Ve zdravém těle, zdravý duch - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Barunkaa
    23.06.2014 12:18
    Barunkaa
    Ve zdravém těle, zdravý duch

    Co si to tomto tvrzení myslíte vy? Za mě je to pravda, vidím to sama na sobě, kdy dokud jsem se pořádně nehýbala a jedla samé rychlovky, tak jsem byla pořád napapučená, bez chuti do života, nic mě pořádně nebavilo...od té doby, co jsem začala pravidelně běhat a také pořádně jíst, tak jsem optimističtější, vyrovnanější, u běhání si vždy pročistím hlavu a je to pro mě fajn relax :)

Reakce

    • viky.beckham
      24.06.2015 14:59
      viky.beckham
      Re: Ve zdravém těle, zdravý duch

      Souhlasim zacala jsem jist zdrave-vice ryby,zeleniny,ovoce a je pravda ze clovek pak pozna ze telo si celou dobu rikalo co potrebuje a co ne .. :-) Zacal jsem jist obedy v Praze v bistru v pankrackem rynku-vari tam moc dobre a zdrave-kdyz nemate chut na maso je tam vyber i vegetarianske jidlo-popr mate chut na rybu dates i rybu. Maji velky vyber z denniho menu a ceny priznive. Ovoce se snazim jist spise dopoledne,at mam na cely den energii.

    • Anonymní příspěvek
      11.06.2015 16:01
      Anonymní příspěvek
      Re: Ve zdravém těle, zdravý duch

      ja to taky vidim sama na sobe :) ale ja ziji docela zdrave jiz posledni dva roky, ale ted nedavno me trapila unava a byla jsem bez energie. zkusila jsem hodne zpusobu jak energii nacerpat do tela zpatky a nejvice mi nakonec pomohl horcik and megnesie lactici medicamenta :)

    • lenka.dobby
      29.04.2015 13:46
      lenka.dobby
      Re: Ve zdravém těle, zdravý duch

      dobry den, citim to presne jak to pisete vy :) nic me nebavilo abyla jsem střale bez nalady, pak jsem si vsimla ze moje nejlepsi kamaradka je presny opak me a ze z ni energii jen zari :) pak mi vysvetlila jak si hlida svuj jidelnicek a jak k jidlu pristoupila uplne jinak tak jsem to taky prehodnotila a zkusila podle ni a zacala jsem jist bio a raw potraviny. a citim se vyborne nakupuji v bioslunecnici mam to po ceste z prace!

    • kinderova
      25.09.2014 12:13
      kinderova
      Re: Ve zdravém těle, zdravý duch

      Já s tím určitě souhlasím, vidím to sama na sobě, když jsem měla pár kilo navíc, neměla jsem sebevědomí, chodila jsem s hlavou sklopenou, protože jsem na sobě cítila pohledy lidí, byla jsem stále smutná, pesimistická a nemoci se mi teda rozhodně nevyhýbaly...řekla jsem si dost, že s tím chci něco udělat, pomohli mi ve světe zdraví, měla jsem 12měsíční program, zhubla jsem přes 20kg, ubyla spousta centimentrů, ale co bylo velice důležití, tak s padajícími kili a centimetry, padal můj pesimismus, neustálé bolení kolenou upadalo, já mohla chodit na delší a delší procházky, mohla jsem konečně dělat to, co mě naplňuje, to, kdy jsem šťastná...můj pohled na svět se změnil a to díky nim , jsem jim za to velmi vděčná :)

  • Anonymní příspěvek
    29.01.2018 20:54
    Anonymní příspěvek

    Ireno, tak Bion3 je podle mě skvělá volba. Bereme je celá rodina a to na doporučení doktoky. Říkala, že v tomto nestálem počasí je lepší být ve střehu :)

    • Anonymní příspěvek
      25.02.2018 19:21
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Celá rodina? Takže jsouvhodné i pro děti? A jendotaz... na posílení imunitysi mám asi koupit tenimunity, že?http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity nebo jaký jerozdíl mezi těmito a vital?

      • Anonymní příspěvek
        04.03.2018 16:16
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        No, já beru ty imunity - na posílení imunity :) a ten vital přispívá k revitalizaci organismu.

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2018 18:02
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, uvažuji, že bych přes zimu užívala vitamíny... Jak se na užívání vitamínů tvářite vy? A pokud jste pro, jaké berete? Já jsem odstala doporučení na tyto http://www.bion3.cz/. Zkušenosti?

