alternativní medicína - Alternativní medicína

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Starka
    09.10.2017 11:09
    Starka
    alternativní medicína

    Dobrý den, jaké máte zkušenosti s přírodní medicínou?
    Pomáhá vám? Dá se léčit třeba bolest hlavy, zad, nebo nachlazení?
    Doktoři do mě cpou stále nějaké prášky, stejně mi to moc nepomáhá. Tak jsem se chtěla zeptat na nějakou přírodní cestu. Ale ani nevím kam se podívat nebo zajít. Doporučení na někoho nebo obchod nebo tak něco v Jihomoravském kraji, bych uvítala :-)

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    11.01.2018 10:15
    Anonymní příspěvek
    Ako stabilizovať roztrúsenú sklerózu, sklerózu multiplex

    Mňa presvedčili stránky prof.Jelineka a to som dosť skeptický a nikdy som neveril hocijakým článkom o zmene stravy a pod. On však svoje odporúčania dokladuje množstvom odkazov na štúdie. Všetko jasne vysvetľuje a zdôvodňuje.
    Keď sám ochorel roku 1999 na SM, nechcel sa poddať osudu. Ako univerzitný lekár sadol za počítač a začal sa prehrabávať rôznymi vedeckými štúdiami. Dodržiavajúc svoje odporúčania dokázal ochorenie po celu dobu 18 rokov stabilizovať, ba tvrdí, že sa cíti lepšie. S ním stabilizovalo chorobu množstvo ďalších ľudí. U niektorých, hlavne mladších, dokonca na MR zmizli lézie a sú akoby zdaví.
    Zmeny, ktoré navrhuje sú zásadné, ale vôbec nie sú náročné a nerealizovateľná. Ide o to v prvom rade o to pochodpit ich zmysel.

    Pozrite viac na slovenskompreklade jeho stránok nahttps://akoprekonatsm.wordpress.com a urobte si sami nazor.

  • Anonymní příspěvek
    08.11.2017 09:20
    Anonymní příspěvek

    Tak jsem se Starko ptala a ona chodí pro bylinky, bylinnou směs do lékárny Zelený Anděl, sídlí na Durďákova 2024/13a, Černá Pole, 613 00 Brno. Mají i webovky: zeleny-andel.cz. Tak snad jsem Ti trošku pomohla :-)

    • Starka
      20.11.2017 09:27
      Starka
      Re:

      GAbulo moc moc děkuji! Jses strašně hodná, že si mi to zjistila. Tam určitě zajdu, a to co nejdříve :-) Děkuji!

  • Anonymní příspěvek
    07.11.2017 20:07
    Anonymní příspěvek

    Víc podrobností najdeš nahttp://www.medicinashop.cz/o-spolecnosti/clanky-a-aktuality/houba-caga mám to fakt samana sobě ozkoušený a beru jupořád. Pomohla mi hodně sposílením imunity.

    • Anonymní příspěvek
      07.11.2017 20:09
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Seš moc hodná. Vyzkoušíme.

  • Anonymní příspěvek
    07.11.2017 20:04
    Anonymní příspěvek

    Já bych doporučila vyzkoušet extrakt ze sibiřské čagy. Léčí snad všechny neduhy. Hodně mi pomohla dát se dohromady po náročné chemo. Mamce pomohla na migreny.

    • Anonymní příspěvek
      07.11.2017 20:05
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Můžu k tomu poprosit nějaký podrobnosti? Docela by mě to zajímalo. Děkuju. Řešíme v rodině něco podobnýho.

  • Starka
    23.10.2017 12:49
    Starka

    Gagulo ahoj, díky za tvůj přispěvek!
    To by jsi byla moc hodná, když by ses zeptala :-)
    Děkuji

  • Anonymní příspěvek
    13.10.2017 11:07
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, určit to zkus přírodní cestou, tou se dá léčit všechno.
    Hele mám sestru v Brně, můžu se jí zeptat. Ona se taky dost zaměřuje na bylinky apod.