jizvy a jizvičky - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • byhana
    08.03.2014 15:23
    byhana
    jizvy a jizvičky

    Ahojte, prosila bych o rady jak se zbavit jizviček. Pro několika lety jsem si nechala odstranit 3 znaménka na zádech, ale při léčení se mi stehy bohužel zapálili a jizvičky se roztáhly. Dá se s tím ještě něco udělat?

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      02.06.2015 11:05
      Anonymní příspěvek
      Re: jizvy a jizvičky

      já jsem byla odstranit jizvypo úraze na obličeji v Prazemikrojehlickova-radiofrekvence.cz/o-technologii/. vyzkoušelajsem toho už více, alepomohlo mi až tohle.Příjemný to nebylo, ale anižádná extea bolest. šlabych znovu.

    • viky.beckham
      21.04.2015 15:55
      viky.beckham
      Re: jizvy a jizvičky

      dobry den me jedine co takhle na jizvicky pomohlo byla REMESCAR Silikonová tyčinka na jizvy :) vyzkousela jsem hodne kremu a ty moc nepomohly tahle silikonova tycinka mi dokonce i vytonovala jizvicku v barve pleti a jizva jde videt jen kdyz se hodne zamerite na miste kde je. jinak si toho nikdo nikdy jeste nevsiml :)

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2018 22:52
    Anonymní příspěvek

    Je zákrok hodně bolestivý ? A jak to vůbec probíhá ?

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2018 15:01
    Anonymní příspěvek

    se Scarem mám také dobré zkušennosti, u syna na popáleninu

  • Anonymní příspěvek
    19.02.2018 20:02
    Anonymní příspěvek

    Jestli chcete něco účinného na vrásky, tak zkuste mezonitě :). Byla jsem na tomto zákroku u paní doktorky Takácsové v Amaryllis centru. Takový výsledek jsem opravdu nečekala.

  • Anonymní příspěvek
    23.01.2018 20:07
    Anonymní příspěvek

    Nechala sem si odstranit nehezkou jizvu na obličeji laserem. Samotný zákrok nebyl bolestivý.

    • Anonymní příspěvek
      24.01.2018 20:48
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, taky uvažuju že si nechám odstranit jizvu na ruce. Měla sem nehodu jako malá a ta jizva mi opravdu dost vadí. Jen sem se k tomu pořád nějak nedokopala. Ale když říkáš, že to nebolí...Kolikrát si tam byla? A kde ti to dělali?

      • Anonymní příspěvek
        29.01.2018 08:25
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Zkus se Dáši podívat na toto centrum www.amarylliscentrum.cz. Paní doktorka Takácsová ti určitě pomůže.

      • Anonymní příspěvek
        25.01.2018 21:42
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Byla sem tady na klinice http://altos-klinika.cz/ Určitě do toho běž, výsledek potom stojí za to.

  • Anonymní příspěvek
    21.01.2018 19:09
    Anonymní příspěvek

    S tímhle ti makčo žádný krém nepomůže, krémy jsou dobré na promazávání a hydrataci pleti, ale určitě ne na omlazení. A hlavně za tu cenu, co stojí krémy, tak můžete mít ošetření, které bude mít opravdu nějaký efekt ;)

  • Anonymní příspěvek
    04.01.2018 17:00
    Anonymní příspěvek

    A nestacil by nejaky kvalitni krem? Kdyby jste nekdo mel dobre zkusenosti, rada bych o doporuceni nejakeho

  • Anonymní příspěvek
    20.09.2017 13:29
    Anonymní příspěvek

    Také patřím mezi spokojené zákazníky amaryllis centra. Už druhým rokem sem chodím na kosmetická ošetření a nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným personálem :)

    • Anonymní příspěvek
      09.10.2017 20:36
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A mohla bych se vás zeptat, zda nevíte, kdo provádí mezonitě a tady ty omlazovací zákroky ? Je to někdo zkušený ?

