Rady a zkušenosti s hubnutím - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Petruss
    17.05.2014 11:14
    Petruss
    Rady a zkušenosti s hubnutím

    Prosím, pomoc ! Co s nadbytečnýma kilama a pesimistickým myšlením? :-/

Reakce

    • Barunkaa
      23.06.2014 12:52
      Barunkaa
      Re: Rady a zkušenosti s hubnutím

      mám jednu radu, začni běhat a smozřejmě musím přizpůsobit jídelníček, protože jakmile začneš běhat, tělo bude potřebovat více živin, každopádně mě běh pomáhá hlavně na pročištění hlavy, vypnu a jen běžím, nad ničím nepřemýšlím a hlava odpočívá :) což potom pomůže k tomu, že přestaneš myslet pesimisticky a začneš si více života užívat :)

    • Starka
      17.05.2014 21:22
      Starka
      Re: Rady a zkušenosti s hubnutím

      cvičit cvičit cvičit :D ale samozřejmě bez nucení, něco, co tě bude bavit :D Já byla strašný lenoch, nic mě nebavilo a do ničeho jsem se nemohla dostat, maminka mi ale pomohla nakopnutím ke STOB a během jednoho pobytu mě tak pobídli, že jsem pak začala chodit sama na spinning a zumbu a jsem šťastná a spokojená ve svém vlastním těle :D

      • Petruss
        24.05.2014 17:28
        Petruss
        Re: Re: Rady a zkušenosti s hubnutím

        A ty jsi se od nich nechala jak nakopnout? Viděa jsem jejich reklamu v novinách, ale nijak blíž jsem se o to nezajímala.

  • Anonymní příspěvek
    01.03.2018 21:37
    Anonymní příspěvek

    Andreo a jakou přesně oni tu hubnoucí metodu mají? Já to nějak nechápu v čem je ta jejich dieta jiná než ostatní diety?

    • Anonymní příspěvek
      04.03.2018 23:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ta jejich metoda spočívá v tom, že pro každého klienta sestavují individuální hubnoucí plán. Mě udělali komplexní nutriční typologii, a díky tomu zjistili které potraviny jsou pro mě nejvhodnější. sestavili mi jídelníček a docházela jsem jednou týdně na konzultace.

  • Anonymní příspěvek
    26.02.2018 20:26
    Anonymní příspěvek

    Nemáte někdo zkušenosti s guaranou? Četla jsem, že by měla zrychlovat metabolismus a trochu potlačit hlad.

    • Anonymní příspěvek
      01.03.2018 21:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já guaranu nepoužívám uplně na hubnutí, ale jako doplněk stravy a když se potřebuju soustředit. Ale máš pravdu s tím hladem, přijde mi, že to je trochu vedlejší efekt. Přijde mi, že nejlepší je s maca. Zkus se podívat https://eshop.guaranaplus.cz

      • Anonymní příspěvek
        02.03.2018 13:44
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Macu mám moc ráda, to je dobrá kombinace :) podívám se na to, i na únavu bych něco čas od času potřebovala, děkuji

  • Anonymní příspěvek
    21.02.2018 09:58
    Anonymní příspěvek

    Jo? A pomohla ti taky s tím, jak zahnat chutě, když je tak skvělá? :D

    • Anonymní příspěvek
      25.02.2018 23:00
      Anonymní příspěvek
      Re:

      To zám, já sem kdysi když na mě přišla mlsná tak sem se nalila hodně čajem a nebo snědla jabko nebo trochu kysanýho zelí..to mi pomáhalo zahnat takový to největší zlo a potom bylo jednodušší to vydržet se nenacpat. Ale jinak jako že by moje dieta měla nějaký efekt to se říct vůbec nedá, musela sem se taky obrátit na odborníka. U nás je svět zdraví tak sem šla tam, a tam mi sestavili jídelníček tak, aby se mi dodržoval dobře a právě ten pocit hladu a extrémní chutě na něco tam nebyly. Ta jejich hubnoucí metoda mi hodně pomohla

      • Anonymní příspěvek
        26.02.2018 09:42
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Taky mám sestavený jídelníček, ale někdy prostě ty chutě mám... Já teda hlavně na slaný, no :D Ale to už jsem vyřešila :) Mlsám zdravě ;) Ty luštěninové yes chips jsou super :)

  • Anonymní příspěvek
    07.02.2018 09:17
    Anonymní příspěvek

    Mě třeba dost pomohlyčlánky na oblíbeno.cz.Konkrétně jsem začala odčlánkuhttps://www.oblibeno.cz/jidelnicek-ke-stihle-linii/. Fakthodně info a začala jsempodle toho.

