nespavost - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Amálie
    28.11.2014 00:59
    Amálie
    nespavost

    Dobrý večer, doporučíte mi někdo nějaký opravdu účinný přírodní přípravek na nespavost? Potíže mám už dlouho, mám vyzkoušené nejrůznější čaje, ale nic mi moc nepomohlo. Máte někdo podobné problémy a našli jste řešení?

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      22.12.2014 11:54
      Anonymní příspěvek
      Re: nespavost

      Tak jsem se na to dívala a vypadá to opravdu dobře, už mám objednáno nejen pro sebe, ale i pro mamku, tak snad nám to brzy pomůže, my jsme takový stejný případy a už nevíme co vyzkoušet :)

      • Anonymní příspěvek
        26.12.2014 22:30
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: nespavost

        Dobrý večer, mohla bych se zeptat, co je to za přípravek? To je něco přírodního? A na co všechno je to tedy dobré? Děkuji

  • Barunkaa
    22.04.2015 15:03
    Barunkaa
    Změna stravy

    Zdravím, četla jsem nedávno článek o mikroskopickém vyšetření krve, na základě jehož se sestaví jídelníček a bylo tam právě psané i, že to nepomůže jen s hubnutím, ale také s kožními problémy a také s nespavostí a bolestmi hlavy...možná by nemuselo být zlé to vyzkoušet a vyvarovat se lékům

    • Petruss
      08.05.2015 15:02
      Petruss
      Re: Změna stravy

      O tom mikroskopickém vyšetření krve už jsem také slyšela a docela mě překvapilo, co vše tím dokáží poradci získat, aby pomohli :) Protože jak jsem četla, využívají ho nejen na hubnutí, ale také na různé ekzémy, bolesti hlavy, nespavost a další spoustu věcí :)

      • Barunkaa
        16.05.2015 11:47
        Barunkaa
        Re: Re: Změna stravy

        Jojo jak jsem psala, poradciuž dokáží pomoci sespoustou věcí a tamikroskopie krve je šikovnávěc, hlavně na ty ekzémy -mrkni tady na příběhhttp://www.mikroskopie-krve.cz/

  • Anonymní příspěvek
    28.11.2014 13:52
    Anonymní příspěvek

    Zdravím, já jsem si nedávno na superionherbs.cz koupila přípravek Duanwood Red Reishi a musím říct, že ted poslední měsíc spím opravdu líp, navíc je výborný na imunitu, zatím jsem nebyla nemocná a manžel byl už od léta 2x, takže to vážně připisuji tomu. Mrkněte a uvidíte.