Dáváte přednost bylinkám před chemií? - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    08.06.2011 18:32
    Anonymní příspěvek
    Dáváte přednost bylinkám před chemií?

    Máte rádi bylinky a dáváte přednost přírodním produktům před chemií? Tak to jste tu správně. Produkty české výroby jsou navrženy podle pentagramu čínské medicíny, které pomáhají na zdravotní problémy.Ceny od 375 kč. Možnost získat slevu 40-50% na veškeré produkty. Případně s námi i spolupracovat. www.okg-fit.cz/silvik Nezávislý distributor 03-004541 Silvie Krpcová

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    21.02.2018 21:13
    Anonymní příspěvek
    doplněk stravy

    Máte doma někdo tentodoplněk?https://www.rpshop.cz/chrom-maxi

    • Anonymní příspěvek
      25.02.2018 23:26
      Anonymní příspěvek
      Re: doplněk stravy

      Ahoj mám doma a za sebe jsem spokojená

  • Beru21
    22.01.2018 18:58
    Beru21

    Tak dej potom vedet, hlavne jak dlouho vydrzi vune ;-)

  • Plakoš
    17.01.2018 10:21
    Plakoš

    Kamarádka začala vyrábět si kosmetiku doma a musím říct, že je to vážně rozdíl. Škoda, že tak pracné :(

  • Beru21
    15.01.2018 18:36
    Beru21
    Bio parfémy

    Máte někdo zkušenosti sBio parfémy? Snese tosrovnání s klasickými neboto třeba voní jen chvilku?Líbí se mi tady tentohttps://www.notino.cz/loccitane/pivoine-flora-toaletni-voda-pro-zeny/

    • Monča98
      22.01.2018 18:50
      Monča98
      Re: Bio parfémy

      Tak určitě je v tom méně chemie a více přírodních složek, chystám se vyzkoušet.

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2017 18:00
    Anonymní příspěvek

    Spíš bych asi chtela vyzkouset tu kozí. Líbí se mi,ze mají celou radu, krém, koupel,...

  • Anonymní příspěvek
    27.12.2017 17:16
    Anonymní příspěvek

    Mám neco z arganové a neco z kozí, obe dobre

  • Anonymní příspěvek
    21.12.2017 12:47
    Anonymní příspěvek

    Vyborné prirodní kosmetiky má firma Vivaco.cz kozí, arganová, konopná,...

    • Anonymní příspěvek
      27.12.2017 12:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A ty nekterou pouzívás? hledám na precitlivelou plet a zatím bez uspechu

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 16:59
    Anonymní příspěvek
    bolest kloubů a svalů

    Dívám se co si pořídím na bolest kloubů a svalů, našla jsem flexiharpan, rostlinný produkt. Máte sním zkušenost?

  • Anonymní příspěvek
    12.11.2017 20:02
    Anonymní příspěvek

    Určitě dávám přednost přírodním věcem před chemií. Chemie mi hodně nabourala imunitu a potom sem měla docela problém se z toho vyhrabat. Pomohla až příroda.

    • Anonymní příspěvek
      12.11.2017 20:06
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A co ti pomohlo? Taky teď bojuju s nabouranou imunitou a už je to fakt opruz.

      • Anonymní příspěvek
        12.11.2017 20:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Vyzkoušej čagu ze Sibiře od chaganela. Je to fakt super věc. Ty sibiřský rostliny mají v sobě mnohem víc pomocných látech, ptže musí odolávat mnohem větším extrémům.

  • Anonymní příspěvek
    09.08.2017 17:40
    Anonymní příspěvek

    Pastilky na afty? Zdálo se mi to nemožný, ale funguje to. Larypront je jedinečnej.

