Změna pravidel velké vánoční soutěže - Zdravě.cz

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Lucie
    29.12.2010 16:01
    Lucie
    Změna pravidel velké vánoční soutěže

    Podle pravidel (VI. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Vyhlašovatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou. Výhry nelze zasílat do zahraničí.) můžete změnit pravidla soutěže. Být vámi, udělala bych změnu v počtu možných doporučených přátel. Je jasné, že čím víc lidí se tu zaregistruje, tím je to pro vás výhodnější, ale zamyslete se nad tím, jak snadno se tohle dá podvést... Já vložila několik stovek babských rad, takže mě to, že jiní si pouze opatřují "přátele" vadí.

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      29.12.2010 17:27
      Anonymní příspěvek
      Re: Změna pravidel velké vánoční soutěže

      To už by bylo na změnu trochu pozdě! A nemyslete si, že shánět přátele je taková sranda!

  • Anonymní příspěvek
    14.01.2011 18:54
    Anonymní příspěvek
    neschopnost

    pořadatel, je totálně mimo a chodil s křížkem po funuse
    udělejte si pravidla, rádoby, a pak si je dotvořte, po ukončení, dle libosti

  • Lucie
    30.12.2010 15:07
    Lucie
    rozdrobil

    Jenže já nic nekopírovala, já mám příručku ve formátu obrázků, takže jsem to musela všechno přepisovat... A myslím si, že to má pro uživatele těchhle stránek větší hodnotu, než to, že někdo sem přitáhnul sto lidí, kteří už se sem ale nikdy nevrátí. Navíc vy vůbec nevíte, které rady jsou ode mě a které ne, takže nechápu, jak můžete něco posuzovat.

    • Anonymní příspěvek
      30.12.2010 22:37
      Anonymní příspěvek
      Re: rozdrobil

      Já držím s Váma, nejsem chodící bedna, taky jsem si na ty rady vzala na pomoc knížky... Milý kritikové, tak mě třeba vyhoďte za to, že v hlavě nemám milion receptů.... Hlavně na blbost žádný recept neznám....

  • Lucie
    30.12.2010 13:03
    Lucie
    :)

    O.K. ;)

  • Administrator
    30.12.2010 10:45
    Administrator

    Teď už pravidla určitě měnit nebudeme, ale v příští soutěži to určitě promyslíme, díky za podnět :-)

  • Anonymní příspěvek
    29.12.2010 19:39
    Anonymní příspěvek
    otazky

    otazka pre organizatorov.mozem pisat rady aj poslem a mozem posielat odkazy priatelom aj cez ine stranky ako FB alebo icq?

  • Lucie
    29.12.2010 18:07
    Lucie
    ...

    ... přesně. Je to smutný, ale je to tak.

    • Anonymní příspěvek
      30.12.2010 15:01
      Anonymní příspěvek
      Re: ...

      Vážená dámo, kopírovat z knihy, která se jmenuje Rady domácího lékaže a podobných tiskovin , je velice snadné - stačí jen ctrl C a ctrl V - takže přece nechcete aby se to tady začalo provozovat ve velkém. Každá vaše rada je totiž kopie z těchto knih......

  • B71kombi
    29.12.2010 18:06
    B71kombi
    pro petrhol

    Podle mě by pozdě nebylo, oni můžou pravidla změnit kdykoli. Možná, že vy jste přátele sbíral těžko, ale někdo psal v poradně, že si jeho známá nechává registrovat svoje zákazníky v obchodě... To jde pak lehce, že ano... Tady to je hlavně o radách, takže by to podle mě mělo být rozhodující. Ale to je jedno. Oni to stejně nezmění. Vyhraje ten, kdo si ty body někde potutelně sehnal.