Hydratační krém - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Starka
    20.06.2015 23:49
    Starka
    Hydratační krém

    Dobrý večer všem.Kamarádka mi poradila tentonový krém, tkerý prývýborně hydratuje. Podělíse někdo o zkušenosti?http://www.lekynadosah.cz/radioxar-krem-150-ml~z3098127.html

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    06.12.2017 13:59
    Anonymní příspěvek

    Vyzkousej kozí kosmetiku, je bio, šetrná a není mastná ;-). Myslím, ze by te mohla nadchnout.

    • Anonymní příspěvek
      13.12.2017 17:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Muzu poprosit za informaci, co je to za znacku? Ráda bych se podívala.

      • Anonymní příspěvek
        19.12.2017 10:52
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Je to kozí kosmetika z Vivaco.cz - mají udelané i moc hezké vánocní balení. Myslím, ze jako dárek to moje rodina to ocení.

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 21:39
    Anonymní příspěvek

    Dík pohledám na netu. Nesnáším pocit suchých a taky i mastných rukou.

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 21:38
    Anonymní příspěvek

    Dělají i krém na ruce. Krásně voní a nezanechává mastný pocit. Je fakt dobrej.

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 21:36
    Anonymní příspěvek

    Potřebovala bych něco podobnýho na ruce. Začínají opravdu trpět a děsím sr toho, co bude v zimě…

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 21:35
    Anonymní příspěvek

    Pokud hledáte něco opravdu přírodního, co dodá vaší pleti opravdu revitalizační bombu, zkuste krém od Chaganela. Sama ho mám teď asi měsíc a moje pokožka je jak vyměněná.

  • Anonymní příspěvek
    30.09.2016 20:00
    Anonymní příspěvek

    taky to tak právě vidím mám pocit že dneska už je toho umělého tolik že alespoň pro moji pleť chci něco zdravého...a taky si myslím že přírodní je účinnější :-)

  • Anonymní příspěvek
    28.09.2016 23:51
    Anonymní příspěvek

    Fredi, to bych taky ráda věděla, chci začít s přírodní kosmetikou, protože si myslím, že pleti nemůže prospívat když ji zatěžujeme chemií takže se přidávám k dotazu :))

  • Anonymní příspěvek
    26.09.2016 23:08
    Anonymní příspěvek

    používáte někdo nějaký dobře hydratující přírodní krém?...prosím poraďte značku :-)

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2016 18:57
    Anonymní příspěvek
    Potřebujete úvěr ???

    Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    18.02.2016 14:36
    Anonymní příspěvek

    Zatím nejlepší hydratační krém, co jsem mela http://www.pevonia.cz/ zaujalo me i to, ze se u nich dá objednat na vyzkoušení vzorek.

    • Anonymní příspěvek
      02.03.2016 12:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Který krém používáš? A co ta jejich vlasovka? je fajn?

      • Anonymní příspěvek
        25.04.2016 22:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Používám tentohydratační krém a jsemsním spokojenáhttps://www.ageo.cz/produkt/svezi-hydratacni-krem-soft

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 13:45
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

  • Anonymní příspěvek
    30.10.2015 15:56
    Anonymní příspěvek

    Děkuji za doporučení tohoto krému. Koupila jsem si ho dnes ve městě, zatím namazané pouze ruce, ale večer ho prubnu. Pěkný večer. Hana

  • Anonymní příspěvek
    13.10.2015 10:22
    Anonymní příspěvek

    a sehnala bych ten radioxar i normalne v lekarne nebo se musi jen objednavat z internetu?

    • Anonymní příspěvek
      15.10.2015 10:32
      Anonymní příspěvek
      Re:

      ne, je normálně volně prodejný bez předpisu od lékaře v lékárnách by ho mít měli, ale z internetu mi to přece jenom přijde pohodlnější ho objednat :D

  • Anonymní příspěvek
    29.09.2015 14:42
    Anonymní příspěvek
    krém

    my ho dostali doporučený na ekzem od známé, ale používám ho na celé tělo

  • Anonymní příspěvek
    22.06.2015 10:03
    Anonymní příspěvek

    Já ho kupuji své třináctileté dceři, jelikož má vlemi suchou kůži a je s ním moc spokojená :)