Zvětšení poprsí - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Silvie86
    14.11.2011 08:57
    Silvie86
    Zvětšení poprsí

    Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kde se dá sehnat přípravek na prsa HERBUST?? Slyšela jsem, že je nejlepší, že jsou po něm pevná a plná prsa a hlavně pomáhá s hormonální nerovnováhou. Ale nemůžu ho nikde na netu najít, ta firma co ho dodávala www.herbust.cz prej čeká na dodání. Díky.

Reakce

    • Silvie86
      24.11.2011 11:08
      Silvie86
      Re: Zvětšení poprsí

      tak už jsou aktivní objednávky na www.herbust.cz :-)

      • Anonymní příspěvek
        16.01.2012 10:11
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Zvětšení poprsí

        Tak já užívám HerBust asi měsíc a půl a jsem opravdu mile překvapená.Moje prsa jsou o číslo větší, navíc získala krásný tvar a penvost. Konečně mohu říct, že jsem spokojená se svým poprsím a spokojený je i můj přítel. Tento produkt je opravdu zázrak :-)

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2018 13:34
    Anonymní příspěvek
    větší prsa

    Plánuju nechat zvětšitprsa, podstoupili ste někdozákrok u něj?http://www.zvetseni-prsou-brno.cz/zvetseni-prsou-implantaty-silikony Chcu někoho kdo mázkušenosti

  • Anonymní příspěvek
    03.02.2018 10:17
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky, měla sem prsa vždycky hodně malí, myslerla sem, že třeba po kojení se s tím něco stane, ale fakt nic :-D uvažuju taky nad tou plastikou... ale trochu se bojím, že to hodně bolí a že to potom bude tak jako nepříjemný nebo nepřirozený...

    • Anonymní příspěvek
      04.02.2018 20:05
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Tak trochu to samozřejmě bolí, je to operace, ale nic, co by se myslím nedalo vydržet. Výsledek potom určitě stojí za to! Jestli uvažuješ o zvětšení doporučuju http://altos-klinika.cz/ byla sem tam fakt spokojená. A jestli máš nějaký obavy, tak tě ujišťtuju, že tě jich určitě zbaví.

      • Anonymní příspěvek
        06.02.2018 20:23
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Děkuju, sem tam objednaná na vstupní prohlídku, tak snad mě aspoň trochu těch obav zbaví. Ale pro krásu se asi musí trpět..

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2018 22:07
    Anonymní příspěvek

    Nechala jsem si zvětšit prsa u Justana v Brně a s výsledkem jsem moc spokojená, můžu jenom doporučit

    • Anonymní příspěvek
      28.01.2018 20:26
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem se dívala že ten Justan dělá zvětšení prsou vlastním tukem, vy jste byla přímo na tomhle?

  • Anonymní příspěvek
    27.12.2017 07:51
    Anonymní příspěvek

    Je tu prosím nějaká mamina, co má udělaná prsa a pak normálně kojila ? Chci si nechat zvětšit prsa s tím, že ještě děti nemám, ale bojím se, že to pak třeba kvůli tomu nepůjde. Je to možné ?

    • Leňa
      28.12.2017 16:13
      Leňa
      Re:

      Podle mě je to docela risk si nechat udělat plastiku před dětma. Hlavně i docela zbytečné, protože prsa po dětech se přece vždycky vždycky vytahají a nejsou pěkné. Já sama jsem byla na plastice na klinice yes visage, ale až po dětech. Jako nejsem si tím jistá jak to je s tím kojením, jen mi to přijde prostě zbytečný.

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 21:23
    Anonymní příspěvek
    plastika Brno

    Jste spokojené i s klinikou na které vám ten Justan plastiku dělal?

    • Anonymní příspěvek
      22.12.2017 13:27
      Anonymní příspěvek
      Re: plastika Brno

      Mě osobně se klinika moc líbila, byla jsem v effect clinic. Je to tam moc hezké prostředí a co hlavně tak ten personál je moc příjemný

  • Anonymní příspěvek
    11.12.2017 19:50
    Anonymní příspěvek

    S tím samozřejmě počítám, já sen jen bála, aby to nevyšlo na léto, protože to už bych zase nemohla a musela bych to opět odkládat :).

