Bungee jumping - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    26.10.2015 11:46
    Petruss
    Bungee jumping

    Ahojte všichni příznivci zdravého životního stylu.. Mám tady takovou netradiční otázku, dala jsem si cíl a po splnění cíle jsem si chtěla splnit sama to, co jsem vždy chtěla vyzkoušet a to bungee jumping!! Svůj cíl, kdy jsem změnila svůj život správným směrem, zhubla a tak celkově se cítím líp jsem si splnila .. Takže teď je na čase splnit si odměnu! Ale .. asi možná nebudu tak statečná v tomhle a začínám mít z toho respekt, i když to byl už od mého dětství můj sen... Asi stárnu nu.. ale chci se zeptat, najde se tady někdo, kdo tohle má za sebou? Jaké to bylo? Byli jste nervozní? Kde jste koupili samotný seskok? za všechny reakce děkuji! :))))

Reakce

    • Jurek
      27.10.2015 20:52
      Jurek
      Re: Bungee jumping

      pokud to byl tvůj sen oddětství tak si jdi za ním.překonej strach. nic to nenímám to za sebou. mohl sem siněco vybrat k narozeninám avybral jsem si právě bungeejumping, protože jsem tochtěl vždy vyzkoušet. je tonedávno co jsem to vybíraltakže mám tady po ruce iodkaz na stránku.http://www.adrop.cz/bunge-jumping

      • Anonymní příspěvek
        29.10.2015 14:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Bungee jumping

        Taky jsem přes adrop skákala. Akorát ne z mostu, ale z jeřáb. Super zážitek! Klidně znovu

      • Petruss
        28.10.2015 11:08
        Petruss
        Re: Re: Bungee jumping

        Děkuji Jurek za reakci i za odkaz, jdu se zkusit podívat ještě na videa co najdu a na stránku, kterou si mi poslal :))))) ještě jednou děkuji za rakci

    • dvoracka.k
      26.10.2015 19:39
      dvoracka.k
      Re: Bungee jumping

      Ja to mam za sebou a bylo to to nejlepsi co jsem zatim prozila !!!!! Ten adrenalin a to vsechno. Doporucuji rozhodne vsem !!!! Nervozita malinka byla, ale sla jsem do toho s tim, ze se prekonam, kdyz uz jsem to dostala.Jako bonus mam i doma video z kamery, kterou jsem mela na prilbe.. bohuzel, kde to bylo koupene neporadim, byl to darek.

      • Petruss
        27.10.2015 14:52
        Petruss
        Re: Re: Bungee jumping

        Jé a bylo by možné se na video podívat? Máte ho někde na internetu nebo to nemáte veřejně přístupné? pokud by se s Vámi dalo nějak domluvit, tak mi kdyžtak napište na email petra2_nova@centrum.cz ... děkuji :)))))

  • Petruss
    07.11.2015 15:02
    Petruss
    Bungee jumping

    Tak jsem se nakonec odhodlala a skok na stránce adrop zakoupila.. Ne že bych byla méně nervózní, ale všem děkuji za reakce :)))) Teprve mě to čeká, tak uvidíme, jak budu mluvit po samotném skoku. Ještě jednou děkuji všem :)))))