  • Anonymní příspěvek
    06.02.2018 21:27
    Anonymní příspěvek

    Můj největší fígl při hubnutí je všechno si zapisovat a hodně plánovat jídla, taková klasika :) Hodně hledám zdravé recepty a našla jsem tenhle web www.heali.cz, není tam toho moc, ale zatím to vypadá dobře. :)

  • Anonymní příspěvek
    28.01.2018 22:45
    Anonymní příspěvek

    přesně tak, když je dobrý hubnoucí plán tak to není nějak extra těžké dodržovat a řídit se tím. Taky jsem měla tu čest se světem zdraví a zhubla několik kg díky jejich programu právě

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2018 10:54
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, pokud máte nastavený životí styl tak, že máte vyváženou stravu, pak vás chutě honit nebudou :) Vím to na sobě. Mám pefektní hubnoutí plán od https://www.svet-zdravi.cz/ a žádé problémy s chutěmi na sladké ani na slané nemám :)

    • Anonymní příspěvek
      13.02.2018 11:15
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mě s hubnoucím plánem skvěle pomohla paní Šupková ve společnosti Žij zdravě. http://www.zij-zdrave.cz/
      Vřele doporučuju:-))

    • Anonymní příspěvek
      28.01.2018 13:04
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Boženo, do jaké pobočky docházíte?

  • Anonymní příspěvek
    20.01.2018 23:03
    Anonymní příspěvek

    Ahoj já jsem stravu změnila a daří se mi i hubnout,ale občas mívám chuť na sladké,tak si musím něco dát což mě štve,že nemám pevnou vůli.

    • Anonymní příspěvek
      23.01.2018 11:52
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já teda chuť na sladké nemám, mě trápí chutě na slané...:D Bramburky, tycinky, mnam :D Ale už jsem tady viděla, že se tady doporučují zeleninové Yes chips, tak ty zkusím a uvidím :)

    • Anonymní příspěvek
      21.01.2018 22:25
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsme také měla častochuť na sladké pak jsem simoupila tento chrom a přešlomě to :-)https://www.rpshop.cz/chrom-maxi

  • Anonymní příspěvek
    27.12.2017 18:48
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, hledám účinnou dietu a zaujala mě tato - https://www.prodietix.cz/ Je vhodná, účinná? Zkušenosti?

    • Anonymní příspěvek
      04.01.2018 23:02
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Podle mých zkušeností jejednorázové hubnutízbytečné a bezvýsledné.Jestli chcete docílitskutečného a dlouhodobéhoefektu je nejdůležitějšízměnit (alespoňčástečně) jídelníček azačít pravidelně sportovat.Nemusí se jednat o nicdrastického. Můžetenapříklad začít choditpravidelně na delšíprocházky, pořídit sišvihadlo, nebo něcopodobného. Pokud máteproblém se sami donutit takse zkuste zapsat do nějakéhokurzu, ale mnohem lepšívariantou je skutečněcvičit méně, ale každýden. Co ale doporučuji, je sipořídit nějaký fitnessnáramek, nebo něcopodobnéhohttp://www.zdravi-sport.cz/beurer-as-80-gr/ aby jste simohly udržet přehled otepové frekvenci,vzdálenostech a podobně. Jeto dobré nejenom kuhlídání zdraví, ale isledování pokroku.Zpočátku také stačízrušit sladké a nahraditněkteré potraviny jejichzdravější variantou (např.celozrnné pečivo místobílého a pod.)

  • Anonymní příspěvek
    27.12.2017 12:11
    Anonymní příspěvek

    Holky, někdo zkušenosti s EMS? Jaké to je? Účinné? Funguje to redukci?

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 22:38
    Anonymní příspěvek
    Hubnutí

    Jaký způsob hubnutí je nejefektivnější ?

