Oční ambulance - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    19.11.2012 19:11
    Petruss
    Oční ambulance

    Dobrý den, chodíte někdo do Vyškova k panu Liboru Němcovi? Slyšela jsem, že je opravdu dobrý, do ted jsem jezdila do Brna, tak to je pro mě zajíždka.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2017 20:18
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, určitě nejlím tě to vyjde fakt v tom balíčku čočky+roztok. Taky to tak kupuju. Nejvíc beru na www.cocky-online.cz. Mají super akce a zboží mám vřdycky skoro do druhého dne.

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2017 20:13
    Anonymní příspěvek

    Používám roztoky Gelone nebo Laim-Care a kupuju je vždycky v balíčcích přímo s čočkama. Hodně sem si teď oblíbila TopVue. Cenově to vychází oproti optice suprově.

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2017 20:09
    Anonymní příspěvek

    Super dík za tip. A jaký roztoky kupuješ? Moc se v tom právě nevyznám, tak si nechám poradit.

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2017 20:06
    Anonymní příspěvek

    Ahoj Karin, hodně teď kupuju na www.cocky-optika.cz nebo www.cocky-online.cz mají tam super ceny. Beru tam i roztoky a vždycky to vychází na super peníz.

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2017 20:03
    Anonymní příspěvek
    Kde kupujete čočky?

    Ahoj, zeptám se, jaký je nejlepší e-shop, kde kupujete čočky? Myslím co se týče kvality a ceny? Byla sem teď v optice že si koupím čočky, a ta cena byla šílená.

  • Anonymní příspěvek
    23.04.2017 10:35
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, máte prosím někdozkušenost s těmitočočkami?https://www.kontaktni.cz/topvue-premium-6-cocek mají jeteď v akci, tak o nich docelauvažuju.

    • Anonymní příspěvek
      23.04.2017 10:41
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj Minnie, TopVue Premium používám asi půl roku a sem s nima moc spokojená. Nedráždí oko, nevysouší a krásně v oku sedí. Jsou super.

      • Anonymní příspěvek
        23.04.2017 10:42
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A ty 14ti denní jsou v pohodě? Měla jsem vždycky měsíční, ale ke konci už mi nedělaly moc dobře.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:30
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Kvetinecka
    18.04.2017 20:53
    Kvetinecka

    Ahoj, já si teď kupuju čočky TopVue Air a jsou opravdu super. V oku o nich vůbec nevím a kolikrát se mi stane, že na ně i zapomenu.

  • Anonymní příspěvek
    19.03.2017 17:27
    Anonymní příspěvek

    No my, naše rodina jsmespokojeni s kapkami do očíznačky Hyal drop...musímříct, že jsou celkemslušně kvalitní apomohou..nechci spamovat, alekdyžtak tady:https://www.sleky.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10ml-1

  • Anonymní příspěvek
    15.03.2017 21:16
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, já kupuju buď na www.cocky-kontaktni.cz nebo na www.cocky-optika.cz Vychází tam cenově asi nejlíp..

  • Anonymní příspěvek
    15.03.2017 21:13
    Anonymní příspěvek

    A můžu se zeptat, kde se nají nejlíp sehnat kontaktní čočky?

  • Anonymní příspěvek
    15.03.2017 21:12
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, já teď taky přešla na kontaktní čočky TopVue Air a jsou super. V oku o nich vůbec nevím a oči z nich nemám ani unavené ani zarudlé.

  • Nelli1985
    05.03.2017 09:20
    Nelli1985

    Ahoj, můžete mi prosím doporučit opravdu kvalitní čočky do očí? Mám hodně citlivý oči a hodně mě teď pálí z čoček oči.

    • Anonymní příspěvek
      05.03.2017 09:25
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, mně se hodněosvědčily tyhlehttps://www.cocky-kontaktni.cz/topvue-premium-6-cocek mámtaky citlivý oči a úplněsuper. Jde objednat jen izkušební pár a odskoušet.

  • Anonymní příspěvek
    15.01.2017 16:51
    Anonymní příspěvek

    https://www.zdrave.cz/diskuze/nemoci-a-lecba/kapky-do-oci/
    Podobné téma

  • Anonymní příspěvek
    07.06.2016 11:33
    Anonymní příspěvek
    Oční kapky pro citl.oči

    pokud můžu poradit, tak mám problém s citlivýma očima a nosím kontaktní čočky, někdy i brýle a hodně toho nesnesu, zabraly mi to na doporučení lékárnice Ocutein Sensitive kapky, tak pokud máte někdo stejný problém..

