Chyby na nové verzi zdravě - Zdravě.cz

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Administrator
    22.10.2010 14:36
    Administrator
    Chyby na nové verzi zdravě

    Našli jste nějaký problém, chybu, někde vám něco zásadně chybí? Napište nám to.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:44
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    07.01.2011 14:32
    Anonymní příspěvek
    admin

    dle jakého mustru dáváte body dolů??

  • Lucie
    07.01.2011 13:28
    Lucie
    skloňování

    Dobrý den,
    jenom jsem si všimla, že babské rady mají názvy jako "ginkgo na impotenci". Chápu to, ale mohli byste třeba za lomítko dát ještě jen "impotence", protože já osobně, kdybych to hledala, tak mě nenapadne zkusit nějaké skloňování, ale u prvního pádu to nic nenajde, což je podle mě dost škoda. Nebo můžete zkusit jiný program, který zná a zohledňuje i různé tvary slov při vyhledávání ;)
    P.S. Chtěla jsem tento vzkaz upravit, ale začaly se tam objevovat různé znaky, které už pak zůstávaly v textu. To je asi taky chyba ;) :)

  • Lucie
    07.01.2011 13:24
    Lucie
    skloňování

    Dobrý den, &lt;br/&gt; <br/>
    jenom jsem si všimla,že<wbr/>babské radymají názvyjako<wbr/>&amp;quot;ginkgona<wbr/>impotenci&amp;quot;.Chápu,<wbr/>ale mohlibyste třebaza<wbr/>lomítko dátještějen<wbr/>&amp;quot;impotence&amp;quot;,<wbr/>protože já osobně,kdybych<wbr/>to hledala,tak měnenapadne<wbr/>zkusitnějakéskloňování,<wbr/>aleu prvního pádu tonic<wbr/>nenajde, cožje podle mě<wbr/>dostškoda. Nebomůžete<wbr/>zkusitjiný program,který<wbr/>zná azohledňuje irůzné<wbr/>tvaryslov... ;)

  • Kraslice
    24.10.2010 19:47
    Kraslice
    Lístky do soutěže

    Dobrý večer, když přejdu jak se dlouho načítají vaše stránky, tak vám zde chybí lístek, který se sbírá do soutěže na stránkách Green Generation. Úplně na všech ostatních stránkách umístěny jsou , ale zde nikde nic. Děkuji za nápravu.

    • Administrator
      25.10.2010 08:34
      Administrator
      Re: Lístky do soutěže

      Dobré ráno,
      pomalejší načítání stránek budeme řešit. Na soutěž Green Generation se dostanete přes banner, který se střídá na horní pozici nad stránkou, nebo zadáním Green Generation do vyhledávání (článek o vaření v páře).

      • Kraslice
        25.10.2010 16:22
        Kraslice
        Re: Re: Lístky do soutěže

        Děkuji a hezký den !

  • Anonymní příspěvek
    24.10.2010 10:26
    Anonymní příspěvek
    chyba

    Omlouvám se, že píšu sem, ale už nevím kam mám napsat. Netýká se to zdravě.cz, ale miciny.cz . Žádná verze stránek mi nefunguje na prohlížeči Mozilla, není to záležitost jednodenní, ale běží to už déle než dva měsíce. Zobrazí se vždy stránka bez formátování s modře označenými a potrženými nadpisy, bez obrázků a klasického zobrazení stránky. Díky

    • Administrator
      25.10.2010 08:32
      Administrator
      Re: chyba

      Napište, prosím, na info@miciny.cz, jsou informovaní a problému se budou věnovat.