Řasy - Alternativní medicína

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • julca
    11.09.2015 20:53
    julca
    Řasy

    Dobrý den, po nemoci mi vypadala většina řas, je nějaká možnost, aby mi znovu vyrostly?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    23.02.2017 16:08
    Anonymní příspěvek

    to zálezí pros ti vypadaly...? S**** nic nezkazís. Ty, co tady píšou holky jsou hodne drahe. já jsem si koupila od dost levnejsi od lambre a dorostly mi perfektne

    • Anonymní příspěvek
      27.02.2017 16:36
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ivo, je tohle ono?http://www.lambreshop.cz/lambre/eshop/0/0/5/1963-Magic-Long-Eyelash-aktivni-serum-na-rust-ras ta cena je o dostprijemnejsi nez jiná sera ajestli ho más odzkousené,zkusím ho taky

      • Anonymní příspěvek
        03.03.2017 18:00
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        JJ, to je ono. Budes kupovat teda?

  • Anonymní příspěvek
    23.09.2015 23:03
    Anonymní příspěvek

    Díka zuzko, dodala jsi mi naději :-) Kde se dá to sérum koupit? Našla jsem, že pochází i USA, dá se koupit i v Čr nebo se musí objednávat z ciziny?

    • Anonymní příspěvek
      27.09.2015 19:48
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dá se koupit v ČR na stránkách revitalashczech.cz. Jestli někde jinde, to nevím, ale odsu objednávám já a jsem spokojená :-)

  • Anonymní příspěvek
    15.09.2015 19:12
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, jasně, je plno možností, ale nejlepší mi příjde sérum na růst řas Revitalash Advanced, sama jsem ho zkoušela a chválím ho, kde můžu :-) Je skvělé.