hubnutí

Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
Denisa
15.01.2013 16:41:54

Re:

09.01.2013 18:06:17
Jana napsal:
Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenosti s poradci na výživu. Zda-li opravdu jejich jídelníčky dokáží pomoc s váhou a zároveň jsou chutné.
Děkuji Jana
Ahoj Jani, já se nechala zlákat kámoškou a vyzkoušela profíky na www.super-hubnuti.cz. Připravili mi plán stravy a do toho zakomponovali cvičení. Jsem zatím na začátku, ale cítím se skvěle a musím říct, že mám větší motivaci, když jsem pod dohledem odborníků. Zkus tam napsat a poptat se, co a jak.
Jana
09.01.2013 18:06:17

Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenosti s poradci na výživu. Zda-li opravdu jejich jídelníčky dokáží pomoc s váhou a zároveň jsou chutné.
Děkuji Jana
hanka
04.12.2012 14:24:33

Re: Lipoxal xtreme

10.05.2012 18:29:47
Alex.Hykaru napsal:

Lipoxal xtreme

Ahojky mám dotas jaky máte skušenosti Lipoxal?? zabíra vam ?? pomaha snížit vahu?? co vi nato zajima mne gdo to bere jke mate skušenosti stim???
Lipoxal je k ničemu,zbytečně utracené peníze.
balanceph
balanceph
01.12.2012 18:54:37

Hlídejte si svoje pH!

Překyselení organismu je v současnosti příčinou mnoha nebezpečných civilizačních chorob, protože zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze mezi kyselostí a zásaditostí našeho těla. Překyselení způsobuje většinu nemocí a důkladné odkyselení a doplnění minerálních látek v těle tvoří základ každé terapie i účinného a zdravého hubnutí. Pro více informací si napište na email
penelopex6@gmail.cz
jituse20
09.11.2012 00:53:35

Zdravé hubnutí

ÚPRAVA ZAŽÍVÁNÍ A ZHUBNUTÍ :-)

Pokud máte potíže se zažíváním a navíc chcete zhubnout, pak Vám doporučuju přípravek EMULIPS FORTE od firmy OKG. Firma vyrábí přípravky z bylinek, vychází z Tradiční čínské medicíny, není tam žádná chemie.
Mě osobně přípravek pomohl při úpravě váhy, zhubla jsem za 5 měsíců o 10 kg, což se mi předtím nepodařilo.Stačí 10 kapiček po každém jídle.
Přípravek stojí 405,- Kč a zasílám jej bez poštovného.

Pro informace mě kontaktujte na e-mail jituse20@seznam.cz.

Pokud máte zájem,podívejte se na můj webhttp://jitka-pruchova.webnode.cz/
Václav
17.08.2012 17:20:27

Mám pro Vás dobrou zprávu, min. zajímavé články a také produkty-doplňky stravy(vitaminy,mineraly atd atd), které vám můžou pomoci - stačí si vše pročíst zamyslet se a uvidíte, že je vše možné dát do kupy.
+ Jednoduchou radu pro všechny - je dokázáno, že čím déle budete žvýkat jídlo v puse(dokud bude mít chuť) a pak polknete, tak se za i méně najíte,(pro dostatek živin - právě doplňky stravy) ale mozek si bude myslet, že jste sytí, tato informace z úst do mozku jde 10 minut, takže jezde pomaleji a podpořte tělo živinami z doplňků stravy...
více na: vacskra@seznam.cz
monča
17.08.2012 14:08:08

Re: Re: Lipoxal xtreme

06.08.2012 09:22:44
Lada napsal:

Zajděte na obezitologické pracoviště a zbytečně neutrácejte za nefunkční přípravky!!!
ahoj po lipoxaklu mi bylo akorát strašně zle,zvýšená teplota,bolesti břicha,pocit na zvracení a střevní potíže a nezhubla sem ani kilo.Alli je podle mě učinější pokud ho používám jak se má.
Lada
06.08.2012 09:22:44

Alex.Hykaru napsal:

Lipoxal xtreme

Ahojky mám dotas jaky máte skušenosti Lipoxal?? zabíra vam ?? pomaha snížit vahu?? co vi nato zajima mne gdo to bere jke mate skušenosti stim???
Zajděte na obezitologické pracoviště a zbytečně neutrácejte za nefunkční přípravky!!!
Josef Keřlík
13.06.2012 21:04:10

Emulips forte- Pryč s kily navíc s radostí!!!