  • Anonymní příspěvek
    07.12.2017 15:13
    Anonymní příspěvek

    Já ano. Používám olej od značky Alqvimia. A prsa vypadají lépe.

    • Anonymní příspěvek
      13.12.2017 15:25
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A co je to za olej prosím? Jak se užívá?

      • Anonymní příspěvek
        14.12.2017 09:10
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Je to tentohttp://eshop.alqvimia.cz/cs/generous-bust-oil A našímamince jsme koupila zasepodobný olej Bust FirmingOil. Nebo se také dajínejlépe kombinovat.

  • Anonymní příspěvek
    07.12.2017 15:12
    Anonymní příspěvek

    Já jsem Kristýno čekala cca měsíc. Není to nic hrozného, ale měla by jste se objednat co nejdříve pokud na to spěcháte :). Hlavně se vám to musí i zahojit než odcestujete.

  • Anonymní příspěvek
    05.12.2017 17:33
    Anonymní příspěvek

    A pomocí přírodní kosmetiky má někdy zkušennost? Jako i třeba zpěvnění a prevence proti striím?

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 11:36
    Anonymní příspěvek
    Plastika v Brně

    Nechávala jsem si dělat plastiku také u Justana v Brně a jinam bych nešla, tento pán je moc ochotný. Všechno mi moc hezky vysvětlil na konzultaci a se samotným zákrokem jsem taky moc spokojená

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 09:47
    Anonymní příspěvek

    Nejvíc by mě asi zajímalo, jak dlouho se čeká na zákrok. Protože v březnu budu odjíždět do zahraničí a ještě předtím jsem chtěla prodělat menší úpravy :/.

  • Anonymní příspěvek
    15.11.2017 23:19
    Anonymní příspěvek

    Nenašel by se tu prosím někdo, kdo byl na nějakém zákroku v Praze na klinice Aesthevita ? Měla bych pár otázek.

    • Anonymní příspěvek
      28.11.2017 18:35
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Co by vás Kristýno zajímalo ? V Aesthevitě jsem byla na menším zákroku, a to na browlliftu.

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2017 09:43
    Anonymní příspěvek
    Plastika

    Mě dělal plastiku v Surgal Clinic pan Justan a můžu ho jenom doporučit po zkušenosti

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2017 09:43
    Anonymní příspěvek
    Plastika

    Mě dělal plastiku v Surgal Clinic pan Justan a můžu ho jenom doporučit po zkušenosti

  • Anonymní příspěvek
    30.04.2017 14:33
    Anonymní příspěvek

    Hezký den všem, já už několik týdnů užívám tablety BreastExtra a nemohu si je vynachválit, prsa jsou větší cca o číslo a hlavně jsou mnohem pevnější a mají lepší tvar. I přítel si toho všimnul a dává mi jasně najevo, že se mu líbí víc než kdy dřív :D tablety jsou přírodní a fungují na bázi fytoestrogenů - více info na http://bigbreast.cz/, rozhodně bych doporučila každé ženě :)

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:34
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    16.04.2017 14:18
    Anonymní příspěvek
    Zákrok

    Nechávala si tu některá z vás dělat nějaký zákrok v Praze ? Do Brna se mi na plastiku moc nechce a upřímně ani nevím, jakou bych si vybrala kliniku, protože co jsem se dívala na diskuze, tak nemají bůh ví jaké recenze a nerada bych, aby mi to někdo zvrtal a já za to vyhodila spoustu peněz.

    • Anonymní příspěvek
      27.04.2017 11:14
      Anonymní příspěvek
      Re: Zákrok

      Upřímě si myslím že to není o klinice ale o plastikovi který zákrok dělá. Když má zkušenosti a je dobrý tak je asi celkem jedno jestli se ta klinika jmenuje tak nebo onak. Nevím jaké recenze jste četla ale já osobně mám zkušenost s mudr.Justanem který plastiku v Brně dělá a já osobně teda si nemůžu na kliniku ani na plastika vůbec stěžovat,právě naopak

      • Anonymní příspěvek
        03.07.2017 14:47
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Zákrok

        Je to i klinice, protože dobrý doktor nebude pracovat na klinice, která má špatné jméno. Já byla u Mudr. Pilky v Aesthevitě v Praze a rozhodně bych jinou kliniku nevolila. A taky jsem bohužel slyšela špatné recenze na jednu nejmenovanou Brněnskou kliniku.

