Zpevnění těla - Sport a relaxace

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    03.05.2015 22:44
    Petruss
    Zpevnění těla

    Čauky holky, mohla byste mi některá poradit, jakým způsobem se dá nejlíp zpevnit tělo? Trápí mě ochablé svalstvo. Předem děkuji za rady.

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      19.06.2016 11:31
      Anonymní příspěvek
      Re: Zpevnění těla

      Cvičení aerobní + silové s přídavkem proteinů a spalovačů

    • DDvyziva.cz
      28.10.2015 15:38
      DDvyziva.cz
      Re: Zpevnění tělaw

      Nejlepe posilovani + aerobni aktivita a zmena stravovacich navyku.

      info@ddvyziva.cz

    • Anonymní příspěvek
      04.05.2015 10:07
      Anonymní příspěvek
      Re: Zpevnění těla

      Ahoj Petruss.Nedávno sem četla článek na kralovstvizen.cz, že je na to dobré twerkování, ptž je to jednak kardio cvičení, zaskotačíš si a přitom si člověk zpevní zadek, bříško a stehna. :)

      • Petruss
        04.05.2015 10:54
        Petruss
        Re: Re: Zpevnění těla

        Twerkování? To se přiznávám, že vůbec netuším, co je...

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2017 00:58
    Anonymní příspěvek
    Marrko core

    Dobrý večer. Nedávno jsem četl o zcela nové revoluční pomůcce na cvičení, tvaruje postavu a odstraní bolesti zad. Jmenuje se Marrko core a vynalezl ji čech Martin Kofroň. Pokud máte problémy s váhou, tvarováním postavy, nebo bolestmi zad, tak ho zkuste kontaktovat. Na jeho stránkách se můžete dozvědět více.

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2017 09:34
    Anonymní příspěvek

    tak děkuji za tip! Určitě to vyzkouším. Teď, když je tak pěkně, úplně mě to nabíjí energií :))

    • Anonymní příspěvek
      10.06.2017 16:45
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No, já mám přesně opačný problém...teď když je tak hezky, tak se mi do posilky nebo na nějaký skupinový cvičení nechce ani omylem :( Mě by se tak líbilo cvičení 2x týdně třeba dopo :D abych nepropásla to pěkný počasí, ale taky se sebou něco dělala...

      • Anonymní příspěvek
        12.07.2017 10:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Tak zajděte sem www.zone4you.cz, mají tam i outdoorové aktivity přes léto :)

  • Anonymní příspěvek
    17.05.2017 08:42
    Anonymní příspěvek
    zpevnění těla

    Ahoj, prosím Vás, nedoporučili byste mi prosím nějaké cvičení na vytvarování postavy? Posilovna mě nebaví, chtěla bych asi nějaké skupinové lekce, něco trochu akčněšího a v Brně ....

    • Anonymní příspěvek
      23.05.2017 13:38
      Anonymní příspěvek
      Re: zpevnění těla

      Dobrý den, pokud hledáte něco akčního, vyzkoušejte bootcamp, nebo nějaký kruháč :) popřípadě by se vám mohla líbit tabata...

      • Anonymní příspěvek
        25.05.2017 09:19
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: zpevnění těla

        Tak jsem se dívala, co je to ten bootcamp a vypadá to luxusně! Kam na to chodíte? .Jak už jsem psala, hledám něco v Brně...

      • Anonymní příspěvek
        24.05.2017 21:32
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: zpevnění těla

        Taky mám ráda skupinové lekce, ale hodně mě oslovilo cvičení body express, kde jsi buď sama s trenérem nebo ve dvou s trenérem a podle něj se jede. Natáhla mě na to kamarádka, ze začátku jsem byla vůči tomuto cvičení skeptická, protože jsem měla za to, že 20 minutové cvičení nemůže mít efekt, ale opak byl pravdou. Chodím na body express už půl roku, s tím že jsem i trochu upravila jídelníček a mám 9 kilo dole :), takže u mě se rozhodně osvědčilo.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:41
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    21.02.2017 10:08
    Anonymní příspěvek

    S pohybem nemám problém, ale chtěl bych se vás zeptat. Na přibírání svalové hmoty co by jste doporučili?

    • Anonymní příspěvek
      22.02.2017 20:07
      Anonymní příspěvek
      Re:

      AHoj, určitě gainer. Pokud chceš poradit odkud, stačí napsat:)

      • Anonymní příspěvek
        23.02.2017 09:39
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahoj, pokud by jsi byl tak hodný tak by to bylo fajn.

  • Anonymní příspěvek
    14.02.2017 06:14
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu najdete na youtube "Fitness Demi"

  • Anonymní příspěvek
    20.11.2016 10:55
    Anonymní příspěvek

    Holky na jaké aktivity chodíte? Co děláte pravidelně? Já chodím na Zumbu a přemýšlím, co ještě zkusím :)

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2016 11:09
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já to střídám, zumbu, aerobic, strecink, pilates.
      Ted jsem si s kamarádkou koupila i víkend v Harrachově s cvičením a wellness. Tak se děsně těším :)

      • Anonymní příspěvek
        06.12.2016 11:13
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Víkend se cvičením a wellness? To něco takového je? A kde prosím? Kde se to dá koupit?

  • Anonymní příspěvek
    17.07.2016 16:54
    Anonymní příspěvek

    Díky za doporučení, už ho mám doma a testuju, zatím se mi zdá dobrej, tak uvidíme, jestli mi pomůže :)

    • Anonymní příspěvek
      23.08.2016 19:40
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Alice, to jsem teda zvědavá, taky jsem na něj slyšela chválu a chtěla bych ho zkusit, dej potom prosím vědět. A dodání z fitness4u v pohodě?

      • Anonymní příspěvek
        25.08.2016 15:54
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Dodání z fitness4u.cz bylo super, rychlý a bez problémů, volala jsem jim ještě kvůli změně objednávky a byli velmi vstřícní a vyhověli mi.

  • Anonymní příspěvek
    24.06.2016 15:21
    Anonymní příspěvek

    Zkousel nekdo nejakej ten spalovac? Je jich v nabídce asi 1000 a fakt nevim, kterej vybrat :(

    • Anonymní příspěvek
      25.06.2016 11:06
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zdar, kámoška má tento a slyším na něho samou chválu, tak zkus
      http://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/3132-grenade-thermo-detonator-100-kapsli.html

  • koloska
    26.02.2016 13:05
    koloska
    Protein

    Zdravím, nemáte někdozkušenosti s tímtoproteinem?fitness4u.cz/proteiny/514-syntrax-matrix-50.html

    • Anonymní příspěvek
      27.02.2016 12:40
      Anonymní příspěvek
      Re: Protein

      Ahoj, mám, beru ho už asi tři měsíce, je strašně dobrý na chuť (mám čoko) a to složení je bomba! Určitě doporučuji.

      • Anonymní příspěvek
        15.05.2016 23:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Protein

        Ahoj, beru ho taky z fitness4u.cz a můžu jenom doporučit, nejvíc mi chutnala příchuť perfect čoko