Chcete zhubnout bez chemie a hlavně bez rizikové diety?
Napište si pro více informací na email: pepa.kerlik@seznam.cz
PetrP
31.05.2012 17:57:56

hubnutí

Dobrý den,před třemiměsíci se přítelkyněrozhodla zbunout,tak jsem jiobjednal na doporučeníkamarádkyhttp://www.kramky.cz/to-nejlepsi-z-prirody/emulips-slim-16.Přítelkyně zhubla ze 75kil na 69 a budu objednávatznovu :)
Aduškaa
29.05.2012 12:25:19

Re: cvičení doma

06.01.2012 10:16:52
napsal:

cvičení doma

Ahoj , Tak jsem se taky rozhodla začí cvičit, protože mé břicho je katastrofální a musím něco shodit.Včera jsem brouzdala po netu a narazila na supr stránku, kde jsou různá videa na různá cvičení a i dokonce jídelníčky...tak to chci právě zkusit. NEbo s tím máte někdo už zkušenosti nějaké? Tady s tou stránkou ? http://www.fitnesstv.cz/
ahoj. to je dost dobrá stránka koukám na ní a projíždím ty videa. Zajímavé. To taky zkusím. Kéž by se mi už konečně podařilo zpevnit břicho a nohy. Nepotrebuju nějak extra hubnout, ale trocha by neuškodila a hlavně vypracovat tělo bych chtěla. Tak ja to zkusim, a jak jsi na tom ty? Dodržuješ to ?
Lenina
29.05.2012 12:11:44

Ahojky, no já jsem s váhoutaky dlouho bojovala aparadoxně jsem začalahubnout až když jsem se nato vykašlala. Našla jsem sinového přítele, kterýmiluje jídlo, takže mě sdietníma jídlama poslalrychle někam a začalovyvařování. Oba máme ráditakové to podvečernísezení nad vínkem, tak jsmesi domů koupili gril(http://www.grilykrby.cz/products/gril-weber-one-touch-premium-57cm-gourmet/), začali sinakládat maso, k němu dělatzeleninové saláty a k tomubílé vínko. Za léto jsemshodila asi pět kilo a nevímjak.
katka.novakova9
15.05.2012 15:36:59

Re: Re: cvičení doma

20.04.2012 13:59:00
Juranka napsal:

Ahoj, já podle toho cvičim uz druhý měsíc. Někdo me tehdá poslal odkaz na facebooku, tak jsem na ty stránky koukla a líbily se mi, ty videa jsou super a jídelníčky jsou taky moc fajn, jen nemam čas je dodrzovat :(
ahojky, jo? tak to já to teda zkusim. právě se taky bojím, že se nedonutím takle cvičit doma, ale lepší než chodit někam do posilky kde všichni očumují. Tak já to vyzkouším. A čas na dělání jídla si snad najdu, hrozně ráda něco tvořím, tak tím se snad zabavím :) a snad se mi podaří zhodit to břicho :/
Alex.Hykaru
Alex.Hykaru

Lipoxal xtreme

Alex.Hykaru
Alex.Hykaru
21.04.2012 17:53:20

Mam nad vahu

Ahojky mám nadvahu mněřim 155 a važim 80kg mám velke břicho a několik špeku vlasně navic tuku jemi 37let a snažim se mit dost pohibu chodím z bafani ven i z dětmi mám dijetu silnou kvulí žaludku a přesto diš i posiluju a cvičim ne ane schodit tak abi břiško má kuží visíci mam obavi že se kuže nestahne a bude furt viset co stim jak zhubnout a nemit visici kuží na těle????
Juranka
20.04.2012 13:59:00

06.01.2012 10:16:52
napsal:

cvičení doma

Ahoj , Tak jsem se taky rozhodla začí cvičit, protože mé břicho je katastrofální a musím něco shodit.Včera jsem brouzdala po netu a narazila na supr stránku, kde jsou různá videa na různá cvičení a i dokonce jídelníčky...tak to chci právě zkusit. NEbo s tím máte někdo už zkušenosti nějaké? Tady s tou stránkou ? http://www.fitnesstv.cz/
Ahoj, já podle toho cvičim uz druhý měsíc. Někdo me tehdá poslal odkaz na facebooku, tak jsem na ty stránky koukla a líbily se mi, ty videa jsou super a jídelníčky jsou taky moc fajn, jen nemam čas je dodrzovat :(
Tereza
07.04.2012 18:31:48

