Antigravity jóga - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Hanicka
    14.02.2014 12:06
    Hanicka
    Antigravity jóga

    Dobrý den, nemáte tip, kam chodit v Praze na antigravity jógu? Byla jsem v jednom studiu, kde ji nabízejí, ale moc se mi tam nelíbilo ani prostředí ani lektorka, takže bych se chtěla zeptat, co máte vyzkoušené a kde jste spokojené?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    22.07.2015 10:40
    Anonymní příspěvek

    Jo jo uz vim dekuji, dokonce jsem byla uz i na první hodine, byla to v celku sranda, hlavne když to vypada ze je to lehke a když to clovek zkusi tak mu to moc nejde.:D ale jasny je to o zvyku a zadny uceny z nebe nespadl, ale super pohyb! :)

  • Kleopatra
    17.03.2014 11:23
    Kleopatra

    Můžu se zeptat, v čem přesně spočívá ta antigravity jóga?? To jsou ty zavěšené sítě?

    • Anonymní příspěvek
      13.07.2015 10:13
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Antigravitacni joga, neboli letajici joga, ano jsou to zavesene spise jakoby latky, ale jsou pekne, takze člověka v pohode udrzi, ale je to super pohyb, chodim do studia v Praze, poledance-praha.cz a jsem tam moc spokojena..:)

  • Hanicka
    27.02.2014 11:53
    Hanicka

    Jo, díky za tip :-) no asi mi nic jiného nezbyde, než to jít někam ještě zkusit, ale tak zase pokud tady v tom studiu máš dobré zkušenosti, tak to není zase takový skok do neznáma :-) budu doufat, že budu stejně spokojená jako ty :-)

  • Hermina
    25.02.2014 10:31
    Hermina

    Já teda chodím naKřižíkovu a jsem tamspokojená :-) pokud ti jde olektorky, tak si je zkustřeba napřed omrknout nawebu, mají tam profily i sfotkama :-D jako nepoznášpodle toho, jak učí, aleaspoň, jestli jsou ti odpohledu sympatickéhttp://www.poledance-praha.cz/lektorky/ a pak je už asijediná možnost tam na lekciosobně zajít a uvidíš :-)