Jak jednorázově "nepřibrat"? - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Kate
    16.03.2014 21:32
    Kate
    Jak jednorázově nepřibrat?

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, netrápí mě nadváha, ale existuje nějaký prášek (přípravek), který dejme tomu na jeden den zrychlí metabolismus? Který dokáže, když se jednou týdně na nějaké akci přecpu a další den mám "dvě kila navrch", abych je pak nemusela celý týden hubnout zas do další akce. :) Nemyslím nic na každodenní užívání spíš hodně nárazově. Ptám se protože jsem o tom někde četla, ale nepamatuji si to...Děkuji.

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    26.02.2018 09:41
    Anonymní příspěvek

    Danielo a ty si ty chipsy objednáváš nebo se dají koupit třeba i někde v obchodě? Nemají třeba na stránkách nějaký info, kde jsou k sehnání?

  • Anonymní příspěvek
    27.12.2017 19:41
    Anonymní příspěvek

    Holky a z toho webu yes chips kupujete jen ty chipsy? Já bych třeba zkusila i ty testoviny :) https://www.yeshop.eu/pasta Co myslíte? Měli jste už? Jak chutnají?

    • Anonymní příspěvek
      20.01.2018 12:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahojky :) Já jsem teda kupovala zatím jen ty chipsy :) ale říkám si, že bych zkusila i tu pastu :) Ty už jsi ji zkoušela? :)

      • Anonymní příspěvek
        21.02.2018 09:45
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Holky, jako asi takhle... všechny výrobky yes jsou chutné. Sama od nich kupuju i pastu, ale hlavně teda ty chipsy :)

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2017 17:22
    Anonymní příspěvek

    Já jsem už o zeleninových chipsech taky uvažovala. Sem tam někoho vidím, jak to zobe a já mám na to takovou chut :D Takže tímto dík za tip na dobré chipsy. Yes chips určo ochutnám :)

    • Anonymní příspěvek
      13.12.2017 19:27
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem na tyto chipsy došla tak, že jsem pořád někoho viděla, jak něco takového baští. Jednou jsem pak jela vlakem a tam mi je nabídli. Docela mi zachutnaly, tak jsem začala hledat, jaké jsou ještě možnosti no a narazila jsem na ty yes chips. Pro mě je důležité, že jsou veganské.

      • Anonymní příspěvek
        26.12.2017 19:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Aha, teď se na to dívam... Veganské a ještě bezlepkové. Tak pro mě je docela důležité to, že jsou bezlepkové. Dám je na silvestrovský stůl, kde e nás sejde víc a kamarádka je celiak, tak si aspoň může zobnout :)

  • Anonymní příspěvek
    10.11.2017 20:22
    Anonymní příspěvek

    No, tak tyhle https://www.yeshop.eu/chips já úplně miluju :) Jsou zdravé a cena je na tu kvalitu super :)

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 20:27
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, mě by zajímalo, jak řešíte to, když vás začně honit mlsná? Já teda na sladkým neujíždím, ale zbožňuju třeba chipsy, tyčinky a tak...

    • Anonymní příspěvek
      25.10.2017 12:53
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Hele, pokud ujíždíš na chipsech, tak šáhni po zdravé variantě... Yes chips :) Jsou vynikající :) A zdravé :)