    • Anonymní příspěvek
      26.12.2017 22:18
      Anonymní příspěvek
      Re: Hubnutí

      Ahoj, nejefektivnější je prostě změna stravy, prostě zdravý životní styl. Jako ale je to náročné. Sama mám třeba zkušenost s tím, že jsem to vydržela vždy jen chvíli. Takže jsem se objednala k odborníkům ze Světa zdraví, kteří mě podporují a vedou v mé snaze...

  • Anonymní příspěvek
    04.12.2017 10:17
    Anonymní příspěvek
    Chci být fit

    Osvědčený mám, balíček od GET FIT ONLINE CHCI BÝT FIT. Bude Vám sestaven jídelníček na míru včetně gramáží jídel. Dále balíček obsahuje denní kondiční program, originální recepty jídel, fitnes videa na míru. Jelikož nemám moc čas chodit ještě po práci do posilovny, tak tento způsob, jak se dostat do té správné kondice je geniální. Doporučuji!

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 12:44
    Anonymní příspěvek
    Hubnutí

    Zkoušeli jste někdo hubnout se světem zdraví?

    • Anonymní příspěvek
      09.12.2017 20:31
      Anonymní příspěvek
      Re: Hubnutí

      Jarko jestli vám to samotný nejde tak já mám se světem zdraví zkušenost takovou že dokážou donutit a motivovat aby jste dosáhla cíle a zhubla

      • Anonymní příspěvek
        13.12.2017 13:23
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Hubnutí

        To bych někoho takovýho kdo mě donutí a motivuje potřebovala. Ale nechám ten svět zdraví asi až po Novým roce, teď přes svátky by mi to nešlo se stravovat nějak dietněji nebo jíst nějak zdravě... všude plno cukrovíí a tak... tomu prostě neodolám :D

  • Anonymní příspěvek
    25.11.2017 11:23
    Anonymní příspěvek

    Jako podle mě na hubnutí, teda kvalitní a tvalé hubnutí, nezabere nic jinýho, než změna stravy.

  • Anonymní příspěvek
    22.11.2017 16:04
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, já mám spíše takový asi jiný dotaz... Jsem v dietě, ale pořád mě neopustila chuť na chipsy... Co místo nich? Co myslíte, co bych mohla papkat? :)

    • Anonymní příspěvek
      24.11.2017 17:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Nooo, tak to je dobrá otazka... Taky by mě to zajímalo :) Já ted ale sem tam zobkam zeleninove chipsy. Chutnaji mi tyto - https://www.yeshop.eu/. Takže tímto ti dávám tip aspoň, když tě honí slaná mlsná :)

      • Anonymní příspěvek
        13.12.2017 19:28
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Lindo, díky moc za tip, určitě je zkusím. Jaká příchuť ti chutná nejvíc? Já mám zálusk na chili, ale není to až moc pálivé?

  • Anonymní příspěvek
    17.11.2017 13:40
    Anonymní příspěvek

    Ahoj ráda bych také sundala nějaké to kilo a chtěla bych poradit jak na to.

    • Anonymní příspěvek
      20.11.2017 18:45
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mě osobně hodně pomohlo upravit stravu a přidat nějaké to cvičení.Ještě mi manžel koupil koktejl chia shake slim aby mi ty kila šla lépe dolů a zadařilo se.

      • Anonymní příspěvek
        21.11.2017 19:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Tak já bych ten koktejl vyzkoušela a snad mi ty kila také půjdou dolů.Stravu už pomalinku upravuji a cvičit už začínám také chodit.Kde to pořídím?

  • Anonymní příspěvek
    10.11.2017 20:20
    Anonymní příspěvek

    A co myslíš tím "něco zdravýho"? Jak třeba nějaký zrníčka? Tak na to teda moc nejsem...

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2017 12:30
    Anonymní příspěvek

    Za mě hubnutí s poradce...sama bych to nezvládla...Těm, co mají pevnou vůli, gratuluji, těm, co ne, doporučuji Svět zdraví :)

    • Anonymní příspěvek
      12.11.2017 12:32
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dobrý den, taky nad Světem zdraví uvažuji... Mám jen dotaz, jak spolupráce probíhá? Děkuji moc!

