Imunita - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Nicol
    27.03.2013 22:45
    Nicol
    Imunita

    Ahoj. Používáte někdo probiotika a pomáhají vám? Chtěla bych si nějaké pořídit, ale nevím které. Mám pořád oslabenou imunitu a tak bych byla ráda kdyby mi už konečně něco pomohlo. Většinu, co jsem používala, tak jsem nezaregistrovala žádnou změnu. Takže zbytečně vyhožené peníze :-/.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2018 19:25
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, no jako to záleží... pokud ti jde o posílení imunity, pak určitě ten Bion3 imunity :)

    • Anonymní příspěvek
      04.03.2018 16:17
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Taky beru imunity :) Jinak ten vital přispívá k revitalizaci organismu :)

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2018 18:00
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, od minulého týdne mám ATB... A teď mě nejak zlobí střeva... Jaká probiotika si mám vzít? Děkuji.

    • Anonymní příspěvek
      26.01.2018 17:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, dívej, pokud máš ATB, tak ti v prvé řadě doporučím brát nějaké vitamínky. A ano, amozřejmě i probiotika... Kombinace obou složek je tento vitamín - http://www.bion3.cz/. To je kombinace vitamínů, minerálů a probiotik.

      • Anonymní příspěvek
        19.02.2018 18:37
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahojk, děkuji moc... Koukala jsem se a ně a nevím, co vzít...bion3 vital nebo imunity?

  • Anonymní příspěvek
    26.10.2017 16:19
    Anonymní příspěvek

    Kdyz to u nas prijde, hlavne u deti, hned jim nasadim enterol.cz a je po starostech

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 20:54
    Anonymní příspěvek

    Tak to byva dosti casto, spatne se antibiotika snaší

  • Anonymní příspěvek
    16.10.2017 18:43
    Anonymní příspěvek

    Jasny no, taky mame nekdy pri brani antibiotik prujem :((

  • Anonymní příspěvek
    07.10.2017 20:16
    Anonymní příspěvek

    Malej kdyz bere antibiotika, porazde ma pri tom prujem, tak rovnou nasadime i enterol a je to cajk

  • Anonymní příspěvek
    03.09.2017 21:58
    Anonymní příspěvek

    Chci se zeptat jak to vychází cenově s vakcinalem, jestli objednávat přes www.vakcinal.cz nebo i jinde? A co lékárny, mají ho předražený? Budem očkovat v říjnu, tak abych byla vybavená. Díky moc.

  • Anonymní příspěvek
    06.08.2017 22:32
    Anonymní příspěvek

    Souhlasím. Na očkování opravdu jedině vakcinal. Je to skvělý přípravek, bez něj bych neočkovala. Reakcí na očkovací vakcíny je spousta, je dobré toto nepodcenit a imunitu podpořit, zvláště pak u dětí.

  • Anonymní příspěvek
    03.06.2017 22:51
    Anonymní příspěvek
    imunita

    My bereme na posílení imunity sirup Vakcinal. Je to skvělá věc, dáváme ho i dětem, hlavně při očkování. Sehnat se dá v lékárně nebo na www.vakcinal.cz. Doporučila nám ho naše obvodní.

  • Anonymní příspěvek
    13.05.2017 19:24
    Anonymní příspěvek

    Na svět-zdraví jsem četla, že hodně bylinky pomáhají.

  • Anonymní příspěvek
    11.05.2017 20:32
    Anonymní příspěvek

    Neznáte nějaký zázračný koktejlík na imunitu, jakmile se trochu ochladí, tak už vím, že je zle a málokdy se mi podaří abych zůstala v 'použitelném stavu'. Za každou radu budu neskutečně vděčná :)

    • Anonymní příspěvek
      16.05.2017 10:41
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zkus se zeptat rodičů nebo prarodičů, co používali, ty babkovské rady mají něco do sebe.

    • Anonymní příspěvek
      12.05.2017 21:31
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Pokud bereš moc prášků, tak to ti taky hodně podkopává imunitu, zkus být k sobě šetrnější a neber kvůli každé bolesti hlavy hned prášek.

  • Anonymní příspěvek
    02.05.2017 22:38
    Anonymní příspěvek
    imunita

    Na podoporu imunity doporučuju vyzkoušet novinku Vakcinal. Je to takové přírodní antibiotikum, užívá se večer jedna odměrka 5ml před jídlem. Teď ho pravidelně užívám a cítím se skvěle. Koupila jsem si ho po očkování na ochranu a podporu imunity. Zatím spokojenost. Lze koupit přímo na www.vakcinal.cz nebo v lékárnách.

  • Anonymní příspěvek
    24.04.2017 11:33
    Anonymní příspěvek
    Antibiotika

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně antibiotik. Dostala jsem je minulý týden na angínu, jenže do toho mě trápí střevní potíže. Je možné si na to něco vzít nebo nemůžu, když už beru antibiotika ?

  • Anonymní příspěvek
    27.07.2016 10:06
    Anonymní příspěvek
    tablety na podporu imunity

    já vždy s příchodem zimy, nebo podzimu začnu užívat Zimák od Barnys, je to kombinace vitamínu C,D a zinku.Vychází i dobře cenově.

