Hypoglykemie - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Starka
    30.03.2016 23:16
    Starka
    Hypoglykemie

    Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo používáte k řešení příznaků hypoglykemie sprej Tri-Hypo,někde jsem to viděl na letáčku a podle toho co v něm je mi přišlo, že by mohl pomáhat…máte zkušenost?

Reakce

    • HankaSl
      31.03.2016 20:05
      HankaSl
      Re: Hypoglykemie

      Neznám ale hledala jsem sito teda na internetu a našlajsem tadyhttp://mediarepre.cz/produkty/34-zdrava-vyziva/138-tri-hypoa podle toho co v něm je mipřijde že by to pomáhatmělo, celkem mě to zaujalotakže já si ho zajdu koupita vyzkouším, stojí párkorun takže za zkoušku tourčitě stojí. Kdyžtakpotom napíšu zkušenost ;-)

  • Anonymní příspěvek
    16.06.2016 17:27
    Anonymní příspěvek

    No, Tri hypo mi paní nabízela v lékarne taktez, kdyz jsem si kupoval vitaminy pro diabetiky Claira, tak jsem ho pribral a nosím ho vsude.

  • Anonymní příspěvek
    11.04.2016 20:52
    Anonymní příspěvek

    Tak to jsem rád, díky moc za reakci, stavím se pro něho teda do lékárny. Snad nebudu muset hned zkoušet…

  • Anonymní příspěvek
    10.04.2016 13:24
    Anonymní příspěvek

    koukám na to a podle toho složení to vypadá že není důvod proč by to nemělo zabrat..líbí se mi že je to takový kompaktní že se dá mít ho všude u sebe…ještě by mě zajímalo kolik použití asi tak vydrží…

    • Anonymní příspěvek
      19.04.2016 23:39
      Anonymní příspěvek
      Re:

      lentilko tri-hypo používám teď už asi 3 měsíce a ještě tam je řekla bych dost,takže vydrží dlouho..stejně stojí pár korun takže..

  • Anonymní příspěvek
    09.04.2016 23:14
    Anonymní příspěvek

    Tak píšu jak to dopadlo, zašla jsem si pro ten sprej Tri-Hypo do lékárny a hned další den jsem mohla zkoušet. Stříkla jsem si přesně podle návodu a ejhle vážně to zabralo, ale říkám si to může být náhoda. Když jsem musela použít znovu opět úspěch, takže to vypadá že to opravdu k něčemu je. Už má čestné místo u mě v kabelce.

  • Anonymní příspěvek
    31.03.2016 22:46
    Anonymní příspěvek

    No tak to je super, budu rád když dáš potom vědět.