  • Anonymní příspěvek
    21.10.2017 20:24
    Anonymní příspěvek

    Vážení, mám na vás dotaz... Hubnu, snažím se žít zdravě... Jenže... Občas mám prostě chutě. Jak na ně? Čím je zahnat?

    • Anonymní příspěvek
      25.10.2017 12:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Hele, co takhle zobat neco zdravýho? :) Zkoušela jsi něco? :)

  • Anonymní příspěvek
    26.09.2017 20:18
    Anonymní příspěvek
    hubnutí

    Pořídila jsem si teď nějaké knížky o hubnutí přes Ageo :-)

  • haninka
    28.07.2017 12:41
    haninka
    fitness pomůcky

    Používáte k hubnutí krom dietního jídelníčku, taky nějaké fitness pomůcky
    nebo cvičící stroje? Jaký je třeba dobrý na hubnutí břicha?

    • Anonymní příspěvek
      07.08.2017 14:36
      Anonymní příspěvek
      Re: fitness pomůcky

      Na hubnutí břicha ti žádný stroje nepůmůžou! Břicho se hubne jedině jídlem...

      • Anonymní příspěvek
        18.08.2017 16:36
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: fitness pomůcky

        Také s tím souhlasím,pokud chce člověk zhubnout,tak musí nejprve upravitjídelníček a začít sehýbat, pokud si třebanebudeš s něčím vědětrady, tak se můžeš obrátitna paní Hedviku z Bodyfactory, záleží odkud jsi,protože působí v Praze,tady je na ni kontaktwww.bodyfactory.cz/cs/test-hover-menu/

  • Anonymní příspěvek
    15.07.2017 21:20
    Anonymní příspěvek

    Změnila jsem stravu. Snažím se trochu zhubnout. Nějak jsem ale do jídelníčku zařadila něco, co mi vadí na trávení... Co je vhodné na podporu průchodu střevy?

  • Anonymní příspěvek
    12.07.2017 13:33
    Anonymní příspěvek
    Strava

    Tak asi každý potvrdí, že základ je strava. Dělá to až 80%. V tomto případě je pohyb celkem na vedlejší koleji. Hodně lidí si myslí, že jíst zdravě je drahé, ale já třeba sleduji akční letáky na: www.akcniletaky.info a i zdravé potraviny kupuji levně v akcích. Prostě když se chce, dá se vybrat zdravé potraviny za velmi dostupné ceny a není s tím žádný problém. Jen vybírat a hlavně chtít...

  • Anonymní příspěvek
    27.06.2017 13:03
    Anonymní příspěvek

    Já jsem zkoušela vše a nic mi nepomáhalo a až pak jsem na to kápla. Byla jsem zavodněná, proto jsem si pořídila přípravek na odvodnění H2Out a ono to opravdu pomohlo. Oteklé kotníky odezněly a nemám už pocit odulosti a nafouklosti. Bříško mám hezky ploché a nemusím se stydět do plavek

  • Anonymní příspěvek
    22.06.2017 17:22
    Anonymní příspěvek

    Prosím vás, jak nejlepe nastartovat metabolismus k dobremu fungovani? Bez toho hubnutí nepujde...

    • Alča
      26.06.2017 09:56
      Alča
      Re:

      Jdi na to postupně, žádné rychlé změny. zdravá vyvážená strava, více zeleniny a ovoce a půjde to

      • Anonymní příspěvek
        19.07.2017 13:32
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jasně, že to půjde :) ta změna stravy je vážně důležitá :) Pokud si sama nevíš rady, klidně zajdi za nějakým odborníkem na stravu :)

      • Sonia
        09.07.2017 22:13
        Sonia
        Re: Re:

        Jestli si nevíte rady, takse zkuste objednat do Bodyfactory k paní Hedvice,která se na tohlespecializuje. Já k ní takédocházím a zatím jsem svýsledkem spokojená. Tady jekdyžtak více informacíwww.centrum-zdraviakrasy.cz/hubnuti-dieta.aspx

