body vánoční soutěže

• Re: Termín vyhodnocení Administrator 05.01.2011 08:35:11

Vyhlášení soutěže je posunuto na pondělí 10.1., abychom stihli všechno spravedlivě vyhodnotit a přepočítat.

• Re: Re: Termín vyhodnocení červená karkulka 05.01.2011 10:03:32

ehm..... takže to zmanipulujete podle toho kdo se bude zdát a kdo ne.... opravdu tleskám - typicky česká soutěž o tom, že když já tu kozu mít nebudu - tak ji nebude mít soused ani nikdo jiný :-))))

• Re: Re: Re: Termín vyhodnocení Administrator 05.01.2011 10:16:39

Ne, to znamená, že projdeme babské rady, poradnu, adresář i maily tak, aby byly body přiděleny spravedlivě.

• Re: Re: Re: Re: Termín vyhodnocení sx 05.01.2011 16:11:00

takže ne podle regulí soutěže - tak jak bylo vyhlášeno, ale podle vašeho - soukromého uvážení, nebo podle něčeho dodačného, o čem jste debadovali někde v diskuzi, takže vlastně podvod ze strany organizátora, toto opravdu nemá chybu

• Re: Re: Re: Re: Re: Termín vyhodnocení Administrator 06.01.2011 09:37:12

V pravidlech je jasně napsáno, že po soutěži dojde po schválení k přepočítání bodů. Jediné, co jsme v pravidlech změnili, je datum vyhlášení soutěže - posunuli jsme ho z 5. na 9.1.
              Co Vám na pravidlech stále není jasné? Že tam není napsáno, že budou podvodníkům strženy body?

• Re: Re: Re: Re: Re: Re: Termín vyhodnocení xt 06.01.2011 12:09:29

přečetl jste si aspoň jednou pravidla soutěže? asi těžko... podvod je ta soutěž celá - včetně vyhodnocení

• Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Termín vyhodnocení opickajura 06.01.2011 14:39:09

Myslím, že pravidla líp napsat ani nešlo. je to stručně a jasně. Včetně, jak bude probíhat vyhodnocení a jaká práva má organizátor. zatím jsem nečetla, co komu v pravidlech chybí.

• Re: Re: Re: Termín vyhodnocení červená karkulka 05.01.2011 10:09:09

jinak tedy ještě přidávám, že je to pořadateli těžce nezvládnutá soutěž, a místo - aby si sypali popel na hlavu, udělali za tím čáru a jeli dál a poučili se - tak se snaží být papežtější než papež

• Re: Termín vyhodnocení novina 04.01.2011 22:52:39

Jestli jste na prvním pořadí, tak až toho 9.1. po spočítání a zkontrolování hlasů, jak píší ...

• Re: Re: Termín vyhodnocení červená karkulka 04.01.2011 23:37:22

normálně by si toho člověk fakt nevšimnul, mají v tom opravdu chaos:

odtavec pod bodem IV je následující: ...přepočítání bodů dojde nejpozději do 5.1. 2011.

a potom bod V:
        V. Výhercem 1. ceny se stává účastník soutěže s největším počtem bodů získaných do 31.12. a po jejich přepočítání do 9.1. 2011.

v této soutěž je opravdu mnoho nejasností, a nejasný je i konec -DDDD

• xt jajda69 06.01.2011 13:36:25

už toho napadání opravdu nechte. Jestli se vám to nelíbí, tak sem prostě nechoďte.Prostě počkejte na vyhodnocení. Jako všichni. Mě se tahle stránka líbí. Se soutěží i bez ní.Budu sem chodit i když soutěž nebude. O vás to asi neplatí. Už prosím opravdu kroťte svoji zášť

• sexi-girl269 05.01.2011 18:23:57

omg vy ste strasny lol...nie zeby ste sa tesili ze je takato sutaz ale nadavate po com sa len da iba preto ze ste neboli schopny vyhrat alebo neviete pockat na vysledky

• Milá opicko, novina 05.01.2011 12:56:08

nemám v povaze a tudíž ani zájem na někoho najíždět, jen jsem se podivila nad Vaší otázkou, zda Vám ještě pomohou body, o které jste "žebrala smskama" po soutěži (to jsou Vaše slova z 3.1.) a potrefená taky nejsem, mám jen tři registrace a mezi prvními nejsem. Hezký den.

• jděte se hádat jinam jajda69 05.01.2011 11:25:47

prosím, jděte se hádat a napadat jinam. a založte si na to třeba stránku...taky napíšu klidně jděte k lékaři do poradny, pokud mám pocit, že laické rady v některém případě jsou spíše na škodu a člověk by neměl ztrácet čas a jít k lékaři. Bylinky miluji ale je mi jasné , že jde o podpůrný prostředek a léčbu neinvazivních nemocí. Někde prostě je potřeba klasická medicína.
    Poradna mě baví, proto tam chodím. A věřím, že každý se snaží odpovídat podle nejlepšího vědomí a svědomí. Tak přejte demokracii, možnost volby a názoru každému. Ne jen váš názor je správný. Těch zpráv s osočováním už prosím bylo dost...každý si sáhl do svědomí, tak neřešte stále dokola to samé. Je to stránka o zdraví, tak se mu věnujte a nechte už hádek, prosím.!!

• potrefená opickajura 05.01.2011 10:56:18

Jak říkám, najela na mě novina, protože sama patří k těm, co radí, že v 25 na očkování je brzy, je lepší to vyhledat, než nařknout, že na sebe chce někdo upozornit. od Tebe bych čekala, mlčení, nebo napsala jsem blbost. taky je tam někde můžu mít, ale postavím se k tomu..

• Vy co radíte opickajura 05.01.2011 07:45:24

Snažte se poradit, ne jen dopručit návštěvu lékaře bez rady. je to jen sbírání bodů. nebo střílet od boku, že v 25 letech očkovat proti rakovině děložního čípku je brzy. doporučení vždy bylo od 10 do 25 let. takže spíše pozdě. najděte si to na netu. I za odkazy k lékaři bez rady, by se měly body odečítat.

• Re: Vy co radíte novina 05.01.2011 10:00:42

Vy jste si nevšimla, že se body už 5 dní nesbírají..? Snažíte se jen na sebe upozornit a sypat si popel na hlavu...(lidi radí, jak umí..)

• Re: Re: Vy co radíte opickajura 05.01.2011 10:39:39

to není jen po soutěži, čtěte zpětně, to je síla, čípek dávám jako příklad, protože je jako jedna z posledních diskuzí. Vám se snad líbí rady typu jdi k lékaři? bez jakékoli rady??nebo napsat, že v 25 letech je brzy? asi patříte k těm potrefeným mým příspěvkem. očkuje se od 10 do 25 let. u dědičnosti i později..pokud se k tomu vyjádřím, tak chci na sebe upozornit??

• podvod hloupej.honza 03.01.2011 09:50:46

já si myslím, že by si podvodně soutěžící měli uvědomit, že i podvod na internetu, například v rámci této soutěže je trestným činem, který může být organizátorem předán policii ČR.

• Re: podvod červená karkulka 03.01.2011 15:00:37

napište kde jste ten podvod našel - pokud o nějakém víte , a pomlčíte o něm, stáváte se spoluúčastníkem toho podvodu - pokud tedy něco konkrétního víte - prosím, oznamte to , i ti pánové co to budou sepisovat se určitě rádi zasmějí (víte zcela určitě , že jste duševně v pořádku ?)

zpět
Celkem záznamů: 216

Zdravě.cz na Facebooku