Cyklo diskuze - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    14.06.2012 08:46
    Anonymní příspěvek
    Cyklo diskuze

    Ahoj. Jezdíte na kole? Jaké výlety pořádáte, jaké oblečení máte? Kolik km je pro vás ideální?

Reakce

    • RáĎa
      16.07.2012 09:00
      RáĎa
      Re: Cyklo diskuze

      Taky zdravím. Na kole jezdím o volnu nebo o víkendech, když je venku krásné počasí nejradši někam k vodě...rybníku, nádrži apod. takze na km to je různé. Oblečení mám ráda od Rogelli. Kolo je fajn oreagování ;)

      • Edina
        18.07.2012 12:09
        Edina
        Re: Re: Cyklo diskuze

        jojo v rogelli taky nakupuji. na jaře jsem si tam koupila dres, ten starý už byl v hrozném stavu :D doufám, že ten nový letos využiju !! zatím to počasí je takové nahnuté :-/ buď je vedro nebo prší jak teď poslední dva týdny. chtělo by to příjemných 25 stupňů !! :)

  • Anonymní příspěvek
    04.10.2017 08:36
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, já mohu doporučit eshop https://www.nevix.cz/ aktuálně tam probíhají i výprodeje :-) Kupoval jsem odtamtud kolo na downhill a musím pochválit rychlost a přátelský přístup při vyřizování objednávky

    • Anonymní příspěvek
      06.10.2017 09:20
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dobrý den, jsem věřitel zezahraničního úvěru,rozhodl jsem se poskytnoutkrátkodobé, střednědobé idlouhodobé půjčky čestnýmlidem, kteří se i přes svéměsíční příjmy snažíčelit jejich základnímpotřebám. Úroková sazba zúvěrů činí 2% zcelkových úvěrů apodmínek poskytováníúvěrů je velmi jednoduché.Požadované úvěry jsouzískány během několikahodin po podání žádosti.Pokud máte zájem,kontaktujte násprostřednictvím tohotoe-mailu(GONZALEZANDRESLOAN@GMAIL.COM)

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2017 12:23
    Anonymní příspěvek

    V bikegallery majímomentálně docela velkéslevy, dneska sem si tamobjednala toto horské kolohttp://www.bikegallery.cz/merida-juliet-7-40-d-2017

    • Anonymní příspěvek
      26.09.2017 11:47
      Anonymní příspěvek
      Re: Bikegallery

      Já tu sehnala silniční kolo ve výprodeji s 29% slevou

  • Anonymní příspěvek
    30.06.2017 20:03
    Anonymní příspěvek
    Bikegallery

    Dnes jsem si tu objednávala nějaké doplňky ke svýmu kolu, mockrát děkuji za doporučení

    • Anonymní příspěvek
      25.07.2017 21:21
      Anonymní příspěvek
      Re: Bikegallery

      Kde koupit kvalitní cyklistické boty?

      • Anonymní příspěvek
        27.07.2017 23:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Bikegallery

        Zkuste tenhle obchod tam cyklistické boty mají, zkuste se podívat na eshop bikegallery

  • Anonymní příspěvek
    19.04.2017 18:22
    Anonymní příspěvek
    Cyklospeciality

    Ahoj narazil jsem na tohle vlákno a zaujal mě především příspěvek s www.cyklospeciality.cz protože jsem asi rok nazpět kupoval pro syna a pro sebe kolo a nikdy toho nebudu litovat. Kolo jsem synovi koupil typ: Early Rider a sobě jsem koupil skládačku taky. Takže rozhodně doporučuji.

  • Anonymní příspěvek
    12.04.2017 21:20
    Anonymní příspěvek

    Když jsem sháněl kolo tak se mi nejlíp osvědčil obchod BikeGallery

    • Anonymní příspěvek
      16.04.2017 21:20
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Kde ten obchod je? má to i eshop nebo neco?

      • Anonymní příspěvek
        18.04.2017 12:20
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Samozdřejmě eshop zde http://www.bikegallery.cz/

  • Anonymní příspěvek
    20.03.2017 10:31
    Anonymní příspěvek

    Jaké boty je nejlepší koupit si na kolo?

