bradavice

• bradavice??? Don 14.06.2011 19:18:55

NEJLEPŠÍ JE VAJEČNÝ BÍLEK, NATŘÍT BÍLKEM BRADAVICE PŘED SPANÍM, KDYŽ TO JDE I RÁNO, NEBO POČAS DNE, A VYDRŽET TO MĚSÍC. SAMI ODPADNOU, NEBOLÍ TO. HLAVNĚ JE TO LEVNÉ A NEPODPORUJE TO BÍLOU KASTU! :-D

• Unikát nejen na bradavice silva.krpcova 08.06.2011 18:36:03

Nabízím gel,který se u nás v rodině stal naší domácí lékárníčkou. Zklidňuje podráždění pokožky při svědění, po štípnutí, hmyzu, po holení, lupénce...Je to skvělý desinfekční prostředek, zastavuje drobné krvácející ranky. Osvědčuje se při odřeninách, popálenínách, napomáhá odstranění bradavic,kuřích ok, mozolů, proleženin, jizev, akné, na opary, osvědčuje se při prudkém opálení od sluníčka, při prořezávání zoubků, zhmožděninách, urychluje vstřebávání modřin,, ulevují unaveným a namožným svalům, podporuje funkci kloubů. Lze si vyrobit domácí nosní, ušní a oční kapky.

Složení: aloe, kafr, pupava, šafrán, citvar, kurkuma, hořec, heřmánek, jakovec, manna, máta,myrha, reveň, senna, šalvěj,kozlík.
    Bez chemické stabilizace, příjemné aroma, žádné hormonální přísady, bez vedlejších účinků. Gel má tu vlastnost, že D E Z I N F I K U J E !

• bradavice Kony 24.04.2011 09:17:00

Zdravím,já chytla bradavice na bowlingu,kde mi půjčili obuv.A to jsem je chytla i přes ponožku.Jelikož jsem stím už v dětství měla problém, tak hned jak jsem na to přišla,jsem si jí zalepila, protože je virová, tak aby se mi neobjevila jinde.A jak to šlo, tak jsem co nejdřív zašla na kožní a vypálila mi to dusíkem.Sice se toho asi hodně lidí bojí,ale je to okamžik a zase tak hrozný to není.Opravdu.A po 7 dnech se mi udělala puchýř, který odstříhla. Nepropichla,ale odstříhla. Vůbec to nebolelo.A pak jsem si to mazala Framykoinem, než se to zahojilo.Podle mého názoru bez dusíku se toho nejrychlejším a spolehlivým způsobem nezbavíte.A hlavně jen za 30Kč poplatek.

• michala 01.03.2011 14:47:48

Mam 6 leteho syna na prstiku se mu obevila bradavice asi v pul roce.Zkouseli jsme ruzne pripravky a tech penez co nas to stalo a uspech se nikdy nedostavil.Z jedne bradavice jich bylo dvacet.Kamaradka mi poradila DOUFILM stoji asi 160 kc mela to hlavne odskousene.Potirali jsme to asi tyden a bylo po bradavicich do dnes mame pokoj zadna se uz neobevila.Takze ja doporucuji jedine DUOFILM.

• bradavice Helča 11.02.2011 15:47:07

Výluh na bradavice
    1,5 dc octa , z jednoho citronu kůra, kterou nokrájíme na kousky. Necháme 1-2 týdny vylouhovat..
    Kousky marinované kůry přikládáme na bradvici, převážeme , nebo přelepíme a necháme celou noc. V přípdě dovolené třeba celý týden. Procedura trvá 3-5 dní. Výluh lze skldovat v lednici třeba celý rok.
    Vlastní zkušenost. Vypalování ani jiné procedury nepomohly až tento výluh a bradavice jsou navždy pryč. Na rukou jich měl syn i 30. Přeji též hodně úspěchu s likvidací bradavic.

zpět
Celkem záznamů: 45
|< 123 >> >|

Zdravě.cz na Facebooku