Operace očních víček - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    14.06.2015 19:37
    Petruss
    Operace očních víček

    ahojte všichni.. neumím se rozhodnout, jestli mám jít na operaci očních víček nebo ne... za posledních pár let mám pocit, že mi hodně povisly a zestařují mně. byli jste někdo na takové operaci? je čeho se bát?

Reakce

    • Starka
      15.06.2015 07:57
      Starka
      Re: Operace očních víček

      To záleží taky na tom, kolik je ti let, ale hlavně na doporučení od lékaře! Rozhodně doporučuji nejdřív vyšetření a je rozhodně lepší využít oční kliniku, než nějaké pofiderní estetické či kosmetické salony. Já byla na klinice Oftal v Brně a jsem se zákrokem mmaximálně spokojená, za ty peníze to rozhodně stálo.

  • Anonymní příspěvek
    25.06.2015 19:09
    Anonymní příspěvek

    Tak jsem tam na Vaše doporučení zašla :) Skutečně ochotní, pěkné čisté prostředí, které na člověka působí moc dobře. Jsem na operaci domluvená a uvažuji, že zaplatím dceři právě i laserovou operaci. Nevíte, jak dlouho by trvalo, než se zotaví? Je teď na mateřské, tak aby se v pohodě mohla věnovat malému

  • Anonymní příspěvek
    19.06.2015 23:08
    Anonymní příspěvek

    Ahoj ahoj, já byl na týhle klinice na laserovce a vidím dokonale! příštup ej profesionální, jistě i při jiných zákrocích