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2017 01:03
    Anonymní příspěvek
    Marrko core

    Dobrý večer. Nedávno jsem četl o zcela nové revoluční pomůcce na cvičení, tvaruje postavu a odstraní bolesti zad. Jmenuje se Marrko core a vynalezl ji čech Martin Kofroň. Pokud máte problémy s váhou, tvarováním postavy, nebo bolestmi zad, tak ho zkuste kontaktovat. Na jeho stránkách se můžete dozvědět více.

  • Anonymní příspěvek
    07.08.2017 20:43
    Anonymní příspěvek

    Holky, díky moc za tip. Hodně ste mně pomohly.

  • Anonymní příspěvek
    07.08.2017 20:41
    Anonymní příspěvek
    Adventuremenu

    Za sebe můžu adventuremenu taky doporučit. A hlavně je fakt skvělá žemlovka.

  • Anonymní příspěvek
    07.08.2017 20:31
    Anonymní příspěvek
    Jídlo pod stan bez eček

    Ahoj holky, prosím vás o radu. Chystám se s manželem pod stan na ryby. Nebude moc přístup nikam moc na jídlo do restaurace nebo tak. tak si musíme vzít něco s sebou. Jenže nějaký konzervy a tak to odmítám jíst. Máte někdo nějaký tip, co vzít s sebou?

    • Anonymní příspěvek
      07.08.2017 20:38
      Anonymní příspěvek
      Re: Jídlo pod stan bez eček

      Ahoj, sama za sebe můžu určitě doporučit tohle www.adventuremenu.cz taky sem je párkrát měla a manžel je s sebou vozí pravidelně vozí na čundry. Je to opravdu dobrý plnohodnotný jídlo bez eček a jiných chemických koktejlů. A chuťově moc dobrý. Ohřeješ třeba na ohni.

      • Anonymní příspěvek
        07.08.2017 20:40
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Jídlo pod stan bez eček

        Takže žádný pomletý cosi přesolený a narvaný ečkama? Z toho se mi po pravdě opravu zvedá kufr...

  • Anonymní příspěvek
    03.06.2017 22:56
    Anonymní příspěvek
    ?

    Lidičky, poraďte co ještě dopnit,aby to bylo úplně ono. Zdravě jím, cvičím, spím 7 hodin, beru vitamíny, minerály, na podporu imunity užívám vakcinal sirup, ale pořád se necítím úplně fit. I když po tom, co jsem začala brát po očkování vakcinal, je to mnohem lepší, ale stále ještě přetrvává občasná únava. Už nevím, co ještě zlepšit. Máte nějakou radu?

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2016 11:16
    Anonymní příspěvek

    ahoj holky, muj syn je sportovec a i proto se dost snažíme dbat o jeho zdravi. Dela florbal, rekneme na dost slusne urovni. Vzhledem k tomu, ale kolik porad taha věci z bodu A do bodu B, musí mit kvalitni tasku na sport.Vim, ze to sem tak zcela uplne nepatri. Ale mate třeba nektera z vas zkušenost s nakupume batohu nebo tašek pro deti. Hodne se po netu nabizeji detsketasky.cz, ale tam jsou spise aktovky a tak a ja bych radsi spis něco na sport. Dekuji za doporuceni, Silva

    • Anonymní příspěvek
      24.11.2016 14:00
      Anonymní příspěvek
      Re:

      hoj, ty detskytasky asi spatny nejsou, ale taky jsem tam koukala a jsou to spis opravdu aktovky. Co se tyce sportovních tašek, tak je asi lepsi se zamerit na sportovni obchody. Akorát u tech pak většinou chybi ergonomicke prvky :/

      • Anonymní příspěvek
        26.11.2016 11:08
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        ja zadne detsketasky neznam. když se synem sháníme nejaky batoh, at uz do skoly nebo na litacku ci sport, tak zajdem do kamenného obchodu. Muze si to v klidu vyzkoušet.

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 14:21
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

  • kinderova
    26.02.2015 16:04
    kinderova
    :)

    četla jsem nedávko článek o tom, jak správné jídlo dokáže ovlivnit naši náladu pozitivně a naopak špatné jídlo negativně
    Kdyby někoho zajímal ten článek, tak tu je, není špatné vědět, které jídla přispívají k jaké náladě :)
    http://www.svet-zdravi.cz/clanky/naladte-se-pozitivne-spravnou-stravou