Dobrý den,

nabízím jednorázový vstup zdarma do nově otevřeného fitness na Praze 1.
V případě zájmu pište na kopeckaterka@seznam.cz

Hezký den,

Tereza
imchlo - Ivona Chloubová
28.03.2012 12:20:52

hubnutí

Ráda bych se podělila o své zkušenosti se snižováním váhy. Za svůj život jsem vyzkoušela nespočet hubnoucích prostředků a diet, včetně Adipexu, po kterém jsem zkončila na psychiatrii. Vždy nastal známý JO-JO efekt a dostala jsem se se svou výškou 158 cm až na 100 kg. Díky rodinné anamnéze a životnímu stylu jsem měla spoustu zdravotních problémů, počínaje zácpou, špatným trávením, pálení žáhy, přes migrény, alergie na nikl a mycí prostředky,bolesti páteře, kolísavým krevním tlakem, léky jsem užívala na vysoký cholesterol, nefunkční štítnou žlázu, stal se ze mne diabetik na prášcích a měla jsem si začít píchat inzulin, byla jsem stále unavená a ve stresu. Na víc jsem od svých 5 let trpěla na velice časté hnisavé angíny, takže moje imunita byla ta tam. Tím, že jsem měla spoustu zdravotních problémů, bylo v nadlidských silách snížit váhu. Nehýbalo se to ani s výživovým poradcem, naopak váha stále stoupala výše. Ono totiž hubnutí je pro každý organismus velice zatěžující proces a správně hubnout bude jen pročištěný a připravený organismus. V srpnu 2006 jsem objevila českou společnost OKG, která má ve své nabídce přírodní doplňky stravy a zaměřila jsem se na své zdravotní problémy, od kterých vše pocházelo. Dnes se cítím velice dobře, zdravíčko už mě netrápí, nejsem unavená a život si užívám, mám dole zatím 36 kilo. Ráda Vám podám bližší informace a pomohu. Využít můžete telefon: 608556194, E-mail: ok.ivonnach@gmail.com nebo skype: tajemno. Přeji krásné dny plné zdraví a pohody. Vaše Ivona Chloubová
PS/ moje maličkost ;)http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53316212&tab=1
Radka
18.03.2012 22:14:57

Re: Re: zdravé hubnutí

07.03.2012 15:26:08
napsal:

Re:

Vážně jste zhubli tolik? Jee to bych taky brala...a taky by mě to stačilo:). Tak to se do toho musím pustit se všim všudy...zatim jen tak občas podle toho cvičím, ale s tím jídlem to je horší..musím se "dokopat" k tomu, abych to dodržovala podle těch jídelníčků, co tam jsou. Snad se mi to povede a povede se mi tak i zhubnout...pohyb je důležitý to je pravda....jak na zdraví tak i na to, aby se člověk lépe cítil..tak díky za info...hned dneska se do toho pustim..tak mi drz palce prosím :)
Dobrý večer Katko,
jestliže máte stále zájem o zdravé a účinné hubnutí, ráda Vám pomůžu a nemusíte se ani zabývat jídelníčky, které jsou náročné asi úplně na všechno. Raději si ušetřený čas i peníze věnujte na něco příjemnějšího. Pokud chcete pomoci dejte
vědět na můj mail : styl.budfit@seznam.cz a podrobnosti domluvíme. Vše je pouze o kvalitní a vyvážené výživě a správném fungování metabolismu.
Sobbi
12.03.2012 13:51:34

Re: Hubnutí

12.03.2012 13:51:20
Sobbi napsal:

Hubnutí

Teď začínám jíst prosvé zdraví a pro dobrýpocit Smackemhttp://www.proteinfood.cz/smacker-stihle-nudle/ štíhlénudle , jíte taky někdo?Jaky na vás mají vliv? Díky
http://www.proteinfood.cz/smacker-stihle-nudle/
Celkem záznamů: 615

Zdravě.cz na Facebooku