Sociální fobie - Duševní zdraví a psychologie

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Ann
    12.03.2011 18:10
    Ann
    Sociální fobie

    V mém trápení mi poskytl útěchu a naději v nemocnici pan doktor Freml, psychiatr který mne přijmal.Je důležité najít člověka, který dokáže pomoci, když jsem byla naprosto na dně, nucena zevními okolnostmi nechala jsem se odvést do nemocnice. Vzpomínka na tohoto pana doktora mi zůstala. Působí velmi příjemným dojmem, dokáže motivovat zaujmout, ikdyž jste bez síly. Hezky se mnou mluvil byl tak citlivý plný pochopení pohladil mi duši. Jeho přístup mi pomohl pochopit můj život. Jeho přístup k pacientům je příkladný. Je to uznalý a vzdĕlaný lékař tisíceré díky. Píšu oněm protože mne z toho dostal. Doporučuj má i linku SOS v krizi funguje i v noci

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      15.05.2015 14:13
      Anonymní příspěvek
      Re: Sociální fobie

      To je fajn, že jste z toho venku.Takové doktoři se jen tak nevidí.

    • Anonymní příspěvek
      01.05.2012 22:16
      Anonymní příspěvek
      Re: Sociální fobie

      Vážení, dovoluji si Vás všechny pozvat na přednášku o sociální fóbii:

      http://www.facebook.com/events/184339781685993/

      Jste zváni na otevřenou psychologickou přednášku na téma "Sociální fobie". Dozvíte se co je sociální fobie, jak se projevuje, jaké jsou způsoby léčby a mnohé další.

      Přednášející: Mgr. Katarína Durecová z oddělení lékařské psychologie 3.LF Univerzity Karlovy. Přednáší a vede semináře také na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a má výcvik v KBT terapii.

      Pozvěte i své přátele! Vstup je zdarma, bez registrace. Omezeno kapacitou sálu (Velký sál Městské knihovny v Praze)!
      Přednáška je součástí projektu, který vznikl díky podpoře Think Big od Nadace O2.

      tento ČT (3.5.) od 19h

    • Lucrezia
      14.06.2011 23:02
      Lucrezia
      Re: Sociální fobie

      Zdravím, Ann.
      A jakou metodu použil pan doktor?
      Ještě jsi s ním ve styku? jak dlouho jsi na terapii chodila?

      • Anonymní příspěvek
        01.05.2012 22:15
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Sociální fobie

        Vážení, dovoluji si Vás všechny pozvat na přednášku o sociální fóbii:

        http://www.facebook.com/events/184339781685993/

        Jste zváni na otevřenou psychologickou přednášku na téma "Sociální fobie". Dozvíte se co je sociální fobie, jak se projevuje, jaké jsou způsoby léčby a mnohé další.

        Přednášející: Mgr. Katarína Durecová z oddělení lékařské psychologie 3.LF Univerzity Karlovy. Přednáší a vede semináře také na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a má výcvik v KBT terapii.

        Pozvěte i své přátele! Vstup je zdarma, bez registrace. Omezeno kapacitou sálu (Velký sál Městské knihovny v Praze)!
        Přednáška je součástí projektu, který vznikl díky podpoře Think Big od Nadace O2.

        tento ČT (3.5.) od 19h

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:32
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1