Biolampa - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    16.06.2013 10:54
    Petruss
    Biolampa

    Přemýšlím o koupibiolampy kvůli kožnímproblémům. Máte někdozkušenosti shttp://www.zepter.cz/MainMenu/Products/Medical/Bioptron/BioptronCompact3.aspx?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:42
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    14.02.2014 22:43
    Anonymní příspěvek

    prosím než něco koupite poradte se se svým lekařem.Jinak ji prodávají i v obchodech ve zdravotnických potřebách na objednávku i v některých lékárnách.

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2013 09:56
    Anonymní příspěvek

    jeeee i doktorka ke které chodím na rehabilitaci v rámci které mám i biolampu má také bioptron od zepter, ale nějakou na stojanu. Nevěděla jsem že se dá sehnat i na domov. Jak to tu tak čtu, uvažuji nad její koupí :) jak to prosím chodí pokud bych ji chtěla?

    • Anonymní příspěvek
      14.02.2014 22:34
      Anonymní příspěvek
      Re:

      nevím co máte za nemoc také jsem si myslela že mi to pomůže,dílerka řekla že ano podepsala jsem.p.Doktorka mi vysvětlila že je to pouze na jedno místo.Mám neuropatii dk až k páteři,mám přístroj za 16500 co je mi k ničemu,jestli chcete stojan za 1000je Váš. je rozbalený nepoužíván.

  • Anonymní příspěvek
    28.08.2013 23:41
    Anonymní příspěvek

    ta terapie vypadá zajímavě, musím se informovat u kožní jestli by to pomohlo i synovi na jeho problémy ... ty tedy cítíš ty učinky barevných světel, ano?

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2013 17:58
    Anonymní příspěvek

    já ji také koupila přesjejich eshop :) časem jsem sidokoupila i barevnou terapii,používám různé světýlkaa dětem se to líbí :)doporučuji každému kdo mábiolampu ať si dokoupí ituto terapii, bližší infohttp://www.zepter.cz/MainMenu/Products/Medical/Bioptron/ColorTherapy/ColorTherapyC3.aspx

  • Anonymní příspěvek
    21.08.2013 18:42
    Anonymní příspěvek

    já mám lupénku a docela mi biolampa na to pomáhá. Mám bioptron compact III od zepter a je skvělá. Je lehká, snadno se používá, má časovač, což je k nezaplacení, netřeba žádné další hodinky či stopky. Díky plastovému pouzdru si ji beru i na cesty či dovolené :)

    • Anonymní příspěvek
      23.08.2013 16:12
      Anonymní příspěvek
      Re:

      vidím že máme stejné problémy ... ale je to s tou lampu snadněji. Máš i barevné sklíčka? A jak ses k ní dostala?

      • Anonymní příspěvek
        26.08.2013 13:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        no to hej, ale máš pravdu, je to s ní trochu lehčí, jen také bychom se s tím nemusely trápit ... barevné sklíčka nemám, ale přemýšlela jsem nad nimi, možná bych si je časem koupila. K lampě jsem se dostala přes známou, ta mě vzala na předváděcí akci a pak jsem si ji objednala na zepter.cz

  • Anonymní příspěvek
    06.08.2013 09:43
    Anonymní příspěvek

    používám ji na všechno a při všech bolestech přesně jak píše eviku .. kde mě bolí tam si svítím, mám doma i takovou malou knížečku kde jsou znázorněny nějaké body na těle kde si svítit a také rozdíl v barevných sklíčkách kdy ake používat ..

  • Anonymní příspěvek
    15.07.2013 14:22
    Anonymní příspěvek

    mě by zajímalo, jestli může lampa nějak poškodit kůži, konkrétně zda může způsobit menší popáleniny nebo vyvolat alergie či podráždění kůže.

    • Anonymní příspěvek
      16.07.2013 13:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      nic z toho co jsi napsal se mně ani mé rodině nepřihodilo a to lampu máme již několik let. To světlo neohřívá povrch kůže, takže ani tě to nemá jak poláliť a stejně tak ani vyvolat alergii, vždyť tam přece nemáš žádné "přísady" kromě světla :)

      • Anonymní příspěvek
        25.07.2013 12:37
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        dík za vysvětlení ... na co všechno ji používáte? Četl jsem na netu že prý svícení pomáhá i při nachlazení / rýmě, při bolestech hlavy a podobně ....

  • Anonymní příspěvek
    09.07.2013 16:58
    Anonymní příspěvek

    mám červené a modré, kupovala jsem ji přes jejich e-shop ale předtím jsem byla na předváděčce. Pokud vím tak by měly být na adrese Husova 6/594 ...

  • Petruss
    19.06.2013 18:21
    Petruss

    dík, máš k ní i barevné sklíčka? A jak si ji kupovala .... přes net či osobně? Nevíš mi poradit jestli je v Brně pobočka Zepter?

  • sandra554
    17.06.2013 21:16
    sandra554

    ahoj, používám biolampu BIOPTRON Pro 1. Jsem s ní velmi spokojená, pomáhá mi s lupénkou a i při rýmě. Koupi biolmapy ti mohu jedině doporučit. Je to super pomocník :)