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2017 10:36
    Anonymní příspěvek

    Problémy s afty řeším cucáním nebo přiložením Laryprontu na aft. JE to pastilka bez chemie a suprově pomáhá.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:34
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    19.04.2017 17:39
    Anonymní příspěvek
    šťávy ze zelených listů

    Když už se tady řeší ty přírodní suroviny, tak se taky zeptám - zkoušela jste některá dělat šťávy ze špenátu jiné zelené listy? Mám takový starší blbý odšťavňovač a vůbec to s ním nejde.

    • Anonymní příspěvek
      21.04.2017 20:37
      Anonymní příspěvek
      Re: šťávy ze zelených listů

      JJ, já si je dělám docela často. Sice mám teda odšťavňovač z těch lepších kategorií, ale můžu se s ním opravdu vyřádit.

      • Anonymní příspěvek
        24.04.2017 10:20
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: šťávy ze zelených listů

        Takže to je odšťavňovačem tedy? A copak máš doma za pomocníka?

  • Anonymní příspěvek
    18.04.2017 13:27
    Anonymní příspěvek

    Chtela bych si koupit kokosový olej, kterým chci nahradit nezdravé kosmetické produkty, co mám z drogerek. Co za znacku byste mi doporucili, aby byl kvalitní?dekuji

    • Anonymní příspěvek
      20.04.2017 15:30
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Pure Coco. Ten mám já a nemenila bych. Kupuju ho z jejich web. stránek. I k jídlu ho sem tam pouziju.

  • Anonymní příspěvek
    03.04.2017 23:15
    Anonymní příspěvek
    vše přírodní

    Já jsem jedině na přírodní produkty, takže bylinky a žádná chemie. Z kosmetiky taky používám vše přírodní bez přidané chemie. jak na tělo tak na vlasy i na pleť. Nejlepší zkušenosti mám s marockou kosmetikou zahir. Jsou to oleje, které si aplikuju do slova všude, kde se dá.

    • Anonymní příspěvek
      27.11.2017 18:51
      Anonymní příspěvek
      Re: vše přírodní

      Narazila jsem taky na oleje Zahir, kdyz jsem se dívala, co na plet. Který z oleju by jsi mi doporucila na problematickou plet? Dívala láká me ten arganový, ale prece jen je to mastný olej, aby mi neucpal pory treba. Ikdyz jsem cetla, ze je fajn, radsi nekoho, kdo mi to potvrdí :-)

      • Beru21
        02.02.2018 12:42
        Beru21
        Re: Re: vše přírodní

        Ahoj, hodně přírodní kosmetiky jsem objevila i na www.notino.cz. Co si o tom myslíte?

  • Anonymní příspěvek
    10.02.2017 23:23
    Anonymní příspěvek
    přírodní parfém

    ahojky, chtěla jsem se zeptat, když už jsme u těch přírodních nechemických produktů, zda někdo používáte přírodní parfemy. Mam hodně citlivou pokožku, ze všeho se osypu, tak by mě zajímalo, zda máte někdo zkušenost. Dívala jsem se že na notino tyto parfémy nabízejí, ale nevím, co vybrat a jak to voní... a nebo kde se dá přírodní parfém ještě sehnat... Díky moc.

    • Anonymní příspěvek
      31.03.2017 22:07
      Anonymní příspěvek
      Re: přírodní parfém

      Pro citlivou pokožku doporučuji Přírodní alunit a šalvěj. Dezodorizuje pokožku, přičemž nenarušuje funkci potních žláz – na rozdíl od běžných deodorantů, které obsahují aluminiové soli. Základem deodorantu ve spreji je alunit, což je minerál vulkanického původu, který spolehlivě ničí bakterie. Částice alunitu neucpávají mazové žlázy, ale zastavují pocení. Deodorant ve spreji neobsahuje aluminiové soli, alkohol, parabeny ani barviva. Je naprosto zdravotně nezávadný, ale přitom velice efektivní. Hodí se pro aplikaci po epilaci, uklidňuje pokožku a pečuje o ni. Je vhodný pro nastávající a kojící maminky. Vysušuje vyrážku na těle a zabraňuje podráždění pokožky. Může se nanášet na chodidla a dlaně. Zaručuje svěžest po dobu 24 hodin.
      Seženete ho tady a koukněte i na ostatní produkty přírodní kosmetiky:
      http://tiande.eu/cz/catalog/gigiena/ochischenie_i_zaschita/1258998/?referral=@@4c6ae65233fbb1335a1a9a50da5281ac&utm_medium=partner&utm_campaign=@@4c6ae65233fbb1335a1a9a50da5281ac&utm_source=all