  • Anonymní příspěvek
    20.03.2017 11:15
    Anonymní příspěvek
    Zvětšení prsou

    Ahoj, podstoupila některá z vás autoaumentaci ? Zajímaly by mě vaše názory a hlavně doporučení, kde tento zákrok podstoupit.

    • Anonymní příspěvek
      22.03.2017 22:24
      Anonymní příspěvek
      Re: Zvětšení prsou

      Já osobně bych se objednala k plastickému chirurgovi panu Justanovi v Brně, ten je vynikající

      • Anonymní příspěvek
        25.03.2017 20:11
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Zvětšení prsou

        Dobrý den, osobně sním nějakou zkušenost máte?

      • Anonymní příspěvek
        25.03.2017 15:26
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Zvětšení prsou

        Já si nechala zvětšit prsa v Praze na klinice asthevita a s výsledkem jsem nad míru spokojená.

  • Anonymní příspěvek
    27.02.2017 22:55
    Anonymní příspěvek
    Mudr.Justan

    Jsou ceny tohoto plastika na stránkách konečné?

  • Anonymní příspěvek
    10.02.2017 12:09
    Anonymní příspěvek
    nová prsa

    Hrozne jsem chtela jít na zvetsení prsou, ale nakonec jsem nesla kvuli tomu, jak jsou silikony tezke. Sice jsem chtela jít o 2 císla nahoru, nemám fakt skoro zádná prsa...Holky, co je máte, jaká je to zátez, jsou silikony opravdu nejak tezsí nebo to není nejak znát?

    • Anonymní příspěvek
      01.03.2017 14:51
      Anonymní příspěvek
      Re: nová prsa

      Prsa se silikonem mám asi 3tí rok. Nevím ted presne. Byla jsem taky v Perfect Clinic u pana Prose, sikovný a sympatický doktor. Žádné problémy nemám, ani moc nepocituju váhu. Ale to jde stejne poznat az po case. Ale ctu tu novinku ted taky a nechápu, proc premýslíš, taky bych sla do toho nového odlehceného materiálu.

    • Anonymní příspěvek
      15.02.2017 12:49
      Anonymní příspěvek
      Re: nová prsa

      zrovna vcera mi kolegynědávala přecíst clánek-http://www.perfectclinic.cz/novinky/revolucni-novinka-konecne-lehke-implantaty/ tky se oprsa zajíma, chtela by nová.

  • Anonymní příspěvek
    03.01.2017 22:59
    Anonymní příspěvek
    větší prsa

    Holky, vyzkoušejte tento krém Di Angelo Cosmetics No1 Bust. Prsa mám celkem ok, co do velikosti, ale pevnost teda byla nic moc. Je fakt, že tento krém mi prsa moc nezvětšil, ale po pravidelné aplikaci mi povolená kůže zpevnila a prsa mají konečně zase trochu tvar. A možná jsou i malinko větší, v podprsence je to znát. Je to dost drahá záležitost, ale po všech zkušenostech s gely a krémy na prsa je tento fakt nej. Takže plastiku zatím odkládám. Jo a koupila jsem ho na www.notino.cz, tam je za rozumnou cenu.

  • Anonymní příspěvek
    15.11.2016 09:47
    Anonymní příspěvek

    Taky jsem si koupila asi pred 14 dny Superprsa + štíhla linie a uz nastupuje učinek, malinko se mi zvetsila prsa :-)

    • Anonymní příspěvek
      06.12.2016 10:57
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A není to spíše jen placebo efekt? Taky jsem zkoušela všechno možný a nic z toho. :( Když vidím jiné kamarádky, jak mají pěkný velký prsa, tak jim závidím. Začínám vážně uvažovat o plastické operaci, líbí se mi Medicom, máte někdo zkušeonst? Popř. jakého lékaře byste doporučili??

