hubnutí

Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
Sobbi
12.03.2012 13:51:20

Hubnutí

Teď začínám jíst prosvé zdraví a pro dobrýpocit Smackemhttp://www.proteinfood.cz/smacker-stihle-nudle/ štíhlénudle , jíte taky někdo?Jaky na vás mají vliv? Díky
katka.novakova9
07.03.2012 15:26:08

Re:

27.02.2012 14:59:52
Edina napsal:
Ahoj. Já s tím mám zkušenost a musím říct, že hodně dobrou. Já i moje kamarádka jsme podle toho cvičily a dokonce i jídelníček jsme měly takový, jak je na stránkách a zkubla jsem za toho půl roku 8 kilo. Kamarádka 10. Teď už hubnout sice nepotřebuji, ale jsou tam super věci ohledne životního stylu a tak. A ty jídla mi chutnají, některé hodně, takže je normálně vařím. Hlavně je důležité se u hubnutí hýbat!! :)
Vážně jste zhubli tolik? Jee to bych taky brala...a taky by mě to stačilo:). Tak to se do toho musím pustit se všim všudy...zatim jen tak občas podle toho cvičím, ale s tím jídlem to je horší..musím se "dokopat" k tomu, abych to dodržovala podle těch jídelníčků, co tam jsou. Snad se mi to povede a povede se mi tak i zhubnout...pohyb je důležitý to je pravda....jak na zdraví tak i na to, aby se člověk lépe cítil..tak díky za info...hned dneska se do toho pustim..tak mi drz palce prosím :)
Edina
27.02.2012 14:59:52

Ahoj. Já s tím mám zkušenost a musím říct, že hodně dobrou. Já i moje kamarádka jsme podle toho cvičily a dokonce i jídelníček jsme měly takový, jak je na stránkách a zkubla jsem za toho půl roku 8 kilo. Kamarádka 10. Teď už hubnout sice nepotřebuji, ale jsou tam super věci ohledne životního stylu a tak. A ty jídla mi chutnají, některé hodně, takže je normálně vařím. Hlavně je důležité se u hubnutí hýbat!! :)
katka.novakova9
06.01.2012 10:16:52

cvičení doma

Ahoj , Tak jsem se taky rozhodla začí cvičit, protože mé břicho je katastrofální a musím něco shodit.Včera jsem brouzdala po netu a narazila na supr stránku, kde jsou různá videa na různá cvičení a i dokonce jídelníčky...tak to chci právě zkusit. NEbo s tím máte někdo už zkušenosti nějaké? Tady s tou stránkou ? http://www.fitnesstv.cz/
aklemi
27.12.2011 18:32:07

alli

Ahoj holky, mám alli ale bohužel až jsem si koupila tak jsem zjistila že nemám dost vysoké BMI na to abych ho mohla užívat. Tak kdybyste některá měla zájem zbylo mi 112 těch nových (žvýkacích) tabletek. Kontakt na aklemi@seznam.cz
aklemi
27.12.2011 18:31:41

Re: BIKRAM YOGA 42°C

13.10.2011 20:00:12
Lucka napsal:

BIKRAM YOGA 42°C

Zkuste zhubnout zdravě a napořád na Bikram joze.

www.bikramyogacb.cz
www.bikramyogaostrava.cz
www.bikramyoga.cz
Ahoj holky, mám alli ale bohužel až jsem si koupila tak jsem zjistila že nemám dost vysoké BMI na to abych ho mohla užívat. Tak kdybyste některá měla zájem zbylo mi 112 těch nových (žvýkacích) tabletek. Kontakt na aklemi@seznam.cz
Lucka
13.10.2011 20:00:12

BIKRAM YOGA 42°C

Zkuste zhubnout zdravě a napořád na Bikram joze.

www.bikramyogacb.cz
www.bikramyogaostrava.cz
www.bikramyoga.cz
Hreda
27.07.2011 19:17:13

Hubnu bez produktů

Po všem co jsem vyzkoušelaa nebylo toho málo jsemkonečně dostala rozum ahubnu bez doplňků ... Mohudoporučit osobně poradce ahlavně k prohlédnutístránkyhttp://www.jakzhubnu.cz/fyzicke-zdravi/recepty/. Doufám,že budete spokojeni jako já(doufám, že budu brzo vsíni slávy tj. napíšisvůj příběh a bude mizveřejněn).
vl.hra
26.06.2011 23:45:47

Hubnutí

Hledáte zdravé hubnutí bez diet a bez cvičení a dokonce bez jojo efektu?