  • Anonymní příspěvek
    18.01.2017 13:44
    Anonymní příspěvek

    Problémy s afty? Ano měla jsem. Skončila jsem se všemi mastičkami a vodičkami a začala cucat pastilky Larypront. Moc mi pomáhají a nepálí jako ty mastičky.

  • Anonymní příspěvek
    15.12.2016 19:30
    Anonymní příspěvek

    Ano na netu jsem nasla kosmetiku nuspring a ty maji i rasenky, jestli myslis tohle

  • Anonymní příspěvek
    10.12.2016 14:03
    Anonymní příspěvek

    A da se i sehnat dekorativni kosmetika jako prirodni? Jde to vubec? A jestli ano, poradte mi prosim kde takovou sehnat.

  • Anonymní příspěvek
    05.12.2016 19:21
    Anonymní příspěvek

    No urcite bylinkam! Snazim se jist zdrave, varim pro rodinu zdrave a take co se tyce kosmetiky tak vybirat spise prirodnejsi produkty, takze bio kosemtiku, hodne mi zalezi na tom co obsahuje.

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2016 14:53
    Anonymní příspěvek
    afty

    Taky raději chytám po bylinkových přípravcích než po chemii. Tak mi byly na afty doporučený nějaký pastilky Larypront. Skvěle zabírají. Mám je pořád u sebe.

  • Anonymní příspěvek
    03.10.2016 11:48
    Anonymní příspěvek
    Afty

    Dávám přednost bylinkám. Cucám šalvějové pastilky Larypront a afty mizí.

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 13:27
    Anonymní příspěvek

    Mám ráda bylinkové čaje. Některé bylinky si i sama suším. Je to lepší jak pytlíčky. Ale i v péči o tělo je lepší bylinková přírodí péče. Zkouším te třeba biokosmetiku pevonia. Taky používáte přírodní kosmetiku?

  • Anonymní příspěvek
    29.07.2016 20:43
    Anonymní příspěvek
    přírodně

    bylinkami se nikdy nic nezkazilo... ale je třeba to brát rozumně a ne je prosazovat za každou cenu... já třeba na konci těhotenství nedala dopustit na maliníkový čaj a chystám se teď pustit do výroby domácí kosmetiky... :-)

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 13:46
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

    • Anonymní příspěvek
      10.05.2016 07:43
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Tak hodne se snazim divat naco z ceho ten lek je, nakupuji spise v lekarnach a dam tam nejak na rady lekarnic, oni vi nejlepe k cemu se lidi radi vraci :)

      • Anonymní příspěvek
        25.05.2016 08:28
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ja take, zrovna jsem si tam byla koupit lipovitan.cz, chci si udelat trochu ocistu tela

  • Anonymní příspěvek
    19.09.2015 13:27
    Anonymní příspěvek

    Jednoznacne bylinkam, v dnesni dobe to snad ani jinak nejde, kdyz chemie je snad ve vsem, piji i denně čaj Chaganela, je az ze siboře a je uzasna pro lecive ucinky, da se objednat jenom na netu chaganela.cz

  • Anonymní příspěvek
    16.05.2015 14:32
    Anonymní příspěvek

    Dávám přednost bylinkám jako prevenci před problémy. Měla jsem často problémy s kvasinkami po porodu a začala jsem se sprchovat s intim mycím elixírem, který je z bio bylinek.