  • Anonymní příspěvek
    20.06.2015 21:40
    Anonymní příspěvek

    Taky nemůžu na kliniku Oftal říct nic negativního! Můj tatíněk, který má obyvkle tendenci vše kritizovat, byl po operaci šedého základu anprosto nadšený a měsíc nemluvil o ničem jiném, než o tom jací jsou pání doktorové profesionálové a jak teď skvělé vidí XD

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2015 13:41
    Anonymní příspěvek

    myslím, že mnoho lidí má s tím problém dát si čočku do oka. Mám kolegyni, která má za chvíli 30 let a neví si to představit a má z toho panický strach.

  • Anonymní příspěvek
    24.02.2015 13:52
    Anonymní příspěvek

    dlouhá léta jsem bojoval stím, že přejdu z brýlí nakontaktní čočky, pořádjsem nevěděl snést pocit,že si budu něco dávat dooka. Nakonec jsem se odhodlala vyzkoušel to. Čočkynosím pouze k vodě jinakjsem stále věrný brýlím.Mimochodem pěknou slevu nanové brýle najdetewww.grandoptical.cz/akce/zvolte-si-slevu

  • Anonymní příspěvek
    18.02.2015 11:23
    Anonymní příspěvek

    to určitě, sestra se byla nedávno fotit a musela si sundat brýle neboť stále měli odraz a nevěděli to nastavit tak aby ho neměla. Pak člověk vypadá úplně jinak, myslím bez brýlí. Sleva super, určitě využiji.

  • Anonymní příspěvek
    17.02.2015 11:59
    Anonymní příspěvek

    myslím, že takových se najde několik, jinak když zmiňujete ty čočky, tak je do 25.2. v GrandOptical 15% sleva :)

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2015 16:57
    Anonymní příspěvek

    to velmi dobře znám, mám množství fotek, na kterých mám krásný odraz z brýlí, ale s tím už nic neudělám. Pomalu postupně si zvykám na čočky, jak jsem psala, chci je hlavně na léto, protože to je období kdy často lituji, že brýle mám.

  • Anonymní příspěvek
    23.01.2015 09:52
    Anonymní příspěvek

    ahojte, také nosím brýle, ale jen doma, do práce či venku nosím zásadně kontaktní čočky, je mi to příjemnější, na případných fotkách tak nemám odraz v brýlích a podobně. Mám značku iWear z grandoptical.cz a velká spokojenost.

  • Anonymní příspěvek
    18.01.2015 15:57
    Anonymní příspěvek
    čočky

    i 15% slevu na čočky mají, už jsem myslela, že skončila ale ještě je prodloužili. Koupila jsem si na tři měsíce, na léto. I mi ukázali jak je používat, protože jsem je ještě neměla.

  • janulka
    07.01.2015 15:56
    janulka

    pokud přemýšlíte nadnovými brýlemi mám skvělýtip jak ušetřit, vGrandOptical jsou nyní zimnívýprodeje a mají slevy aždo 70%, všechny potřebnéinfo naleznete na//www.grandoptical.cz/akce/zimni-vyprodej

  • honzo
    25.11.2014 08:38
    honzo

    nosím brýle od malička,nevím si už život bez nichpředstavit, nechci jít anina operaci a ani nositčočky. Brýle se staly mousoučástí a"módním"doplňkem. Mám jedny dopráce, jedne na doma a dozahrady. Asi před dvamitýdny jsem si koupil novéhttp://www.grandoptical.cz/images/glasses/PK_1500/The%20One_12.jpg

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2014 10:48
    Anonymní příspěvek

    když jsem si vybírala novébrýle tak jsem si v prvnířadě podívala internetovounabídku optik. Velmi mi i topomohlo při rozhodování.Věděla jsem předempřibližnou nabídku a i cenua pak jsem vlastně šlavysloveně si vyzkoušet domavybrané rámy. Ušetřilajsem tak množství času.Nakonec jsem si vybrala tyto:)www.grandoptical.cz/dioptricke-bryle-galerie#bryle-20

  • Sangria
    23.10.2014 21:26
    Sangria

    Jak jsem říkala, moje maminka tam byla na operaci, popravdě nebyla na laserové operaci, ale je zatím spokojená a vůbec na nic si nestěžovala a to zrovna ona je mrčoun ve všem…

  • Kacule88
    18.10.2014 20:41
    Kacule88

    Jakou máte zkušenost s oční klinikou oftal.cz? Je to kladná zkušenost? A co si myslíte o lasrové operaci očí? Pomohla Vám a máte lepší zrak?

