samoplatce magnetická rezonance - Nemoci a léčba

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    27.08.2011 19:10
    Anonymní příspěvek
    samoplatce magnetická rezonance

    Prosím o radu jak se dostat na magn rezonanci i jako samoplátce, jsem nemocna od listopadu 2010, léčím se na diagnózu -Pokročilé degener. změny LS páteře, artróza faset.kloubů L3/4/5 zužující pateř.kanál laterolaterálně zejména zprava,zúžení fr.foramin L3/4/5.cirk.protruze L2-S1.I třeba jako samoplatce.Ve věci odporučení jsem se obrátila na odbor.lékaře u kterého se "léčím" ale bohužel jsem dostala zamítavou odpověď a to i tehdy když jsem si to chtěla zaplatit sama i když mám žádné pojištění.Proč chci diagnózu magn.rezonance?Mám nesnesitelné bolesti a možná bych správnou diagnózou našla řešení,děkuji za radu.

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      10.12.2012 17:04
      Anonymní příspěvek
      Re: samoplatce magnetická rezonance

      Na rezonanci jako samoplátce je možné se dostat. Zajděte za obvodním lékařem ať Vám vypíše žádanku na MR Ls páteře (bez žádanky to nelze) a ať Vám tam napíše, že jste samoplátce, tak mu to nepujde na jeho náklady. Můžete se objednat se žádankou v ruce v Praze Poliklinika Budějovická tel. 261006700. Takto jsem se také nechala vyšetřit. Jsou tam velmi příjemní a ochotní. počítejte, ale s větší finanční zátěží asi 12000Kč. Kratochvilova.

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2018 16:20
    Anonymní příspěvek

    Martino, v prvé řadě odejděte od odborného lékaře k nějakému jinému. Poptejte se známých i soukrmě některých lékařů na názor jakého.

    Honza