  • Anonymní příspěvek
    13.06.2017 20:55
    Anonymní příspěvek

    Když jsem já bojovala se svou váhou (neustále jsem to akorat zkoušela a pořád nic, ale to známe asi všichni...), tak jsem hledala pomoc odborníka... Četla jsem nejrůznější recenze na netu, zkoušela najít názory z vlastní zkušenosti, ale pořád jsem si nějak nebyla jistá. Po dlouhé době jsem se tenkrkát setkala se svou kamarádkou, kterou si pamatuju, jako ještě mnohem silnější, než jsem byla ja...Kdyz prisla, tak mi málem vypadly oči z důlku...Kočka jako blázen! Hned jsem se jí ptala, jak to dokázala a ona mi poradila, abych se zašla podíval do Body factory. Tam jsem si sjednala schůzku s paní Hedvikou Baťhovou, která mi nyní na mé cestě pomáhá. Vysvětlila v čem spočívá hubnutí, jak na nový životní styl a v mém snažení mi pomáhá... Doporučuju návštěvu všem, co vážně chtějí pomoct a změnit svůj život k lepšímu :) http://www.bodyfactory.cz/cs/

  • Anonymní příspěvek
    12.06.2017 08:46
    Anonymní příspěvek

    Nebo já třeba doporučuju zkusit hubnutí se světem zdraví... Poradny mají po celé ČR, takže je jedno, odkud jste...;)

    • Anonymní příspěvek
      14.06.2017 16:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A ty jsi u nich byla? A kde presne? A spokojena?

      • Anonymní příspěvek
        20.06.2017 19:10
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Já chodím na Běhounskou :)kam chces jit ty? Tady mrknina jejich pradny :)https://www.svet-zdravi.cz/poradny

  • Anonymní příspěvek
    03.06.2017 01:53
    Anonymní příspěvek
    Sibutramin Spectrum pharm

    Zde jsem koupila přípravekna hubnutí po kterém jsemzhubla 8kilo za 1měsíc .http://sibutramin-20-spectrum-pharm.webnode.cz

  • Anonymní příspěvek
    24.05.2017 18:35
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, taky se připojím do diskuze. Ráda bych se sebou začla něco dělat, ale určitě bych chtěla nebo spíš potřebovala ze začátku rady výživového odborníka, abych začala správně a určitě bych chtěla, aby mi vypracoval jídelníček, podle kterého bych se řídila, protože jsem nikdy nic podobného nedržela, tak abych se měla čeho chytit. Má některá z vás něco takového vyzkoušeného ? Jestli ano, můžu poprosit o doporučení ?

    • Anonymní příspěvek
      11.06.2017 15:40
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Karolíno, kdysi jsem na tom byla dost podobně...Už bylo vážně na čase se sebou začít něco dělat...Hledala jsem různé odborníky, kteří by mi s mojí změnou pomohli a nakonec jsem vybrala Body factory, kde konzultuju s Hedvikou Baťhovou. Je to naptostá profesionálka, která mi v mé změně pomáhá. Zkus se podávat na jejich stránky a sama uvidíš :) www.bodyfactory.cz

  • Anonymní příspěvek
    02.05.2017 23:05
    Anonymní příspěvek
    pomoc s hubnutím

    Dobrá rada-hubněte pod kontrolou, ať vás někdo hlídá. To vás bude motivovat. Nejlepší je se svěřit do rukou nějakému dietologovi, který vám pomůže i s dietním plánem a ten pak dodržovat a chodit na pravidelné kontroly. Já hubnu s cetrem hubneme pro zdraví a jsem moc spokojená. Kila jdou docela rychle dolů.

    • Anonymní příspěvek
      11.05.2017 22:38
      Anonymní příspěvek
      Re: pomoc s hubnutím

      Mě osobně hodně namotivovalo dát si kriolipolýzu v Medicom Clinic na narozky. Že mám ted ty tuky zmražené a jsou pryč mě motivuje jíst zdravě a hubnu dál.

  • Anonymní příspěvek
    29.04.2017 07:19
    Anonymní příspěvek

    Kdyby někdo sháněl sibutramin, tak sem vkládám ověřenou stránku. Naprostá spokojenost. www.efektivnihubnuti.eu

  • Anonymní příspěvek
    25.04.2017 15:29
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, pomohli někomu radikálně zhubnout ve svet-zdravi.cz?

