seznamovací agentura - Vztahy a sex

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • sandra554
    19.12.2013 13:12
    sandra554
    seznamovací agentura

    Ahojte, zkoušeli jste si někdo hledat partnera přes seznamovací agentury nebo přes internet? Zajímá mě zda se dá takto věřit lidem, zda se neskrývají pod nějakou cizí identitou .. případně které agentury jste využili a jak to celé dopadlo.

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      22.12.2013 14:01
      Anonymní příspěvek
      Re: seznamovací agentura

      záleží na tom, na koho narazíš, někdo je i přes internet upřímný a řekne pravdu, jiný se bude hrát na něco úplně jiného. Na dnešní dobu je to zcela normální způsob seznamování se. Chatujem si s jedním chlapem už pár let, v životě jsme se neviděli a asi se ani neuvidíme ale je to super relax :)

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2014 21:58
    Anonymní příspěvek

    ráda bych přidala svůj názor a zkušenost. Tak nejprve je dobré vědět co vlastně od dotyčného / dotyčné chci, Jestli hledám kamaráda nebo manžela, případně známost .. také je důležité určit si správně nároky, aby nebyly až příliš přehnané a pak když to máte vše srovnané vzhůru na lov: P k otázce zda chat nebo agetnúra se jednoznačně přikláním k agentuře.

  • Anonymní příspěvek
    23.01.2014 10:13
    Anonymní příspěvek

    Magduška pokud by šlo o nezávazné chatování tak mi to nevadí, zda by mluvil pravdu nebo ne, brala bych to jako zábavu a ne nic vážného, ale už když si mám takto hledat životního partnera tak mi na tom záleží. Dita ty máš s nimi i osobní zkušenosti?

  • Anonymní příspěvek
    15.01.2014 21:11
    Anonymní příspěvek

    z vlastních zkušenosti mohu říci že na agenturu se dá spolehnout více než na ledajaký chat, hodně chlapů a ne jen oni to berou jako možnost najít si někoho na sex, sami se tím netají. Pokud chceš vážný vztah, určitě zvol agenturu.

  • dita9
    25.12.2013 23:58
    dita9

    sama jsem vyzkoušela renaseznamka.cz, je to agentura co funguje již několik let. Jsou velmi seriózní. Pro bližší info se podívejte na stránky.