  • Anonymní příspěvek
    09.10.2014 17:04
    Anonymní příspěvek

    zítra si můžeme všichninehce vyšetřit zrak zdarma,zítra, tedy 10.10. jesvětový den zraku a vevšech prodejnách GrandOptical nám zdarma vyšetřízdrak, bližší infohttp://www.grandoptical.cz/akce/svetovy-den-zraku Neváhejte:)

    • Anonymní příspěvek
      23.10.2014 13:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      já jsem tuto možnost využila :) už jsem si myslela že se tam nedostanu, byla jsem v Brně v NC Královo pole, a když jsem přišla tak mi řekli, že mají toho hodně ale že mám přijít za hodinku, tak jsem si nakoupila v tescu a pak tam šla. Takže vyšetření proběhlo, vše je v pořádku, netřeba mi nové dioptrie, ale asi si koupím nové brýle, objevila jsem tam krásný rám.

      • Anonymní příspěvek
        15.11.2014 13:11
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        co se týče rámů tak mají opravdu obrovský výběr a za skvělé ceny. Velmi se mi líbí, že rámy jsou cenově rozděleny, takže každý si může dívat podle rozpočtu. Už se mi stalo že když jsem si konečně vybrala rám, tak mě zhrozila cena a nakonec jsem si ho nekoupila. Tady vím, že se mi to nestane.

  • Anonymní příspěvek
    24.09.2014 21:37
    Anonymní příspěvek

    Všimla jsem si Vaší diskuze a já jsem oční kliniku oftal navšítivila, byla jsem na laserové operaci očí :)

  • Sangria
    23.07.2014 16:02
    Sangria

    To se vůbec nebojte … co jsem četla a slyšela, tak to je, když to tak řeknu úplná banalita … zrovna tato klinika mi příjde jak už jsem řekla seriozní a na úrovni, i to prostředí a chování doktorů…byli velice příjemní na maminku…

  • Viskotka
    28.06.2014 21:03
    Viskotka
    RE

    Takže mohu z toho chápat, že to není špatná volba? Mám tam jít na laserovou operaci očí. Celkově se celé této operace bojím.

    • Petruss
      19.08.2014 12:41
      Petruss
      Re: RE

      Ahoj nebo Dobrý den, popravdě ted se laserová operace dělá jakoby na počkání :) Opravdu jak říká paní Sangria, tak laser je ted banalita :) Já jsem byla na tomto, když řeknu zákroku a vše dopadlo jen a jen dobře :)

      • Viskotka
        11.09.2014 12:09
        Viskotka
        Re: Re: RE

        Tak už mám i po operaci opravdu jsem byla na té oční klinice Oftal. Ten přístup se mi líbil! Se podívejte i na jejich web oftal. Cz, také jsem tam přidávala svou zkušenost.

  • Viskotka
    20.06.2014 21:12
    Viskotka
    Oftal

    Nemáte někdo zkušenosti s oční klinikou Oftal?

    • Sangria
      28.06.2014 11:54
      Sangria
      Re: Oftal

      Zkušenosti mám, ikdyž né osobní, ale rodinné, moje maminka tam nedávno byla, měla šedý zákal…Velice seriozní klinika…

  • Anonymní příspěvek
    11.04.2014 19:27
    Anonymní příspěvek

    Ahojte prosím vás, máte někdo zkušenosti s optikou Křepela v Hatích? Měly by tam dělat zdarma oční testy, tak bych se chtěla informovat jak to tam chodí. děkuji

    • Anonymní příspěvek
      19.04.2014 22:13
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, kamarádka ze Znojma tam chodí, pochvaluje si ji, že měla bleskově rychlé udělané brýle a nedávno si tam koupila fakt pěkné slunečné :) Testy nezmiňovala ale zítra s ní budu tak se jí zeptám, jestli o tom něco ví.

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2014 20:49
    Anonymní příspěvek

    když jsem si to teď takto zpětně přečetla celé, tak to opravdu vypadá tak, že mluvíte o jednom. Každopádně děkuji za informace a za stránky :)

  • Anonymní příspěvek
    23.02.2014 12:33
    Anonymní příspěvek

    Myslím, že všichni mluvíme o tomtéž, pokud ne tak mě opravte. Jde o doktora Libora Němce, ambulanci má na Puškinove 63. Veškeré informace o něm, jeho sestřičce či ambulanci, ordinačních hodinách, spolu s kontakty najdeš na jeho webové stránce http://iridologie.webnode.cz/

  • Anonymní příspěvek
    18.02.2014 18:39
    Anonymní příspěvek

    děkuji velmi pěkně za reakce, ale o jakého doktora jde? Můžete mi napsat jméno nebo nějaký kontakt? Potřebovala bych to čím dříve vyřešit.