    • Anonymní příspěvek
      25.04.2017 18:46
      Anonymní příspěvek
      Re:

      ne, osvědčilo se mi doržet pravidelný pitný režim, nevynechat jídlo a jíst menší dávky, nesolit a k tomu si vezmu h2out, to stačí jednou za tři měsíce opakovat, abych se zbavila přebytečné vody a samozřejmě se hýbat, alespoň 20 minut rychlé chůze denně.

  • Anonymní příspěvek
    24.04.2017 13:29
    Anonymní příspěvek

    Ahoj všem...dotaz...změnila jsem stravu a mám trochu problém se zažíváním...co na to?

    • Anonymní příspěvek
      25.04.2017 09:27
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Mě se osvědčildietlax...Je to šetrnédietické projímadlo, tedavláknina...a navíc, pokudjsi v redukci, tak jehovedlejší účinek je úbytekváhy ;)http://www.dieticke-projimadlo.cz/

      • Anonymní příspěvek
        25.04.2017 09:48
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Děkuji...Ty tohle projímadlo užíváš?

  • Anonymní příspěvek
    23.04.2017 16:23
    Anonymní příspěvek

    Dejte si k h2outu ještě pár cviků a trochu do těla na rotopedu, zkuste dodžet nesolení a podobně a voda z vás odteče raz dva

  • Anonymní příspěvek
    17.04.2017 14:22
    Anonymní příspěvek

    Holky, stalo se někomu, žemá problém se zácpou vdůsledku třeba změnystravy? Já to připisuju tomua ráda bych něco na to..?Viděla jsem projímadlodietlax a přijde mišetrné...mátezkušensti?http://www.dieticke-projimadlo.cz/

  • Anonymní příspěvek
    03.04.2017 22:56
    Anonymní příspěvek
    dietka

    Mně pomohli zhubnout na www.hubnuti-ostrava.cz, hubneme pro zdraví. Jsou to profesionální poradci v oblast výživy. Tak zkuste. Doporučuju!!!

  • Anonymní příspěvek
    25.03.2017 16:34
    Anonymní příspěvek

    No, na úbytek váhy je nejdůležitější stravování! Vždy sníst jen tolik, kolik tělo stráví!

  • Anonymní příspěvek
    24.03.2017 08:06
    Anonymní příspěvek

    mě se nejvíc líbí, že http://www.svet-zdravi.cz/ má odborníky na skoro všechny tipy diety a zaměřuje se také i na přibírání...

    • Anonymní příspěvek
      12.04.2017 08:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Děcka a pomohli někomu s přibíráním?? Jsem extrémně hubená, at jím, co jím, asi bych potřebovala poradit, cítím se i slabá.

      • Anonymní příspěvek
        18.04.2017 10:46
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        zdravím, moje mamča měla po chemoterapii problém s přibíráním a celkově s postojem k životu. ve svetě zdraví jí moc pomohli.

  • Anonymní příspěvek
    23.03.2017 20:33
    Anonymní příspěvek

    Dobrý, můžu potvrdit, s svet-zdravi.cz mám skvělé zkušenosti, zhubla jsem, spravilo se mi zažívání. Vše to vedlo k mé celkové spokojenosti a teď jsem úplně nový člověk.

    • Anonymní příspěvek
      24.03.2017 09:27
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Kolik jsi zhubla Františko?

  • Anonymní příspěvek
    22.03.2017 11:22
    Anonymní příspěvek

    No týjo, koukám, že na ten svět zdraví jsou fakt dobré recenze, přemýšlím nad nimi od té doby, co kámoška k nim chodila a dost jí pomohli shodit. Tak že bych to taky zkusila? Furt se bojím, jestli to zvládnu :)

    • Anonymní příspěvek
      23.03.2017 12:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jeee, čeho se bojíš? Určitě jdi do toho!!! Mají teď navíc tu akci na úvodní balíček, takže to je další důvod, proč neváhat :)

  • Anonymní příspěvek
    20.03.2017 11:25
    Anonymní příspěvek

    Já na svět zdraví taky nedám dopostit! Perfektní odborní konzultanti, ktří mi vše vysvětlili, se vším pomohli! Neváhejte a určitě je zkuste! Teď mají vstupní základní balíček jen za 2 stovky, tak sup sup :)

  • Anonymní příspěvek
    15.03.2017 13:31
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, zrovna ten světzdraví je tady hodněprobíraný :) Protipříspěvky :) Myslím, žepokud uvažuješ nad jehonávštěvou, tak neváhej aběz se tam mrknout :) Majíteď akční cenu na uvodníbalíček (200,-Kč) :)https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

  • Anonymní příspěvek
    14.03.2017 08:42
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den,
    pomohli někomu ve svet-zdravi.cz?