    • Anonymní příspěvek
      23.05.2015 23:00
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Od koho je ten elixír? Já jsem totiž někde četla, že parabeny co jsou v jiných mycích gelech, tak nejsou moc vhodné pro zdraví. Na kvasinky trpím taky právě.

      • Anonymní příspěvek
        25.05.2015 14:50
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Mám ho z havlíkovy apoteky. Parabeny jsou fakt zlo pro tělo.

  • Anonymní příspěvek
    09.04.2015 16:29
    Anonymní příspěvek

    Dávám přednost bylinkám, ale když už není zbytí, spoléhám na chemii

  • Anonymní příspěvek
    15.02.2015 20:05
    Anonymní příspěvek

    Dlouhou dobu jsem na ekzémy používala kortikoidy. Sice to pomáhalo, ale často se to vracelo a to, že se mažu kortikoidama mě také moc netěšilo. Potom jsem si pořídila Baobabový olej od Maxivitalisu. Plně nahradil krémy od kožní a je příjemný.

    • peterja
      17.04.2015 23:19
      peterja
      Re: Gabka a další

      A víte, že je možné se těchto problémů zbavit. Nestyďte se mi napsat, pouze Vám napíši jak a bude jenom na Vás jak se rozhodnete. Podrobné informace s přílohama Vám zašlu na mail. peterjabb@email.cz

  • Anonymní příspěvek
    29.09.2014 15:25
    Anonymní příspěvek

    Určitě bych všem na tyto kožní problémy doporučila baobabový olej Maxivitalis. ;-) Dcera dlouho trpěla na různé ekzémy a suchou pokožku. Kožní ji psala různé krémy a mlíčka, ale nic pořádně nepomohlo. Kortikoidy jsem odmítala a tak jsem hledala sama. Našla jsem tento olejíček a dcerunka měla za chvíli po problému. :-) Mažu ji s tím dodneška proto po tom má strašně příjemnou pokožku. :-)

  • Anonymní příspěvek
    10.04.2014 22:03
    Anonymní příspěvek
    PŘÍRODNÍ české PRODUKTY

    PŘÍRODNÍ PRODUKTY české firmy
    PORADENSTVÍ ZDARMA
    nezávislý poradce 03-012831
    www.zdravipokapkach.webnode.cz
    máte tyto problémy?
    Zácpa, nadýmání, cholesterol, cukrovka,
    Prostata, ledviny, játra, akné, lupénka a
    další? Velice rádi poradíme :
    vlastulda@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    29.01.2014 12:56
    Anonymní příspěvek
    Stopbacil

    Sirup STOPBACIL je čistě bylinkový sirup, skládá se snad až z 10 bylinek, podporuje imunitu organismu, slouží při nachlazení a vyčerpání!! Fakt bomba! ;)

    • Anonymní příspěvek
      29.01.2014 13:02
      Anonymní příspěvek
      Re: Stopbacil

      Bonus k sirupu STOPBACIL byl pro mě a určitě nejen pro mě, že je pro těhotné a kojící ženy!!

      • Anonymní příspěvek
        29.01.2014 13:04
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Stopbacil

        Nejen pro ně, bunus pro mě zase, také i pro diabetiky a celiatiky (lepek) :)))

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2013 12:43
    Anonymní příspěvek
    Bylinkový sirup

    Jsem také spíš přes ty bylinky, různé čajíky a tak, ale domáci sirupy si nevyrábím, od kamarádky jsem dostala tip na sirup Stopbacil z lékárny a ten je opravdu skvělý, obsahuje výtažky z více bylinek, takže má silný účinek a užíváme ho buď při nachlazení pro rychlejší vyléčení, nebo jako prevenci hlavně v období chřipek, je tam jen jiné dávkování

  • Anonymní příspěvek
    20.07.2013 23:37
    Anonymní příspěvek
    PŘÍRODNÍ PRODUKTY

    100% přírodní produkty * neváhejte mě kontaktovat *
    **PORADENSTVÍ ZDARMA**
    nezávislý poradce 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz
    www.zdravipokapkach.webnode.cz