    • Anonymní příspěvek
      24.03.2017 20:43
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Pořídil sem si na kolonedávno tydlety tretry a suspokojenej maximálněhttp://www.bikegallery.cz/northwave-phantom-srs

  • Anonymní příspěvek
    16.03.2017 11:47
    Anonymní příspěvek

    Budu si kupovat na léto kolo a taky mám v plánu jít do Bikegallery.cz spousta lidí kolem mě si ten obchod chválí

  • Anonymní příspěvek
    10.03.2017 16:02
    Anonymní příspěvek
    Kolo

    Já teď pro moje dva loupežníky, synátory koupil dvě úžasná anglická kola typu Belter a jsem strašně spokojen, zachvíli už je snad vytáhnem, už má být myslím hezky :-))). Nejlepší na nich je to, že váží jen 5,65Kg, což je fakt málo a takové nějaké jsem sháněl hodně dlouho.. Takže opravdu radost. Kdo bude shánět něco pro prcky tak dejte vědět a poradím :-)))

    • Anonymní příspěvek
      11.03.2017 16:10
      Anonymní příspěvek
      Re: Kolo

      Ahojky. Já sháním pro moje dítě nějaký odrážedlo nemáš nějaké zkušenosti s odrážedlama?

      • Anonymní příspěvek
        11.03.2017 21:43
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Kolo

        No já měl pro jednoho zesynů odrážedla zhttps://www.cyklospeciality.cza ty byli super, bezpečné alehké taky.

  • Anonymní příspěvek
    27.01.2017 08:56
    Anonymní příspěvek
    Tretry

    Ahojky, máte z bikegallerydoma někdo tretry? Mají naně teď dobrý akce tak bychsi ráda nějaký pořídilahttp://www.bikegallery.cz/vyprodej/cyklisticke-tretry

    • Anonymní příspěvek
      27.02.2017 08:59
      Anonymní příspěvek
      Re: Tretry

      Dobrý den, mám odtud tretry i oblečení a jsem naprosto spokojená

      • Anonymní příspěvek
        01.03.2017 00:15
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Tretry

        Taky jsem si je v bikegallery objednala, už je mám i doma :)

  • Anonymní příspěvek
    27.11.2016 15:19
    Anonymní příspěvek

    jaké máte názor na kolo sestavené podle konfigurátoru?? Není třeba horší než rovnou koupené??

    • Anonymní příspěvek
      28.11.2016 12:35
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Asi záleží přímona výrobky těch komponentů ,ale samotné kolo nebude nich méně kvalitní, jako nanpříklad známá značka kolosbikes, když bude mateiál dobrý. samozřejmě v místě spoje rámi je třeba menší pevnost, takže na vysokohorskou turistiku nebude. :)

      • Anonymní příspěvek
        29.11.2016 12:12
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        děkuji za vysvětlení, na hory rzhodně ne, myslel jsem přesně do města, jen jestli se třeba spoj neopotřebuje co čase, kdy sebude skládačka často skládat… a díky za tip na firmu…

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2016 18:41
    Anonymní příspěvek

    Taky jsem brala Betlera od nich ale 16ku a můžu tvrdit to samé :)

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2016 13:33
    Anonymní příspěvek

    AHoj jezdite na kole v leginach? je to pohodlny? nejezdime nejaky dalky velky tak si myslim ze bych nepotrebovala kupovat nejaky cyklo veci ale radsi se ptam. :)

  • Anonymní příspěvek
    24.10.2016 15:52
    Anonymní příspěvek

    Ahojte, potřebovala bych poradit jaké kolo 20?? Máte někdo nějaké zkušenosti se značkou? typem? firmou? Děkuji předem :)

    • Anonymní příspěvek
      24.10.2016 22:01
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Čau, já jsem kupovala betlera 20ku od cyklospeciality a jsem velice ráda za to :). Vše funguje jak má, je opravdu strašně lehounké.

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2016 21:10
    Anonymní příspěvek

    Děkuji za tip na bikegallery, mají docela velký výběr kol i doplňků. Může mi někdo poradit ale které kolo vybrat na takové to příležitostné ježdění?

    • Anonymní příspěvek
      31.08.2016 07:42
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Když si zajdeš do obchodu přímo tak tam ti určitě poradí, my kupovali v bikegallery dceři kolo a taky sme si nevěděli rady a v obchodě byli ochotní a pomohli nám s výběrem

      • Anonymní příspěvek
        26.09.2016 08:29
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Dámy, nechaly ste si ty kola poslat domů z toho bikegallery nebo jste si pro ně zašly osobně?

  • Anonymní příspěvek
    27.06.2016 16:07
    Anonymní příspěvek

    No bylo by docela dobry rict nejake info ohledne pozadavku na ten batoh, jestli treba pottebujete urcity objem toho batohu nebo barvu atd?