    • Anonymní příspěvek
      22.08.2016 08:15
      Anonymní příspěvek
      Re: tablety na podporu imunity

      A zkoušeli jste u vás doma i Inocell? Též od barnysu? Jen se ptám - sám zkušenost nemám. Sonduju totiž, co je lepší. :-P

      • Anonymní příspěvek
        24.08.2016 09:35
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: tablety na podporu imunity

        Inocell beru pravidelně a to i přes léto a celá rok. Fakt je to bomba a vždycky když to beru, tak se cítím mnohem lépe. Mám vždycky mnohem více energie, radosti, lepší nálady apod. a navíc nejsem nemocná, což je na tom největší bomba. Za sebe doporučuju a pokud už jste na něj někde narazila, tak vyzkoušejte a nemusíte se toho bát. =)

      • Petruss
        23.08.2016 14:21
        Petruss
        Re: Re: tablety na podporu imunity

        Tablety na podporu imunity jsem začala brát, když jsem byla po porodu. Obsahují lactobacily a tím jsou oporou pro mě i miminku. Navíc mi pomohly s prasklinami bradavek a zatvrdlinkami. Víc info je na www.feminella-hereditum.cz .

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2015 13:25
    Anonymní příspěvek

    Tak to urcite je, koho by nepotesil takovy darek a navic me vyrzel okolo 3 mesicu

  • Anonymní příspěvek
    21.11.2015 19:13
    Anonymní příspěvek

    Já jsem si moc oblíbilahlívu ústřičnou a ráda zní doma vařím. Jenmanželovi moc nechutnajíhouby a bývá docela častonemocný, hlavně silnárýma. Tak jsem teď koupilamultivitamíny as10 life,které se mají celévstřebávat, prej je to zesplupráce s NASA. Kdyžtak sepodívejte, co to všechno máumět tady:http://www.as10-life.cz/cz/portal/home/ :) Jsem zvědaváteda.

    • Anonymní příspěvek
      16.01.2016 17:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já as10 life užívám již půl roku a jsem naprosto spokojena. Podle toho co jsem slyšela od známých jsem čekala zlepšení, ale že až takové, to by mě ani nenapadlo. :-) Kožní problémy úplně zmizely a teď v zimě jsem nebyla ani jednou nachlazená, na tož něco vážnějšího.

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2015 19:48
      Anonymní příspěvek
      Re:

      O tomto přípravku jsem už četla a říkám, že by mohl být účinný. Už nevím,c o pořád kupovat za vitamíny, protože nakonec jsem nemocná. Během zimy třeba 5x dokonce. :/

      • Anonymní příspěvek
        26.11.2015 22:57
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jo, to znám. Většinou nic hrozného, ale spíš nachlazení, tkerého se nejde zbavit. A celou zimu brát antibiotika se mi taky nechce. Ale toto rozhodně stojí za pokus, pokud ta biodostupnost je tak vysoká. :)

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2015 13:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Tak to urcite je, koho by nepotesil takovy darek a navic me vyrzel okolo 3 mesicu

  • Anonymní příspěvek
    19.09.2015 13:31
    Anonymní příspěvek

    Nam se zase dobre osvedcilo kazdodenni piti caje Chaganela, je v tom mnoho prospesnych latek a takhle pred zimou kdy vsude radi chripky je to to nejlepsi. Objednavam jej na netu, chaganela.cz, kdy baleni caje mi vyjde na 3 mesice...:-)

    • Anonymní příspěvek
      04.10.2015 18:29
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Pani tak dlouho vydrzi? To kupujete ten 100g?

      • Anonymní příspěvek
        23.10.2015 10:45
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ano presne ten :-) taky jsem tim byla prekvapena

  • Anonymní příspěvek
    06.10.2014 15:27
    Anonymní příspěvek
    probiotika

    Já používám biopron, mám s tím dobrou zkušenost když užívám i antibiotika. mám je z http://www.czlekarna.cz/

  • Anonymní příspěvek
    26.09.2014 22:17
    Anonymní příspěvek
    Imunita

    Ahoj. Protože bývám často nemocný, vyzkoušel jsem na doporučení přípravek Senzycol. Po několika týdnech užívání se cítím mnohem lépe a vypadám zdravěji. Zatím nevím, zda po dobrání přípravku nenajedu zase do starých kolejí, ale jako doplněk stravy se osvědčil.

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2014 17:22
    Anonymní příspěvek

    health link prášek z Camu Camu je skvělý na podporu imunity. Všem nám doma chutná. Poprvé jsme o něm slyšeli před pár měsíci odkdy ho používáme nikdo z nás nebyl ani jen nachlazení.

  • Anonymní příspěvek
    19.02.2014 15:51
    Anonymní příspěvek

    také používám hlívu, nedávno jsem si koupila na vyzkoušení hlívu + probiotika, balení 60 kapslí, je to dávka na měsíc a stálo mě to 220 kč.

  • Anonymní příspěvek
    09.02.2014 15:04
    Anonymní příspěvek

    z vlastních zkušenosti mohuna podporu imunity kroměhlívy doporučit i prášek zovoce Camu Camu, má velmivelké množství vitaminu C,obsahuje bílkoviny,aminokyseliny, minerálnílátky (vápník, draslík,železo a fosfor), vitamíny(thiamin, niacin, riboflavin)a flavonoidy. Je to superpomocník.Více zde:http://www.awashopbrno.cz/products/health-link-bio-prasek-camu-camu-80g/

  • Anonymní příspěvek
    09.11.2013 23:27
    Anonymní příspěvek
    hlíva 800mg na imunitu

    Hlívu 800mg užívám taky, vybrala jsem si ji proto, že je nejsilnější na trhu, na zvýšení imunity opravdu funguje, díky rakytníku, který obsahuje mi pomohla také vyřešit kožní problémy, které mě trápily už delší dobu

  • Anonymní příspěvek
    06.09.2013 09:10
    Anonymní příspěvek
    Hlíva 800mg

    Na podporu imunity beru dlouhodobě Hlívu 800mg, je nejsilnější na trhu a nemoci ani nachlazení neznám, není nad osobní zkušenost