  • kaculinka208
    30.05.2013 14:20
    kaculinka208

    Dobrý den, velice ráda bych se s Vámi podělila o naše zkušenosti s bylinkami, jak se dá bojovat s alergiemi a atopickým ekzémem přírodní cestou.....náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i ekzémy.Hodně se mu to dělalo na ručičkách, nožičkách a potom už i na obličeji,škrábal si to někdy až do krve,byli jsme už jeden čas zoufalí! Nepřišli jsme vůbec na to co mu vlastně vadí,na co má tu šílenou alergii.Skončili jsme nakonec na alergologii a kožním,dali nám antihistaminika a mastičku s kortikoidy...
    Od mé sestry jsme se poVánocích dozvěděli očínských bylinkách odfirmy OKG a zkusili je,i kdyžze začátku trochu snedůvěrou......ale poprvénás tohle OPRAVDU AUPŘÍMNĚ NEZKLAMALO,protože už ani ne po třechměsících jsme viděliveliké zlepšení!! Nedá seto vůbec srovnat s tím,jakéto bylo ještě před těmiVánoci, než jsme s bylinkamizačali...máme teďmomentálně jenom jedenflíček pod kolenem a ten honesvědí, neškrábe si to alépe mi teď i v nocispinká! Přitom jí dá seříct cokoliv(kroměnějakých hodně alergenníchpotravin,ty radějioželíme..) , žádnýFenistil ani jináantihistaminika akortikoidové mastineužíváme, vysadili jsmeto,protože jsme chtěli vyzkoušet,jestli to vůbecpůjde i bez nich a nebo tobudeme opět muset nasadit afungovat už jen s těmiantihistaminiky...a vida,přesvědčili jsme se,že jdeto i bez toho .. :-) Přišlijsme na to,že důležité jezačít od příčiny tohotoonemocnění,pročistit celétělíčko,hlavně střeva ajátra od všech jedů amykotoxinů,odkyselit,nastartovat imunitu,nejprve vnitřně a neřešituž jenom ten důsledek nakůži v podobě ekzémů asvědění . Bohužel všichnimáme tendenci to stáledokola mazat mastmi jenzvenčí nebo alergickéreakce tlumit antihistaminikya neřešíme vůbec to, co seděje uvnitř nás,s našimiorgány a potom samozřejměi s psychikou,je to potomjako začarovaný kruh ...Sama jsem sepřesvědčila,že my jsmeteď na dobré cestě ,našlijsme něco co nám pomáhá az toho mám ohromnou radost:-) Nikdy není pozdě začítřešit to jinou cestou nežjen do sebe cpát pořáddokola spoustu chemickýchléků a kortikoidů,to je ažta poslední možnost,kdyžuž nic jinéhonezabírá,opravdu upřímněa ze srdce doporučujivyzkoušet tohle i komukolivjinému se stejnýmiproblémy.. pokud by Vás tozaujalo a chtěl to někdoprobrat a poradit víc přessoukromou zprávu, jak se stím dá bojovat, moc rádanapíši víc informací, mohuVám poradit jak to začítřešit přírodní cestou... katacmelacek@seznam.cz(03-010728)www.ceske-produkty.webnode.cz

    • Anonymní příspěvek
      20.01.2015 22:35
      Anonymní příspěvek
      Re: OKG výrobky na atopický ekzém

      Také jsem se setkala s výrobky OKG. Na atopický ekzém, kterým jsme léčili vnoučka dva a půl roku nám však nezabraly.

      • Anonymní příspěvek
        22.01.2015 21:01
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: OKG výrobky na atopický ekzém

        Mám zkušenosti s čínskými bylinami na imunitu, alergii a ekzém. Imunita se zlepší, projevy alergie a ekzému zmírní. Je nutné brát dlouhodobě, výsledky se dostavují až po využívání asi 3 lahviček.

