Neplodnost - Vztahy a sex

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    16.02.2011 19:37
    Anonymní příspěvek
    Neplodnost

    Dobrý den.
    Jsem studentkou Vyšší odborné školy zdravotnické a pracuji na své
    závěrečné práci na téma Příčiny mužské a ženské neplodnosti a
    možnosti jejího řešení. Touto formou bych chtěla požádat ženy, které
    mají s touto problematikou nějaké zkušenosti o vyplnění krátkého
    dotazníku na adresehttp://priciny-muzske-a-zenske-nepl.vyplnto.cz/
    výsledky jsou zcela anonymní a budou použity pouze pro výzkumnou
    část mé práce. Děkuji moc za ochotu a Váš čas. S pozdravem Klára

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 13:42
    Anonymní příspěvek
    Gigolo

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2011 13:06
    Anonymní příspěvek
    Důvody neplodnosti ...

    Důvody neplodnosti jsou různé (může to být jen narušená psychika, nerovnováha) a ano je důležité znát příčinu, když nepomůže lékař, je možné využít léčitele nebo alternativní medicínu, ale s opatrností, raději na doporučení přátel, ať máte jistotu na koho se obracíte. Osobně Vám můžu nabídnout online poradnu, nová rubrika, věštba zdarma, odpovědi ano/ne (v tuto chvíli nic neplatíte, až když si ověříte poradce, máte možnost využít našich služeb, dle vlastní volby) alpany.blog.cz

  • Anonymní příspěvek
    04.07.2011 17:21
    Anonymní příspěvek
    NEPLODNOST

    MILÁ SLEČNO ,NEVÍM ZDA VÁS POTĚŠÍ MŮJ KOMENTÁŘ,ALE JÁ JSEM LÉČITELKA -NYNÍ JSEM ZROVNA DĚLALA DVA PŘÍPADY KLASICKÉ NEPLODNOSTI - JEDNA ML. ŽENA je mimochodem lékařka ,a pokud by jste potřebovala jeji vyjádreni ,tak snad by svolila ,abych Vám nani dala kontakt ,aby Vám sama referovala jak rychle a po jakých peripetijích otěhotněla mou pomocí .ŘÍKÁM TO S RADOSTI A POCITY ZADOSTIUČINĚNÍ, protože zrovna tato žena zkoušela několik let jiné metody a dokonce se nezdařila ani asist reprodukce .
    TAKŽE je nutno zjistit příčiny neplodnosti a všechny odstranit -jiná cesta není - TO ŽE NĚKDO NEMŮŽE POČÍT MÁ SVÉ DŮVODY - a to je nutno znát .JÁ TO UMÍM ZJISTIT I ODSTRANIT .nEDÁVNO JSEM SPOLUPRACOVALA SE STUDENTY FAKULTY TĚL .VÝCHOVY ,KTERI DĚLALI DIPLOMKU NA TÉMA REIKI -LEGÁLNÍ DOPING VE SPORTU ,jsem mistr reiki ,takže ,otázka proč je někdo schopen VYSOKÉHO -AŽ MIMOŘÁDNÉHO VÝKONU (BOLT),A NĚKDO JE STÁLE NA MÍSTĚ DRUHÉM ,ČI DOKONCE nikdy nedosáhne vysněné mety . VŽDY JE TO O ENERGII .BUDETE LI MÍT ZÁJEM O TOM DISKUTOVAT RÁDA vÁS POZNÁM.SRDEČNĚ ZDRAVÍ ZELENÁ EVA