Jaké je poledance? - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • AkcniHrdinka
    19.06.2014 19:27
    AkcniHrdinka
    Jaké je poledance?

    Dobrý den, nechodíte tady někdo na pole dance? Je teď o tom všude slyšet a zaujalo mě to, tak bych to chtěla vyzkoušet, ale trochu se teda bojím, že nebudu stačit se svou fyzičkou, jaké máte zkušenosti? je opravdu potřeba být namakaný, když tam jdete? zase bych se tam nechtěla úplně ztrapnit. Děkuju :-)

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    22.07.2015 10:58
    Anonymní příspěvek

    Ze zacatku jsem z toho mela taky strach, zacala jsem hcdit v praze do poledance-praha.cz a nemuzu si to vynachvalit, chodim tam uz asi rok a je to uzasny! :) pritel porad mluvi o fotbale a ja o tomhle..:D

    • Anonymní příspěvek
      12.08.2015 20:51
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No, helet vypada to tam docela dobře, byla jsem to omrknout a rovnou se prihlasila na další hodinu ve ctvrtek, jde se mnou i kamaradka, která nato chodila jinde, tak uvidime jake to bude, ale tesime se..:-)

      • Anonymní příspěvek
        15.08.2015 19:48
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Skoda ze uz tam je plna hodina, sla bych se na vas s kamaradkou mrknout jak vam to jde a treba aj poradila nejake figle :-) je nekdy umeni se na hodinu dostat, lidi o to maji vazne zajem, takze clovek nemuze zavahat a hned se prihlasit

  • Witinka
    26.06.2014 23:55
    Witinka

    To bych takhle neřešila,Hrdinko :-) to by tam paknemohl jít skoro nikdo, jáchodím a taky nejsem žádnejsvalovex, neboj se :-) je tobezvadný, ně to hrozněbaví, různý ty prvky asestavy potom případně,koukni se kdyžtak tadyhttp://www.poledance-praha.cz/poledance/ toto je dobréstudio, tam chodím, je to alePraha, nevím odkud jsi? :-)

    • Anonymní příspěvek
      13.07.2015 10:21
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Tohle je super pohyb, také jsem zacinala jako trosku svalicek, ale casem do jsem zacla mit trochu dietku, jiny jidelnicek plus to poledance k tomu krasne jsem zhubla a ted mam uz svalnatou postavu, ale v ramci mezi jak je to ještě pekne..:) Tenhle pohyb vam procvici svaly i o kterych jste nevedeli ze je mate...:D :)