Dieta Dr.Staňka - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • cabata
    11.09.2015 22:20
    cabata
    Dieta Dr.Staňka

    Zdravím, zkoušel tu někdo držel dietu podle Dr.Staňka?

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      26.10.2015 20:46
      Anonymní příspěvek
      Re: Dieta Dr.Staňka

      Dobrý den, také mám pozitivní zkušenosti s touto dietou. Zhuba jsem a to bez hladovění, vymýšlení co a kdy jíst, takže pohoda. Sice pro mě bylo těžší omezit sladké, to jsem ale nahradila pudinky a tyčinkami, takže to šlo lehce. :) Navíc mě potěšil přístup v online poradně. :)

      • Anonymní příspěvek
        29.10.2015 18:15
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Dieta Dr.Staňka

        Staňkovi pudinky jsem si taky oblíbila. I manžel mi na ně chodí a to nemusí hubnout. :D

  • Anonymní příspěvek
    03.04.2017 22:46
    Anonymní příspěvek
    hubnutí

    Staňka jsem nezkoušela, ale určitě souhlasím, že dobré je hubnout pod kontrolou, hlavně i ze zdravotního hlediska. Zkouším hubnutí na www.hubnuti-ostrava.cz s poradkyní paní Lovečkovou, je to profík a zatím se daří. Cítím se skvěle.

    • Anonymní příspěvek
      02.05.2017 23:08
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnutí

      přidávám se k Ditě a taky potvrzuji, že paní Lovečková z www.hubnuti-ostrava.cz je skvělá a velmi zkušená a oblíbená poradkyně v oblasti hubnutí. Já s ní hubla dvakrát, jednou 7 kg dole a podruhé 11 kg za půl roku a držím se už rok!!! Hurá...

      • Anonymní příspěvek
        03.06.2017 22:17
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: hubnutí

        čtu jen samou chválu na hubnuti-ostrava.cz, takže to asi taky zkusím. Jen mám strach, že mi nebude chutnat. Jsem milovnice dobrého jídla a nekaorická jídla mi moc nechutnají. Co je základem jídelníčku? Doufám, že ne samá zelenina... To já teda moc nee. No, uvidíme. Vyzkouším to každopádně.

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2016 17:07
    Anonymní příspěvek

    za mě mohhu doporučitStaňkovy diety, mám ej užověřené několikrát. vždykdyž potřebuji zhubnout pozimě...http://www.drstanek.cz/442-dieta-guareta/335-proteinova-dieta-guareta

    • Anonymní příspěvek
      25.01.2016 18:09
      Anonymní příspěvek
      Re:

      moje maminka má dobrézkušenoti s redučkní dietouod dr. Staňka. je to pro nídocela těžké uhlídatvšechyn hodnoty a něco sinaplánovat, takže předemdané plány jsou pro níideální. :-)http://www.drstanek.cz/442-dieta-guareta/338-redukcni-dieta

      • Anonymní příspěvek
        27.01.2016 19:17
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        moje mamča taky. Je jí už přes 70 a sama si stravu neuhlídá. Takže dietní plány to jistí. :)

  • Anonymní příspěvek
    13.11.2015 22:02
    Anonymní příspěvek

    Tak si přročítám diskuze a narazila jsem na i staňkovy plány. Zatím jsem o tom vždy jen slyšela a podle příspěvků se mi to zamlouvá. Nevím právě moc, do které diety bych měla jít. :)

    • Anonymní příspěvek
      20.11.2015 16:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      taky jsem moc nevěděla,kterou vybrat, když jich jetolik. Pokud ale váháš, takzkus napsat do poradny, jsoumoc ochotní. :)http://www.drstanek.cz/poradna/?language=cs

      • Anonymní příspěvek
        23.11.2015 19:58
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Děkuji za tip. Už jsem to víc prozkoumala ty jejich stránky a půjdu do těch Staňkových. :) Líbí se mi, jak je to přehledně rozepsané, takže to pak nebude problém dodržovat. :D

  • DDvyziva.cz
    28.10.2015 15:33
    DDvyziva.cz
    :))

    Holky,vazne vam tyhle komercni diety za 4-6 tis mesicne prijdou jako dobra volba?Co vyzkouset zmenit zivotni styl a naucit se co a kdy jist,bez zavratnych castek a hrozby jojo efektu?? Nebo jak to neni drahe a s koktejlem,tak vas to nelaka? :)
    blize na info@ddvyziva.cz

  • Anonymní příspěvek
    17.09.2015 22:23
    Anonymní příspěvek

    Právě že mě to taky zaujalo. Asi do toho půjdu. Proč až v zimě?

    • Anonymní příspěvek
      25.09.2015 19:41
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Protože musíš jíst přesně jídlo, co je v plánu :-) A teď je ještě na zahradě nějaká ta zeleninka, kterou mám moc ráda. V zimě toho bude méně :-)

  • Anonymní příspěvek
    15.09.2015 18:47
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, ano, tuto dietu držela moje maminka a zhodila při ní neuvěřitelných 6 kg za 10 dní. Netrpěla hladem a jídlo jí chutnalo, moc si to pochvaluje. V zimě do toho půjdu taky :-)