        Jarmila

  • Anonymní příspěvek
    24.01.2013 01:07
    Anonymní příspěvek
    BYLINNÉ doplňky STRAVY

    OK GEL

    = první POMOC doma i na CESTÁCH
    DOMÁCÍ LÉKÁRNIČKA
    Pomáhá s akné, afty, křečové žíly, opary, bradavice, spáleniny, úrazy.
    cena ….600kč
    ÚČINKY OK GELU
    Pomáhá na akné, bradavice, kuří oka.
    Zklidňuje pokožku po holení, bodnutí hmyzem, spálení sluncem.
    Pomáhá při potížích s opary, afty, zuby, dásně.
    Podporuje hojení modřin, odřenin, proleženin, popálenin, mykóz, bércových vředů.

    ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ PŘÍRODNÍ CESTOU
    Vlasta Fučíková / konzultant
    nezávislý poradce OKG
    03-000334

    tel...732 974 268
    email... Vlasta.Fucikova@seznam.cz
    skype..... vlastafu
    Facebook ... zdravi po kapkach
    www.zdravipokapkach.webnode.cz

  • Anonymní příspěvek
    08.05.2012 23:35
    Anonymní příspěvek
    přírodní ČESKÉ produkty

    Máte také problémy jako jsem měla i já? Nadýmání, plynatost a křeče. Vyzkoušela jsem
    přírodní produkt české firmy, který mě velice pomohl. Dnes jsem bez problémů které jsem měla skoro dva roky a nic mě nepomáhalo. Produkt se jmenuje Emulips Forte.
    Emulips Forte …… 50ml cena 405,- kč
    = posiluje funkci trávicí soustavy, usnadňuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování, podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidńuje podrážděný žaludek a střeva, desinfikuje střevní obsah, je silný antioxidant, přispívá k detoxikaci, napomáhá od křečí.
    Emulips Forte se užívá … 3x denně 10 kapek při jídle nebo po.
    Zde Vám posílám odkaz knahlédnutí http://zdravipokapkach.webnode.cz
    Pokud máte další otázky klidně pište ráda Vám vše zodpovím. Přeji příjemný zbytek dne Vlasta F.
    Nez.obch.par 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz

  • Alžběta
    28.10.2011 15:35
    Alžběta
    mast na atopický ekzém

    Rozhodně dávám přednost přírodním produktů před chemií a v našem případě se to týká léčby atopického ekzému. Své dceři jsem nemazala žádné kortikoidy a místo toho jsem doufala, že naleznu nějakou léčivou, účinnou a přírodní mast, která by skutečně pomohla. A našla jsem Skin salvation Purepotions, kterou lze u nás koupit pouze na www.spasapleti.cz Nedám na ni dopustit! Atopický ekzém se mé dceři ztratil během 10 dnů. Mažu jí od té doby pleť jen jednou za 2 dny preventivně tenounkou vrstvičkou a po atopáku není ani památka.

    • Anonymní příspěvek
      21.05.2013 08:54
      Anonymní příspěvek
      Re: mast na atopický ekzém

      Dobrý den, můžete mi poradit, pořídila jste vše od této firmy nebo stačí pouze krém a mléko? děkuji

      • Anonymní příspěvek
        14.04.2014 11:09
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: mast na atopický ekzém

        Doporučuji v naší zeměpisné šířce málo známé čerstvé nerafinované bambucké máslo. Pokud vím v čechách ho prodává opravdu čerstvé přímo z fair trade osady www.lulalu.cz, dělají z něj také krémy, čisté a bez chemie. Na zmírnění příznaků ekzému, lupenky, nejlepší co znám. Dětem pomáhá velice, znám dospělé lidi, kterým velice ulevil od příznaků lupenky a atopic. ekzemu.

    • Anonymní příspěvek
      20.11.2011 19:52
      Anonymní příspěvek
      Re: mast na atopický ekzém

      Dobrý den,
      mohla bych se s vámi spojit přes email? (novackova@vastr.cz)
      děkuji