://www.cbdex.eu/cz/hlava-migren/cbd-olej-5-migren-tinctura-cbdex-10ml.html ?

      Děkuji moc :-)

      M.

  • Anonymní příspěvek
    25.07.2016 10:47
    Anonymní příspěvek

    Konopí mi vždycky zabralo. Je to znacka CBDex- http://www.cbdex.cz/. Kapky tam najdes. Mají i náplne do inhalatoru, sestre to pomohlo na imunitu.

    • Anonymní příspěvek
      27.07.2016 11:10
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jak ses o nich dovedela? Z internetu nebo na doporucení?

  • Anonymní příspěvek
    19.07.2016 09:28
    Anonymní příspěvek

    mám podobné problémy a od mamky jsem dostala kapky CBDex, dostala tip od nejaké její kolegyne z práce. Beru je ráno a večer, chutnají dobře a zlepšení pocituju

    • Anonymní příspěvek
      21.07.2016 11:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Konopné kapky? To budou urco dobře, konopí se mi uz drive hodne osvedcilo. Co presne to je za znacku?

  • Anonymní příspěvek
    30.10.2015 23:36
    Anonymní příspěvek
    Pomoct

    Ahoj. Kdo potrebuje pomoct s potizema, kontaktuj te me na email. Pomuzu vsem. Sam jsem na to trpel jak pes.
    Vaclavrezanka@centrum.cz

  • Míša
    15.05.2014 13:27
    Míša
    chronická gastritida

    Dobrý den, opravdu zkuste přírodní kapičky Emulips Forte. Trávení hodně zklidní...mě přestaly křeče, bolesti a nafouklé břicho, které jsem měla několik let. Někdy je to ale také o stravě, stresu..nad tím je potřeba se zamyslet. Napište, vše vysvětlím: jar.kezdravi@seznam.cz

  • Alex.Hykaru
    22.05.2012 11:46
    Alex.Hykaru
    Chronická gastritida

    Ahojky od roku 2005 mne bilo zjištěno že mám Chronickou gastritidu+Refluxní nemoc jicnu předepsali mi Helicid reace na leky bilo mi huř ted Lansoprazolum Lanzul ponich mije tak zle zvracim.Mam dotas gdo bere tihle leky a jaká je naně vaše reakce???

    • Anonymní příspěvek
      04.06.2012 21:59
      Anonymní příspěvek
      Re: Chronická gastritida

      Už nemám žádné potížese zažíváním. Dlouho jsemtrpěla s problémem, kterývyvolával zvracení ,bolestžaludku, křeče nadýmání.Několikrát jsem byla navyšetření žaludku istřev. Pokaždé nalezenzánět . Užívala jsemhelicid a další léky, alepokaždé to začalo znova.Pak jsem se dozvěděla opřírodních produkt azačala je užívat. Po 3měsících užíváníEmulipsu Forte jsem mněla odproblémů pokoj . Chcete-lise dozvědět vice pište :Vlasta.Fucikova@seznam.czskype : vlastafunezáv.obch.partner..03-000334