létající jóga - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    11.01.2014 18:51
    Petruss
    létající jóga

    Dobrý den. Chci se jen zeptat, jestli už jste někdo zkoušel tzv. létající jógu. Něco jsem o tom četla v jednom článku a docela mě to zaujalo. Jen nevím, jestli bych to zvládla. Je to náročné nebo je to takové cvičení pro každého? Děkuji za odpovědi

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    22.07.2015 10:36
    Anonymní příspěvek

    No ja byt tebou tak bych nevahala, predci jen zacina byt o to v celku velky zajem a hodiny byvaji v celku plne.:-)

    • Anonymní příspěvek
      17.08.2015 15:04
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A ja jake hodiny a ke komu nejcasteji chodis? Ze bych pro zacatek mohla chodit s tebou…? :-)

  • Anonymní příspěvek
    13.07.2015 10:00
    Anonymní příspěvek

    Do toho studia v Praze se uz taky chystame, porad nam do toho něco leze, ale hned jak bude casik prihlasime se a musime se sebou uz zacit něco delat, sestra tam chodi a pochvaluje si to, tak do toho chci jit také! :)

  • Anonymní příspěvek
    13.01.2014 13:01
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den. Ano ano, už jsemto zkoušela! Taky jsem o tomněkde četla, tak jsem tomusela hned vyzkoušet. Bylajsem sice úplný amatér,ale zvládnout se to dalocelkem bez problému. Výhodoubylo, že instruktorka bylahodně tolerantní atrpělivá, takže nebyl důvod se stresovat. Kdyžtakse podívejte na tyhlestránky a dozvíte se víc=)http://www.poledance-praha.cz/letaci-joga/