  • Anonymní příspěvek
    22.08.2016 20:58
    Anonymní příspěvek

    Za mě v případě plastické operace v Brně a okolí je určitě jasná volba Mudr. Justan.. nejen že je to skvělý plastik ale i velice sympatický a příjemný člověk který poradí a nejde mu jen o to aby za každou cenu operoval. Snaží se každé pacientce co nejlépe poradit a to si cením

  • Anonymní příspěvek
    29.07.2016 10:47
    Anonymní příspěvek

    cca dva mesíce, poznat to slo docela rychle, byla jsem radostí bez sebe :-)

  • Anonymní příspěvek
    27.07.2016 13:33
    Anonymní příspěvek

    Po vysazení ATK jsem mela prsa skoro o dve velikosti mensí a jak píse už kocka 228, tak prásky Superpsa pomáhají, mela jsem k tomu i krém a jedna velikost je nahoře ;-)

    • Anonymní příspěvek
      28.07.2016 14:57
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A za jakou dobu jsi poznala, ze pomáhají?

  • Anonymní příspěvek
    25.07.2016 16:51
    Anonymní příspěvek

    Nechala sem si zvětšit poprsí v Brně v Surgal Clinic. Zezačátku sem zkoušela různý prášky, říkala sem si že je to levnější varianta a že kdyby to fungovalo tak je to přecijen levnější než plastika. Ale ve výsledku sem do prášků dala těch peněz až až a nevím jak u ostatních ale u mě to teda efekt žádnej nemělo :D Pomohla mi fakt až plastika

    • Anonymní příspěvek
      09.08.2016 22:26
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj já sem z Brna kde to Surgal Clinic je? A můžete doporučit plastickýho chirurga? Byla jste spokojená?

      • Anonymní příspěvek
        11.08.2016 16:28
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Když se podíváte nastránkyplastická-estetická-chirurgie.cz tak je tam jistýplastický chirurg Justan, aveškeré co plastickéoperace co jsou na těchstránkách provádí on,stačí se k němu objednat nakonzultaci a tam si řeknetevše potřebné, mě fakt mocpomohl

  • Anonymní příspěvek
    19.07.2016 16:24
    Anonymní příspěvek

    A co nejaky prasky existuji na zvetseni prsou prosim? ja se tim jiz delsi dobu docela trapim a potrebovala bych pomoct, ale na plastiku jsem docela straspytel..

    • Anonymní příspěvek
      25.07.2016 11:04
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Možná kdyby jsi brala antikoncepci, tak by mohla mít ten vliv, že by se ti zvětšily prsa, ale po vysazení by zřejmě došlo k navrácení k původní velikosti. Kdyby opravdu existovaly prášky, které pomohou zvětšit prsa, tak by byly hned rozebrány... :D
      Můžeš zkusit třebanějaké babské rady, jakpíší v tomhle článku, alenevim nevim, jsem prostě vtomhle skeptik. :) Taky tuzminují možnosti zvětšeníprsou na jedné klinice.http://www.mezizenami.cz/krasa/vetsi-prsa-pomuze-masaz-i-zmena-jidelnicku A to budnějakou kyselinou, kteroumáš přímo v těle nebovlastním tukem. Takže by tonemuselo být tak hrozné...:) Zkus si přečístčlánek, trochu pohledat auvidíš... :)

    • Anonymní příspěvek
      21.07.2016 12:14
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jo ja jsem ted nedavno cetla doporuceni na prasky http://www.superprsa.cz/

  • Anonymní příspěvek
    03.06.2016 00:48
    Anonymní příspěvek
    prášky na zvětšení prsou

    holky já bych volila raději prášky jako jakýkoli zásah do těla. Zde je psáno o dobrých prášcích na přirozené zvětšení prsou http://prirozene-zvetseni-prsou.cz/

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2016 21:20
    Anonymní příspěvek

