Sugesce - Duševní zdraví a psychologie

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Bára
    01.08.2011 23:10
    Bára
    Sugesce

    je možné že si vsugerovávám že je mi špatně a mám navaly až je pak nakonec opravdu mám ? jak na to ? díky moc ...

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      06.08.2011 14:38
      Anonymní příspěvek
      Re: Sugesce

      ano ,je to možné a platí to na všechno nejen na nemoci.můžete si tak přivolat i třeba i odpor vůči lidem s pihami nebo přijít o práci , vztah ,věc.Čím víc se na něco s****ředíte a čím víc tomu věnujete pozornost/přemýšlíte o tom stále dokola,hovoříte o tom ,posloucháte či čtete o dané věci co vás trápí/tím si ji vlastně přivoláváte,tělo reaguje na vaše myšlenky a emoce.Nakonec tomu i uvěříte a problém je na světě.Zkuste si zjistit v jakých situacích se návaly dostavují a zda už je předem jakoby nečekáte.Potom zkuste změnit postoj k situaci ve které se návaly objevují,,nebo člověku ,věci... a hlavně-změnte VAŠE myšlení.Věřte svému tělo,že je moudré,máte silný imunitní systém ,jste hezká sebevědomá žena.....je to také druh sugesce,ale obráceně. Nestydte se několikrát za den pochválit třeba jen za to ,že se dokážete na lidi mile usmát, uděláte dobrou večeři,vybrala jste si hezkou knížku,máte upravený domov o který se skvěle staráte,máte hezkou barvu vlasů,jste příjemná.,umíte pléct ....a mějte se ráda taková jaká jste,nesrovnávejte se s ostatními.Jste báječná bytost.Hlavu vzhůru a úsměv.

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:32
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    15.05.2015 14:15
    Anonymní příspěvek

    ano možné to je, sugesce je silná věc