Nemusíte měnit svoje stravovací návyky a přesto nenávratně mizí kila i centimetry. Rádi mlsáte a čas na pravidelné cvičení chybí? Hubněte jako já. Ráda poradím. Stojí to za vyzkoušení!

Emulips
- přispívá k udržování správné funkce jater a žlučníku
- posiluje činnost trávicího traktu
- usnadńuje zažívání
- podporuje udržování zdravého stavu a funkce srdce a cév

převede tuky přijaté v jídle do snadno stravitelné formy, a tím usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů,
při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle

Balení obsahuje 100 dávek, vydrží až na 3 měsíce a stojí jen 375 Kč.

Vyberte si svoji oblíbenou příchuť :skořice, česnek, natur, anýz, vanilka, citron.

Moje kamarádka Janička T. z Jablonce nad Nisou shodila po porodu při kojení díky Emulipsu během 3 měsíců 11 kg.
Vlaďka Hrazdilová
nezávislý konzultant 03-0034524
Marcela
26.05.2011 08:42:16

Poradce zdravé výživy

Pracuji pro poradenské centrum, kde Vám vytvoříme zdarma analýzu stavby těla, telefonickou konzultaci a také zdravé jídelníčky. Pokud by měl někdo zájem shodit svoje faldíky tak stačí vyplnit nezávazný dotazník na www.hubnete.cz/mne.
Je to vhodné i pro těhotné a nebo pro maminky co stále kojí ale chtějí se vrátit na svou původní váhu.
misa
09.05.2011 11:04:40

Re: Re: hubnuti

04.05.2011 16:46:43
Evča napsal:

Re: hubnuti

Ahoj. Já jsem před otěhotněním přešla s jedním poradenským centrem na zdravé stravování a zhubla jsem i bez diety. Teď během těhotenství využívám jejich programy na regeneraci a dobrou kondici a cítím se bezvadně. :-) Žádné zbytečné přibírání, žádné otoky a nevolnost. Vůbec nemám strach, že bych se po porodu nedostala zpátky na svou ideální váhu. Navíc jsem v kontaktu se svojí osobní poradkyní, když potřebuji poradit nebo podpořit. Našla jsem je na www.bezfaldiku.eu, můžu vřele doporučit. :-)
Já mám velmi dobré zkušenosti s přírodními doplňky stravy, které pomáhají k dobrému trávení a štěpení tuků. Všechno jsem zvládla bez jakékoliv diety a je mi mnohem lépe. Podporují i celkovou obranyschopnost organismu a pomáhají k léčení mnoha potíží. O bližší info pište na misa1404@seznam.cz.
Evča
04.05.2011 16:46:43

25.01.2011 12:02:06
Ananas napsal:

hubnuti

Rada neco zeptam se hubeni pomuze 5 krat strava zeleniny a ovovce , tmavy chleb a rohlik , bily jogurt s musli. pijt čista voda 2,5-3 litr a zelena čaj . pravidelna plavat 20-25 min . Nebo jine strava pro bubeni a lipoxal pomuze hubeni ??
Ahoj. Já jsem před otěhotněním přešla s jedním poradenským centrem na zdravé stravování a zhubla jsem i bez diety. Teď během těhotenství využívám jejich programy na regeneraci a dobrou kondici a cítím se bezvadně. :-) Žádné zbytečné přibírání, žádné otoky a nevolnost. Vůbec nemám strach, že bych se po porodu nedostala zpátky na svou ideální váhu. Navíc jsem v kontaktu se svojí osobní poradkyní, když potřebuji poradit nebo podpořit. Našla jsem je na www.bezfaldiku.eu, můžu vřele doporučit. :-)
vl.hra
09.03.2011 01:08:42