    Byla jsem před dvěma týdny u mudr. Justana na zpevnění prsou. Měla jsem z toho teda velkej strach ale s výsledkem jsem fakt spokojená, všem co uvažují že by k němu šli tak jen doporučuji

  • olga.polka
    21.03.2016 16:16
    olga.polka

    holky skvele info je nastrankach perfect clinichttp://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2016 12:15
    Anonymní příspěvek
    augmentace prsou

    Byla jsem minulý měsíc na augmentaci prsou v brně. operoval mě doktor Justan.Nechci mu dělat reklamu ale operace dopadla fakt nad moje očekávání. A co se mi líbilo hlavně bylo to že mě dokázal uklidnit protože jsem měla z té operace strach.

    • Anonymní příspěvek
      11.04.2016 18:50
      Anonymní příspěvek
      Re: augmentace prsou

      Dobrý den Nikolo, jak dlouho se vám prsa hojila? A kde ten plastik má kliniku?

      • Anonymní příspěvek
        14.04.2016 11:28
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: augmentace prsou

        Operuje v effect clinic napalackýho v Brně, a v surgalclinic na drobného v Brně,přesné adresy i kontakt jenaplastická-estetická-chirurgie.cz Prsa se mi hojila vcelkurychle, doporučuji objednatse na konzultaci přesstránky, a tam se dozvítevšechno co vás budezajímat, pan doktor je velicepříjemný člověk

  • Anonymní příspěvek
    07.12.2015 23:00
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, taky mě brzy čekázvětšení prsou a vzhledem ktomu, že jsem hodněpečlivá, předchozí 4měsíce jsem strávilačtením všech možnýchdiskusí a článků na tototéma. Teď bych se o všechnytyto informace ráda podělila(později také o zkušenostise samotnou operací arekonvalescencí), proto kdyžvás toto téma zajímá nahttp://superficiallawyer.blogspot.cz/2015/12/zvetseniprsou.html najdete postupněvšechno, co jsem nasbírala.A nebojte se napsatkomentář, budu jen ráda :)

  • viky.beckham
    03.07.2015 10:21
    viky.beckham

    tyjo nevim jestli bych na neco takoveho sla. docela se operaci a taovych zakroku bojim. zatim jsem nejake male nedostaty co se tyce poprsi resila pomoci FC Bustyceutical pro zpevnění a tonizaci poprsí. je to trochu jako lifting a jsem s tim moc spokojena. objednavam normalne z internetove lekarny sleky. :)

  • Anonymní příspěvek
    17.03.2015 13:30
    Anonymní příspěvek
    pevnější prsa

    Mě se prsa po porodu daly dohromady až díky NadraIn forte. Ty mě prsa zpevnily a konečně z nich nemám psí uši a mé neštěstí opadlo ;-)

  • Anonymní příspěvek
    03.03.2015 15:36
    Anonymní příspěvek
    NadraIn

    Já jsem se snažila plastice do teď vyhnout a to hlavně k vůli tomu, že bych chtěla ještě jedno dítě a až třeba pak.. teď jsem si koupila NadraIn forte a ty mě pomohly :) hurááá ná léto :) jsem fakt moc ráda.

  • Anonymní příspěvek
    23.02.2015 13:47
    Anonymní příspěvek

    Mě teda na poprsí pomohla až plastika, a to jsem vyzkoušela mnoho produktů. Ale rozhodně toho nelituju

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2015 10:55
    Anonymní příspěvek

    Na prsa mě pomohly tobolky NadraIn forte. Prsa po kojení jsem měla hodně spadlé a byla jsem z toho už delší dobu nešťastná. Teď je mám konečně trochu lepší a počítám, že po dobrání celého balení budu konečně šťastná.

  • kinderova
    16.10.2014 13:26
    kinderova
    doktor Frajer

    Já vlastní zkušenost máma to s panem doktorem Frajeremz Perfect Clinic(http://www.perfectclinic.cz/nas-tym/mudr-lukas-frajer),zkušenost je to moc dobrá,byl velmi příjemný,ochotný, vše vysvětlil audělal, přesně tak, jakjsme se domluvili, hojeníšlo nad očekávání rychle,takže jsem už po pártýdnech mohla skočit doplné zátěže :)

    • Anonymní příspěvek
      27.03.2015 14:23
      Anonymní příspěvek
      Re: doktor Frajer

      já sním mám taky zkušenost, a klinika i pak doktor jsou supr, šla bych tam znova

      • Anonymní příspěvek
        30.04.2015 15:15
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: doktor Frajer

        jak to mají s klinikou v Brně? dělají tam všechny zákroky?