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2014 15:14
    Anonymní příspěvek

    byla jsem u ní sice poprvé asi před měsícem, ale musím říct že od přijetí velmi sympatickou sestřičkou až po efektní a odborné vyšetření panem doktorem jsem byla velmi spokojena, navíc mi přijde velmi lidský a dá se s ním o čemkoli mluvit :)

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2014 18:04
    Anonymní příspěvek

    o měsíc se budeme stěhovat do Vyškova, kromě množství vybavovačiek má čeká i přenos doktorů, ne jen mých ale i pro děti. Ráda bych uvítala jakékoliv rady a doporučení na koho se obrátit. Hledám doktory, co by udělali i vstupní prohlídky.

    • Anonymní příspěvek
      08.02.2014 16:51
      Anonymní příspěvek
      Re:

      podle mě je to nejlepší lékař ve Vyškově, má velmi příjemnou a sympatickou sestřičku. Pan doktor dokáže poradit, netváří se že ho obtěžujete, sestřička vždy vysmátá, co se v dnešní době téměř nikde nevidí. Péče dokonalá jako u dospělých tak i u dětí!

  • Anonymní příspěvek
    17.01.2014 18:42
    Anonymní příspěvek

    neboj se :) ber to jako preventivní prohlídku jako já :) Pan doktor je velmi milý člověk, mě dost uklidnil když jsem k němu přišla :)

  • Anonymní příspěvek
    14.01.2014 10:46
    Anonymní příspěvek

    no právě, že se dá toho zjistit mnoho, jen se bojím toho, pokud to budou nějaké negativní zprávy, co budu dělat. Nejdříve se snažit tomu nějak předejít nebo to léčit, ale i tak ... nevím, bojím se

  • Anonymní příspěvek
    25.12.2013 17:52
    Anonymní příspěvek

    já jsem u něj byla,slyšela jsem na nějdoporučení tak jsem honavštívila. Babka mělacukrovku, takže jsem se bálajestli náhodou nečeká imě. Naštěstí vyšetřenídopadlo dobře, takže jsemspokojená. Překvapuje mě covšechno se dá přesiridologii zjistit.http://iridologie.webnode.cz/iridologie/

  • Anonymní příspěvek
    22.12.2013 12:11
    Anonymní příspěvek

    z jeho webovky usuzuji že se zabývá i iridologiou, hodně jsem o ní četla a ráda bych na ni šla. Byli jste už někdo na takovém vyšetření u zmiňovaného pana doktora? Pomohlo vám to v něčem? Změnily vám informace pohled na svět?

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2013 16:18
    Anonymní příspěvek

    navštěvuji ho již několik let a nedám na něj dopustit. Velmi mi pomohl, měla jsem velké problémy s očima a dá se říci že mi je zachránil. Skvělý doktor!

  • Anonymní příspěvek
    17.12.2013 13:32
    Anonymní příspěvek

    také navštěvuji tohoto pana doktora. Měla jsem jiného očního ale nebyla jsem s ním spokojená, tak jsem dala na radu známé a přestoupila jsem k němu a udělala jsem dobře. Velmi milý a příjemný pan doktor.

  • Anonymní příspěvek
    05.02.2013 10:45
    Anonymní příspěvek

    I mě se tato diskuze hodí, pokud je to tedy oční lékař i pro děti? Mohli byste poslat jeho webové stránky prosím, jestli tedy nějaké má.

    • Anonymní příspěvek
      19.02.2013 15:55
      Anonymní příspěvek
      Re:

      určitě tady jsouhttp://iridologie.webnode.cz/iridologie/
      :)

  • Petruss
    22.01.2013 16:21
    Petruss

    Opravdu? No já jsem taky slyšela, že tam je oblíbený, že k němu lidé chodí rádi. Tak Já se k němu zkusím také přihlásit.

  • Anonymní příspěvek
    21.01.2013 21:07
    Anonymní příspěvek

    Zdravím, kdyz jsme bydleli před dvouma rokama kousek od Vyškova,tak k němu chodila dcera. Výborný oční lékař ;) Je tam docela známí...