25.01.2011 12:02:06
Ananas napsal:

hubnuti

Rada neco zeptam se hubeni pomuze 5 krat strava zeleniny a ovovce , tmavy chleb a rohlik , bily jogurt s musli. pijt čista voda 2,5-3 litr a zelena čaj . pravidelna plavat 20-25 min . Nebo jine strava pro bubeni a lipoxal pomuze hubeni ??
Pokud chcete pomalu a zdravě hubnout, vyzkoušejte český čistě přírodní přípravek na správné štěpení a trávení tuků, navíc podporující funkci jater a žlučníku a zklidňující žaludek.. Má ještě řadu dalších příznivých vlivů na vaše zdraví. <br/>
Ráda vám zodpovím všechny dotazy. vl.hra@seznam.cz
vl.hra
09.03.2011 01:06:41

Re: Hubnutí

25.12.2010 12:57:15
novina napsal:

Hubnutí

Zhubla jsem v životě asi 5x a docela dost, ale opět jsem to nabrala zpět :-(
Pokud chcete pomalu a zdravě hubnout, vyzkoušejte český čistě přírodní přípravek na správné štěpení a trávení tuků, navíc podporující funkci jater a žlučníku a zklidňující žaludek.. Má ještě řadu dalších příznivých vlivů na vaše zdraví. <br/>
Ráda vám zodpovím všechny dotazy. vl.hra@seznam.cz
Alka
07.03.2011 11:23:21

Re: Re: Re: Hubnutí

27.02.2011 08:19:44
David napsal:

Re: Re: Hubnutí

Já běžně vypiju tak 3 litry, ale dvakrát týdně chodím cvičit, to pak je i přes 5 litrů. Můžete mi poradit, jestli stačí doplňovat tekutiny obyčejnou vodou, nebo bych měl pít nějaký iontový nápoj, když během cvičení vypotím 2-2,5 litru. Díky. David.
Samozřejmě pokud člověk hodně cvičí je důležité doplňovat tekutiny i během cvičení. I iontové nápoje, po cvičení, jsou dobré ale není to podmínka. Pokud se cítíte velmi unavený tak jednou za čas určitě neuškodí. Já je piju taky.
David
27.02.2011 08:19:44

Re: Re: Hubnutí

25.02.2011 14:09:25
Alka napsal:

7 litrů vody je pro organismus až příliš vysoká dávka vody. Optimálně by člověk měl vypít tak 3 litry vody, pokud pijete kávu tak na velké preso je dobré vypít 0,75l vody. Vše se samozřejmě odvíjí od vaší váhy.
Já běžně vypiju tak 3 litry, ale dvakrát týdně chodím cvičit, to pak je i přes 5 litrů. Můžete mi poradit, jestli stačí doplňovat tekutiny obyčejnou vodou, nebo bych měl pít nějaký iontový nápoj, když během cvičení vypotím 2-2,5 litru. Díky. David.
Alka
25.02.2011 14:10:51

25.12.2010 12:57:15
novina napsal:

Hubnutí

Zhubla jsem v životě asi 5x a docela dost, ale opět jsem to nabrala zpět :-(
Stačí pozměnit životní styl. Více se hýbat a jíst zdravě.
Alka
25.02.2011 14:09:25

13.01.2011 19:25:53
Kristýna napsal:

Hubnutí

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je dobré když vypiji denně někdy až 7 litru čisté vody...četla jsem,že je důležité hodně pít při hubnutí...
7 litrů vody je pro organismus až příliš vysoká dávka vody. Optimálně by člověk měl vypít tak 3 litry vody, pokud pijete kávu tak na velké preso je dobré vypít 0,75l vody. Vše se samozřejmě odvíjí od vaší váhy.
kety007
kety007
12.02.2011 07:06:58

akupunktura

Máte někdo zkušenosti s akupunkturou?Zhubnul někdo?Jak to funguje? Děkuji za rady a zkušenosti?
Celkem záznamů: 615

Zdravě.cz na Facebooku