  • Anonymní příspěvek
    17.02.2014 10:25
    Anonymní příspěvek
    Autoaugmentace prsou

    Ahoj,
    máte někdo zkušenost se zvětšením prsou vlastním tukem? Jak operace probíhá a jaký je výsledek? Je lepší tento typ zvětšení či klasická výplň silikonem?

    • Anonymní příspěvek
      30.07.2015 13:28
      Anonymní příspěvek
      Re: Autoaugmentace prsou

      pokud nechceš zvětšit omoc je to asi fajn, jinak sesilikonům nevyhneš -http://www.perfectclinic.cz/plastika-prsu-zvetseni-vlastnim-tukem. Mají zajímavá videana youtube, myslím, že tambude i tohle

      • Anonymní příspěvek
        12.08.2015 20:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Autoaugmentace prsou

        jj maj tam videjko -http://www.perfectclinic.cz/videa/plastika-prsu-zvetseni-vlastnim-tukem/videa nevímmožná bych šla radej dosilikonu

    • Anonymní příspěvek
      18.07.2014 09:30
      Anonymní příspěvek
      Re: Autoaugmentace prsou

      Vlastní zkušenost k tomu nemám, taky by mě dost zajímala, protože o autoaugmentaci přemýšlím. Spoustu užitečných informací jsem k tomu našla tady:
      http://www.medicomvip.cz/plasticka-chirurgie/autoaugmentace
      Tak jestli se rozkejvu, tak se pak ozvu.

    • Anonymní příspěvek
      20.02.2014 08:59
      Anonymní příspěvek
      Re: Autoaugmentace prsou

      Ahoj, nemám přímo zkušenosti, ale kamarádka na této operaci byla. Oproti silikonu se zde mohou prsa zvětšit jen o 1 velikost a je to preferováno spíše u mladších pacientů. Výhodou je, že ti zároveň odněkud vysají tuk, takže je to i částečná liposukce. Nevýhoda je ta, že nový tuk se může v prsou částečně vstřebat, takže může nastat potřeba ho do prsou doplnit. Nicméně pořád je to podle mě lepší jak silikon, se kterým může mít tělo problémy. Kamarádka byla na klinice Medicomvip, tak se podívej na jejich stránky, určitě tam bude podrobnější info.

  • Kristyna
    10.11.2013 15:52
    Kristyna
    Plastika

    Ahoj holky. Já se teda divím, že Vám ten přípravek pomohl ke zvětšení. Užívala jsem ho také a zkoušela i jiné varianty, ale nezabralo to. Nakonec jsem si pomohla jinak a to, že jsem šla na plastiku. Nemusím do sebe nic už cpát a mám konečně krásná prsa od skvělého plastika Justana.

  • Anonymní příspěvek
    16.01.2012 11:20
    Anonymní příspěvek
    Potřebujete úvěr

    Dobrý den,

    Potřebujete úvěr? Jste ve finančním chaosu, jste se pokoušeli banky a vy jste byl odmítl, Nabízíme všechny druhy úvěrů pro jednotlivce z celého světa v různých měnách, pro více informací o úvěru, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: lewisloanfunds@yahoo. cz

  • Anonymní příspěvek
    27.11.2011 20:32
    Anonymní příspěvek
    Alternativa k Herbustu

    http://www.prozdravi.cz/beauty-bust-balance-120-kapsli.html

    • Anonymní příspěvek
      06.12.2011 09:10
      Anonymní příspěvek
      Re: Alternativa k Herbustu

      tak už jsem ho sehnala na www.herbust.cz, mají teď dokonce vánoční akci 20% sleva na všechny produkty a krém na celulitidu jako dárek, to jde :-)