Láhve ReTap - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    04.01.2016 08:53
    Anonymní příspěvek
    Láhve ReTap

    Ahoj, máte někdo doma tuto láhev? Přemýšlím nad pár věcma, že musím změnit, co se týká zdravého životního stylu, tak chci koupit nějaké eko věci a na jednich stránkách jsem našla i tuto láhev. Tak mě zajímá, zda někdo něco takového doma má? A jestli někdo toto také řeší,

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      25.05.2017 23:38
      Anonymní příspěvek
      Re: Láhve ReTap

      Ahoj, ReTapku mám doma a bohužel víčko netěsní, na horké nápoje ani s bublinkama není vůbec - víčko vyskakuje, ale stalo se mi to i s vodou - voda vylitá v tašce...Takže skleněnou láhev určitě doporučuju, ale se šroubovacím víčkem..

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2016 06:25
    Anonymní příspěvek

    Jo? Taky? Já jsem už něco objednala, tak jsem zvědavá, až to dorazí. Doma jsem zatím nic neřekla :) :) Ale budou se muset připravit na pár změn :)

  • Anonymní příspěvek
    19.01.2016 09:57
    Anonymní příspěvek

    Ahoj dámy, eshop econea znám moc dobře, kupuji tam docela hodně věcí, snažím se žít zdravě. Děláme to jak pro nás, tak pro přírodu :)

  • Anonymní příspěvek
    14.01.2016 10:18
    Anonymní příspěvek

    Aháá, už na to koukám. To je celkvoě zajímavý obchůdek. Díky tyjo. Už se dívám, co si objednám :-)
    Taky bych mohla doma pár věci obměnit, abychom žili zdravěji. To budou doma čučet!!

  • Anonymní příspěvek
    08.01.2016 09:13
    Anonymní příspěvek

    Mrkni sem, a přečti si :)
    http://www.econea.cz/retap-05-0-5-l-oranzova/
    Prý je nejprodávanější. Je to místo petek.

  • Anonymní příspěvek
    06.01.2016 10:00
    Anonymní příspěvek

    kde se to dá sehnat? A v čem je to dobré? eko věci tyjo, na to je obchod jo? KDe povídej :)