      • Anonymní příspěvek
        30.12.2017 22:24
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Souhlasím, od toho jsou konzultace, které dělají i v Amaryllis centru, takže se stačí jenom objednat :) jsou tam hrozně milí takže se není čeho bát

      • Anonymní příspěvek
        13.11.2017 14:04
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Záleží na tom, jakou máš plet, kolik je ti let atd. Já kdyz jsem se sla informovat, poradili mi, co by bylo neucinejsí a co mín. Chce to zajít za odborníkem, co ti poradí. Takto po internetu, kdyz te nikdo nevidet je tezke posuzovat.

  • Anonymní příspěvek
    22.06.2017 15:12
    Anonymní příspěvek

    Já jsem byla na ošetření strií v Amaryllis centru. Tam jsou teda velmi šikovní a milí lidé. Každopádně vím, že tam ošetřují i jizvy, tak zkus třeba toto centrum, já ho ze své osobní zkušenosti doporučit určitě můžu!

    • Sonia
      12.07.2017 15:26
      Sonia
      Re:

      Na kolik vás ošetření celuitidy vyšlo ?

      • Anonymní příspěvek
        24.08.2017 08:19
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Nechávám vám tady Soni odkaz na ceník, protože každé ošetření stojí úplně jinak a hlavně vám určitě doporučí takové ošetření, které je nejvhodnější přímo pro vás.

  • Anonymní příspěvek
    01.06.2017 20:50
    Anonymní příspěvek

    Sikovní na jizvy jsou v Perfect Clinic, byla jsem tam nedávno na opravení velké jizvy na ruce a uz mám ruku krásnou.

    • Anonymní příspěvek
      02.06.2017 17:18
      Anonymní příspěvek
      Re:

      a kolikrát si na zákrok musela jít nez zmizela? a je to bolestivé? perfect clinic je vyhlásená a cetla jsem spoustu kladného...ale osobní názor je vzdy lepsi.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:36
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    31.01.2017 13:27
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, prosím o radu. Mám docela hluboké jizvy po akne a chtela bych je vyhladit. Jaký laser je na to vhodný a kdo to delá?

    • Anonymní příspěvek
      21.05.2017 19:34
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dobrý den, vím že se na tospecializují v tomto centruwww.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/jizvy-strie

  • Anonymní příspěvek
    03.01.2017 23:13
    Anonymní příspěvek
    jizvy po akné

    zdravím, já měla na zádech spoustu skvrn a jizev po akné. Hodně mě pomohlo opalování a pak ještě jedno serum Palmers. NEvím, kde se dá sehnat, já ho tehdy objednávala na parfums (www.notino.cz).

    • Anonymní příspěvek
      08.05.2017 17:57
      Anonymní příspěvek
      Re: jizvy po akné

      Máte prosím někdo zkušenost se Speciálním olejem na jizvy od Original ATOK? Mám také jizvy po akné a laser mi přijde až jako poslední řešení, proto bych raději nejprve vyzkoušela přírodní cestu. Jejich kosmetiku používám a zatím jen pro dcerku, ale říkala jsem si, že je už načase začít myslet i na sebe :).

    • Anonymní příspěvek
      05.01.2017 12:42
      Anonymní příspěvek
      Re: jizvy po akné

      Já jsem an jizvičky a flíčky v obličeji začala používat různé olejíčky, teď zkouším bi-oil a je to lepší o dost.

      • Anonymní příspěvek
        08.01.2017 13:00
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: jizvy po akné

        a z čeho ten bioil je?

  • Anonymní příspěvek
    18.09.2016 17:50
    Anonymní příspěvek

    Myslite ze chemicky peeling mi od toho pomuze?

  • Anonymní příspěvek
    10.08.2016 15:09
    Anonymní příspěvek

    Potřebovala bych poradit s kvalitní dezinfekcí. Nejlépe s takovou, která neštípe a zahojí dobře rány.

    • Anonymní příspěvek
      22.08.2016 15:08
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Doporučuji zkusit sprej Alfasilver.

      • Anonymní příspěvek
        23.08.2016 21:40
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A kde jej může sehnat?

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2015 10:12
    Anonymní příspěvek

    Moje sestra na tom byla v Praze u pani doktorky Páralové a byla s ni moc spokojena, plet mela opravdu skaredou a nevedela si s tim uz rady

    • Anonymní příspěvek
      14.12.2015 09:22
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Nela: A jaky zakrok ji nakonec pomohl?

