Tradiční medicína

Autor Příspěvěk
eliska.metlova
20.11.2016 08:19:44

Re: Re: Re: Re: Re: Dobrý tip

20.10.2016 07:36:17
dvoracka.k napsal:

Re: Re: Re: Re: Dobrý tip

lékárna zelený anděl je výborná, dá se tam objednat i na poradenství, jinak krátké poradenství je zdarma, což já využívám u bylinek.
holky zapomněla jsem se zeptat má lékárna zelený anděl e-shop, stránky jsem našla, ale na shopu jsou jen Nehormonální antikoncepce.?
dvoracka.k
20.10.2016 07:36:17

Re: Re: Re: Re: Dobrý tip

18.09.2016 18:57:54
napsal:

Re: Re: Re: Dobrý tip

já jsem zeleného anděla objevila nedávno, ale jsem nadšená
lékárna zelený anděl je výborná, dá se tam objednat i na poradenství, jinak krátké poradenství je zdarma, což já využívám u bylinek.
erika.bendova
18.09.2016 18:57:54

Re: Re: Re: Dobrý tip

18.08.2016 16:21:19
Jurek napsal:

Re: Re: Dobrý tip

jojo tuto lékárnu znám, funguje tam suprově poradenství. Mají tam bylinky, homeopatika a kapičky, já jsem se po poradě tam zbavila zánětu močáku bez Ant.
já jsem zeleného anděla objevila nedávno, ale jsem nadšená
Jurek
18.08.2016 16:21:19

Re: Re: Dobrý tip

17.07.2016 23:40:00
napsal:

Re: Dobrý tip

mám dobrý tip na úžasnou lékárnu, zelený anděl v Brně , která se zaměřuje na alternativní medicínu.
jojo tuto lékárnu znám, funguje tam suprově poradenství. Mají tam bylinky, homeopatika a kapičky, já jsem se po poradě tam zbavila zánětu močáku bez Ant.
Petr
28.07.2016 17:30:59

medicína bez léků

Zdravím všechny. Léčím se již 3 roky se záněty v těle a lékaři jsou bezradní. K tradiční, téstaré medicíně se točí zády a neposuzují mě celistvě, ale doslova mě kouskují, čili kde se mi zrovna zánět dělá, tam léčí. Ale samotnou příčinu nehledají. Farmaceutické lobby je v celém světě tak silné, že nebude možné se už vrátit k něčemu, co celá tisíciletí pomáhalo, jako třeba byliny. U nás v ČR se dokonce zavrhují i nové trendy, které evidentně léčí už mnoho let v Německu či Švýcarsku, např. již zde zmíněnou Biorezonancí. Já jsem na ní narazil asi před 3 měsíci na doporučení známého a musím ,,zaklepat", zdravotní stav se mi rapidně zlepšuje. Když jdu k doktorovi na pravidelnou kontrolu, kroutí hlavou a říká, že musím brát potají stejně nějaké léky, že to není možné, aby se mi ta moje chronická zánětlivá ložiska tak rychle hojila. Oni prostě nepřipouští, že může pomáhat i něco jiného. Rád se rozdělím o kontakt na mou terapeutku: www.medibiorezona.cz

mějte se všichni hezky a hodně síly!
erika.bendova
17.07.2016 23:40:00

Re: Dobrý tip

08.01.2015 10:25:32
Majda napsal:

Dobrý tip

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz
mám dobrý tip na úžasnou lékárnu, zelený anděl v Brně , která se zaměřuje na alternativní medicínu.
Zdraví z Číny
16.02.2016 11:14:06

Výživa

Dobrý den,

rád bych Vám představil znovu se rozjíždějící e-shopy. Najdete na nich spousty potravin všechno druhu(hl.sušenky,čokolády) určené diabetikům(bez cukru,lepku). Obchody teď nějakou dobu nebyly plně funkční ani aktuální, načemž pracujeme a jsme nyní připraveni expedovat Vaše objednávky.

Zdraví z Číny - Tradiční čínská medicína​ www.zdravizciny.cz
Prvním z nich je obchod se spoustou produktů Čínské přírodní medicíny.

Emu - Farma www.emu-farma.cz
Zde se jedná o Emu oleje, křepelčí a pštrosí vejce.

Zdraví z Krkonoš www.zdravi-z-krkonos.cz
Na Zdraví z Krkonoš můžete zakoupit nejrůznější druhy olejů, zdravých semínek, medovin, sušenky a čokolády bez cukru a lepku, kosmetiku z konopí a EMU oleje, zdravou kávu a čaj z houby Reishi.

Pevně doufáme, že s našimi produkty budete nadále spokojení, jak tomu bylo v předešlích měsících a letech. Těšíme se na Váš nákup.