    • Anonymní příspěvek
      28.06.2016 12:43
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No potrebovala bych aspon 9 litru aby byl na barve a znacce mi nezalezi nejak vyrazne

      • Anonymní příspěvek
        28.06.2016 16:00
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ja nasla tento ten je na 9litru a je to i kvalitni znacka a ta barva taky neni nejhorsi.
        http://www.bikegallery.cz/osprey-verve-9-2016 cenove podleme parada za takovy batoh

  • Anonymní příspěvek
    24.06.2016 16:12
    Anonymní příspěvek

    Ahoj kde se da koupit dobrej a relativne levnej batoh na cyklistiku? diky

  • Anonymní příspěvek
    31.07.2015 10:14
    Anonymní příspěvek

    Děkuji za doporučení, ty batohy vypadají dobře a taky mu koupím ten s tím páteřákem - ani jsem netušila, že se něco takového dělá. Ještě mu tam přihodím nějaké nářadí (dívala jsem se, že maí Lezyne, tak snad to bdue taky dobré), aby mohl rovnou jednu kapsu využít a mám dárek:-) Ještě jednou moc díky!

  • Anonymní příspěvek
    30.07.2015 22:41
    Anonymní příspěvek

    Zalezi taky na tom, jak mocse ti chce do batohuinvestovat, ale jestli chce,tak bych doporucil toto:bikegallery.cz/cyklisticke-batohy/?start=0&limit=9&order=default&od=asc&fb=98&fPt=6490 Muzes mitdokonce i verzi s paterakem,co se da pouzit i na kolo nebolyze. Ja co jsem v poslednidobe videl par urazu, tak uzbez pateraku nevyjizdim vubec.

  • Anonymní příspěvek
    28.07.2015 22:21
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, můžu požádat o radu? Přítel na kole jezdí moc rád a já bych mu na narozeniny chtěla koupit něco z cyklovýbavy - má jenom kolo, dres, rukavice a helmu, zbytek ne, takže se dá z čeho vybírat, akorát nevím, co by takovému cyklistovi mohlo udělat největší radost. Předem děkuji za tipy!

    • Anonymní příspěvek
      29.07.2015 23:20
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No, napada me batoh, bryle, tretry, brasny na kolo. Spis je na tobe, co by sis troufla mu vybrat sama.

      • Anonymní příspěvek
        30.07.2015 13:58
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Děkuji Vám za tipy. Na tretry si netroufnu určitě, brýle by si taky měl asi vyzkoušet, ale ten batoh zní dobře. Nemohl byste mi prosím nějaký doporučit? Moc nevím, jaké by měl mít parametry, aby byl kvalitní.

  • Anonymní příspěvek
    09.05.2014 16:41
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, mrkněte na eshop www.stylovenakolo.cz .. Vše pro milovníky cysklistiky. . :)

  • Juranka
    14.09.2012 08:45
    Juranka

    Ahoj, ja jezdim na kole šilene rada. Výletu jsem podnikla uz spousta.. nejvíce v oblasti Pardbického kraje, mame tak chatu a přiroda je tak fakt krásná. Spoustu krásných míst, kam se da na kole jezdit. Oblečení mam docela dost...od různých značek, nejraději jezdím v kratasech, v dresu .. proste klasika a občas nejakou tu bundu. Od rogelli taky mam par dresu, přítel si ted i od nich objednaval dres co maji ted v akci pry...maji pekne oblečení, ale mam i jiné značky..zalezi co komu vyhovuje no. a kolik km je ideální, to je ruzné, zalezi kam se jede :) ale zvládnu docela dost

  • Anonymní příspěvek
    24.07.2012 09:54
    Anonymní příspěvek
    Cyklo vyjížďky

    Já jezdím podle nálady a počasí 6-12-40-70km, cyklo-bundě, cyklo-triku a cyklo-vestě ze slev, kalhoty jsou necyklo z přírodního materiálu. Mimo město (po lesích a loukách) bez helmy, raději v chladnějším počasí s termoskou s 1/2litrem ovocného čaje říznutého becherovkou. Nikdy s baťohem na zádech, všechno nese košík na nosiči. Nejčastější vyjížďka 12km je sporthotel s vyhlídkou ze zahrádky s gáblíkem na hrad. Připomíná to tam atmosférou trochu středomoří, jen místo moře teče dobrá česká řeka lemovaná pacifikem.
    Mám slabost pro světýlka, vzadu 2 červené silné cyklo-blikačky, vpředu bílá miniblikačka a žlutá nabíjecí lucerna pro pozdní návraty, mám i cyklo-modré. Odrazky všeho druhu nepočítám.

  • Edina
    14.07.2012 15:09
    Edina

    Zdravím..No já jezdím docela dost na kole. Ale letos jsem ještě neměla moc příležitostí, díky tomu počasí..napřed bylo vedro, teď zase prší.. no ale jakmile bude líp, tak vyrážím..koupila jsem si dokonce nový dres na to. Ten starý už byl v šíleném stavu..jinak za den ujedu tak 30 km.. to mi bohatě stačí :)