      • Anonymní příspěvek
        06.03.2016 19:47
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Na jizvy? Tak to je dobry nejaky laser ne?

  • Anonymní příspěvek
    05.11.2015 10:58
    Anonymní příspěvek

    Taky si myslim :-)

  • Anonymní příspěvek
    09.09.2015 10:24
    Anonymní příspěvek

    A jake jizvy vas spise trapi po akne nebo po operaci, na akne je dobry chemicky peeling a na jizvy po operaci zase ostreni laserem..:-)

    • Anonymní příspěvek
      16.09.2015 11:08
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Aha a mas s tim primo zkusenosti s tim laserem? Mam z toho docela strach, ale snad jsou uz dneska odborniky u nichž se není ceho bat.

      • Anonymní příspěvek
        04.10.2015 17:41
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ja ne, ale resila to jednu dobu sestra, tak jsem to na netu studovala s ni, abych si vybrala to nej

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 14:59
    Anonymní příspěvek

    Zkoušela jsem různé krémy a tak, ale velké jizvy v obličeji po sport. úraze mě zbavili až v Brně na klinice Perfect Clinic.

    • Anonymní příspěvek
      13.08.2015 10:29
      Anonymní příspěvek
      Re:

      a jak ti ji odstranili? nějakým laserem?

      • Anonymní příspěvek
        19.08.2015 07:50
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        tady to mají i popsané:http://www.perfectclinic.cz/odstraneni-jizev-koznich-vyrustku . jizvu jsem měla dostškaredou....zkoušela jsemlaser a nezabral. až pandoktor mi pomohl

  • Anonymní příspěvek
    25.03.2014 08:07
    Anonymní příspěvek

    děkuji velmi pěkně za reakce, jizvičky mám vpadlé a roztažené, takže pro mě bude ta možnost laseru, nevíte kde bych našla bližší info o tom? Jak to probíhá a zda jsou nějaké omezení?

    • Anonymní příspěvek
      24.02.2015 12:08
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem měla jizvy naobličeji po vyříznutíznamének...na klinice mi toošetřovali na několikasezeních CO2 laserem...onotěch laserů je více druhů,správný lékař by vám měldoporučit, jaký postup sehodí pro jaký druh jizvy,já také byla na konzultacipřed samotným zákrokem.doporučuji střediskoestetické dermatologie naklinice Medicom...kodstranění jizevpoužívají spoustu různýchmetod :http://www.medicomvip.cz/laserova-dermatologie/jizvy okterých člověk ani nemátůšení že existují

  • Anonymní příspěvek
    24.03.2014 08:38
    Anonymní příspěvek

    nechala jsem si srovnat jizvičky asi před dvěma týdny, pokud máš vyvýšenou fialovou jizvu, srovnává se pomocí injekce Diprophosu, pokud je naopak vpadlá a široká tak pomocí laserového frakčního ošetření. Byla jsem na klinice dermastar u Mudr.. Páralové, výsledek se mi velmi líbí, za sebe doporučuji.

    • Kreveta
      02.04.2014 17:39
      Kreveta
      Re: jizvičky

      Jak moc takové ošetření bolí a jak dlouho se to potom ještě hojí? Jsou s tím spojená nějaká omezení?

      • Anonymní příspěvek
        07.04.2014 17:16
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: jizvičky

        nebolí to téměř vůbec, před zákrokem se nanese anestetický krém, takže ani nevíš že ti něco dělají. Hojí se to krátce, 3 - 4 dny, kůže je trošku zarudnutí po zákroku ale ztratí se to. Pozor je třeba si dávat pokud bereš léky na ředění krve, zákroky se neprovádějí v těhotenství a při léčbě akné při užívání léku isotretinoinu.

  • Anonymní příspěvek
    15.03.2014 19:27
    Anonymní příspěvek

    myslím, že to jde nějakou injekcí nebo laserem podle toho jak ty jizvy vypadají. Také mám jednu jizvu, po operaci mi paní doktorka dala jakousi silikonovou mast na zesvětlení a pak ještě takové silikonové náplasti, jedna byla na měsíc. Je pravda že jizva je světlejší ale stále ji vidět, ale protože je na prsu tak s tím už ani nic dělat nebudu.