ZdravízČíny.cz
Packers and Movers
21.08.2015 13:45:03

http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-bangalore/

For Easy Shifting Choose -Please visit for More information about
Packers and movers bangalore@ http://professionalmovers.in
Packers and Movers Noida@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-nodia/
Packers and Movers delhi@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-delhi/
Packers and Movers Gurgaon@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-gurgaon/
Packers and Movers Bangalore@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-bangalore/
Starka
20.04.2015 19:33:13

Re: Biorezonanční terapie

20.04.2015 19:32:00
Starka napsal:

Biorezonanční terapie

našla jsem dobré stránky a ráda bych se podělila, kdyby to někomu mělo pomoct.
omlouvám se ještě odkazhttp://biosens.cz/biorezonance/jake-nemoci-lecime/
Starka
20.04.2015 19:32:00

Biorezonanční terapie

našla jsem dobré stránky a ráda bych se podělila, kdyby to někomu mělo pomoct.
Majda
08.01.2015 10:25:32

Dobrý tip

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz
lenka
30.12.2014 15:13:54

Re: RS

14.06.2013 08:23:27
Jitka napsal:

RS

Dobrý den,,, je mi 30let a
též mi byla před několika dny diagnostikována RS...... Váš článek mě velmi zaujal... bylo by možno Vás kontaktovat a informovat se více o Vámi podstoupené léčbě.? děkuji mockrát za jakoukoliv informaci
J.Š,
Dobrý den, po čase jsem sem zavítala...posílám Vám svůj email: lenka-petr@email.cz
vlasta
vlasta
18.05.2014 21:26:26

PŘÍRODNÍ české PRODUKTY

PORADENSTVÍ ZDARMA
nez.poradce 03-012831
vlastulda@gmail.com
skype ...vlastafu
www.zdravipokapkach.webnode.cz
Kreveta
04.04.2014 17:21:42

Re: Tradiční medicína

26.08.2012 21:08:22
Lenka napsal:

Tradiční medicína

Po narození mé dcerky v roce 2010 u mě byla diagnostikována roztroušená skleróza, nebudu a ani nechci psát, co vše jsem prožívala. Hledala jsem vše, co se dá na internetu,od známých, vyzkoušela všemožné zaručené léčitele,dokonce i takové, kteří se chlubí,že už někoho s diagnózou RS vyléčili. Nic nepomohlo, byla to naivita a vyhozené peníze. Díky kontaktům ze zahraničí jsme se dostali k přednímu lékaři, který léčí a zavádí léky z východu do naší západní medicíny ten nám po prostudování mé diagnózy, vzkázal nemoc nevyléčím, ale zastavím. Nebudu popisovat léčbu, cestu do Burjatie,ale dnes 10 měsíců po léčení a dvou magnetických rezonancích, které mi potvrdili zastavení nemoci se cítím perfektně, dnes neberu žádné léky, můj stav je perfektní a v mém RS centru mi řekli, že zázraky se dějí,se vší úctou k lékařům a s pokorou, vím,že to není zázrak, podstoupila jsem léčbu která odstranila příčinu nemoci a to pomohlo. Bohužel díky farmaceutickým firmám se naše západní medicína dostala do slepé uličky, kdy léčíme příznaky, ale nevyléčíme nemoc.
Moc pěkně jste to napsala, bohužel s vámi musím souhlasit, máte úplnou pravdu.
Jsem ráda že je vaše nemoc zastavena.
Jitka
14.06.2013 08:23:27

RS

Dobrý den,,, je mi 30let a
též mi byla před několika dny diagnostikována RS...... Váš článek mě velmi zaujal... bylo by možno Vás kontaktovat a informovat se více o Vámi podstoupené léčbě.? děkuji mockrát za jakoukoliv informaci
J.Š,
Lenka
29.05.2013 08:26:45

Re: Tradiční medicína

Lenka napsal:

Tradiční medicína

Po narození mé dcerky v roce 2010 u mě byla diagnostikována roztroušená skleróza, nebudu a ani nechci psát, co vše jsem prožívala. Hledala jsem vše, co se dá na internetu,od známých, vyzkoušela všemožné zaručené léčitele,dokonce i takové, kteří se chlubí,že už někoho s diagnózou RS vyléčili. Nic nepomohlo, byla to naivita a vyhozené peníze. Díky kontaktům ze zahraničí jsme se dostali k přednímu lékaři, který léčí a zavádí léky z východu do naší západní medicíny ten nám po prostudování mé diagnózy, vzkázal nemoc nevyléčím, ale zastavím. Nebudu popisovat léčbu, cestu do Burjatie,ale dnes 10 měsíců po léčení a dvou magnetických rezonancích, které mi potvrdili zastavení nemoci se cítím perfektně, dnes neberu žádné léky, můj stav je perfektní a v mém RS centru mi řekli, že zázraky se dějí,se vší úctou k lékařům a s pokorou, vím,že to není zázrak, podstoupila jsem léčbu která odstranila příčinu nemoci a to pomohlo. Bohužel díky farmaceutickým firmám se naše západní medicína dostala do slepé uličky, kdy léčíme příznaky, ale nevyléčíme nemoc.
Dobrý den paní Lenko, Váš článek mě velice zaujal. Byla byla bych moc ráda, kdybychom se mohly kontaktovat. Nechci na net psát podrobnosti. Děkuji Lenka
Lenka

Tradiční medicína

Přidat příspěvek k tématu Tradiční medicína

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku