Odkyselení organismu?? - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    29.10.2014 17:57
    Petruss
    Odkyselení organismu??

    ahojte. Chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaké tipy a rady ohledně odkyselení organismu... Za vaše rady a tipy moc děkuji ;)

Reakce

    • kocka555
      31.10.2014 17:05
      kocka555
      Re: Odkyselení organismu??

      odkyselení organismu jsou nejlepší odkyselující nápoje nebo tabletky. S tabletama teda nemam moc dobrou zkušenost, ale ty nápoje jsou dobré... Ono se říkává nějaké kyseliny, ale člověk se pak může divit, když tohle zanedbá...

      • Petruss
        01.11.2014 16:20
        Petruss
        Re: Re: Odkyselení organismu??

        no právě… jen jsem to jaksi takhle odborně nikdy nedělala, tak se docela obávám abych něco nedokopala… no a můžeš mi teda ohledně toho poradit nějak více? ;) byla bych vděčná…

  • Petruss
    17.11.2014 19:05
    Petruss
    .

    dobře budu ti věřit ;) no co potřebuji? Potřebuji zjistit co k tomu všechno potřebu, vlastně teda čím to odkyselím a kde to seženu… jeslti to vůbec jde i sehnat mimo recept od doktora? :O

    • kocka555
      21.11.2014 13:24
      kocka555
      Re: .

      Koukni tady to hezkypopisujou proces odkyseleníhttp://www.odkyseleni-tela.cz/jak-na-odkyseleni tak si jejpořádně pročti a pak semůžeš s radostí vrhnoutna odkyselení tvého těla :D:D :D je to hezky popsané anajdeš tam i jak se vlastněpřekyseluje tělo… tak sena to koukni, třeba ti topomůže. Pak kdyžtak můžuzase nějak helpnout… ;) takse kukeeej :D

      • Petruss
        28.11.2014 12:22
        Petruss
        Re: Re: .

        týjo super děkuji. Koukala jsem se na to a vypadá to docela slibně, tak asi do toho pudu jen teda nevím jestli si to mám koupit přímo tam nebo zajít do lékarny či co...