    • Anonymní příspěvek
      17.03.2017 19:53
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dio, mně pomohli hodně, s čím máš problém? Mně chyběla motivace :(

      • Anonymní příspěvek
        22.03.2017 10:04
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Taky, taky ta motivace. Potřebovala bych dolů aspoň 20 kg a sama se nedokopu :(

  • Anonymní příspěvek
    10.03.2017 20:21
    Anonymní příspěvek

    Ahoj všem :) Co vy a doplňky stravy při hubnutí? :)

    • Anonymní příspěvek
      20.04.2017 18:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Těch přípravků dneska trhu ale je a všichni se předhání s reklamou, jen aby nachytaly nás ženské, které bojují s kily. Mamka byla schopná si koupit tabletky jen viděla inzerát v novinách a vyplácla 1500 na jeden měsíc. No velmi rychle jsem ji z toho vyléčila. Opravdu dáme jen na osvědčené doplňky, co vyzkoušeli kamarádky nebo známé.

      • Anonymní příspěvek
        20.04.2017 20:37
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Přidávám se k věčně hubnoucím :(

  • Anonymní příspěvek
    08.03.2017 10:11
    Anonymní příspěvek

    Taky jsem se dívala, co nabízí ten Svět zdraví, docela o tom vážně uvažuji, už někdo mi říkal, že mu docela pomohli, tak bych to chtěla zkusit také, docela se bojím, ale zase když v tom budu mít peníze, tak doufám, že mě to bude o to více motivovat :)
    Nebo jaké jsou vaše zkušenosti s hubnutím

  • Anonymní příspěvek
    21.02.2017 16:20
    Anonymní příspěvek

    Dobry den hledam nejakou pomoc co se tyce upravy jidelnicku pro sportujici osobu,budu rada za kazdou radu a doporuceni. dekuji :)

    • Anonymní příspěvek
      27.02.2017 15:24
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No ja vam mohu osobne doporucit toto https://www.svet-zdravi.cz/

      • Anonymní příspěvek
        28.02.2017 15:06
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Dekuji olgo za odkaz uz jsem se divala a urcite to vyzkousim zkontaktuji je a uvidime co a jak. :)

    • Anonymní příspěvek
      24.02.2017 09:52
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Hlavne ted po vanocich zacina hodne lidi hubnout,ale me se nejak nedari, tak si chci poridit xlsmedical, ze by mi to podporil. Mate někdo zkusenost?

      • Anonymní příspěvek
        25.02.2017 12:01
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Já jsem prášky na hubnutínikdy nebrala, ale třeba vtom světě zdraví mi opravdupomohli :) Zkus třeba zajíttam...nezavazne, jen se optat:)https://www.svet-zdravi.cz/poradny

  • Anonymní příspěvek
    14.12.2016 11:56
    Anonymní příspěvek

    Do světa zdraví jsem začalchodit jako sportovec. Dlemého tréninkového plánu miudělali jídelák a paráda!www.svet-zdravi.cz/sluzby/vyziva-pro-sportovce

    • Anonymní příspěvek
      03.01.2017 09:47
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Taky taky...Šel jsem tam taky v souvislosti s výživou při sportu :) Jsou to vazne profíci :)

      • Anonymní příspěvek
        22.01.2017 12:03
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Já jsem zase do světa zdraví přišla s přítelem kvůli přibírání. Dlouhodobě se mu nedařilo, zkusil snad všechno...Nakonec jsme tam zašli jao poslední možnost a díky bohu za to! Moc mu pomohli!

  • Anonymní příspěvek
    10.12.2016 18:54
    Anonymní příspěvek

    Ahojky já se snažila hubnout doma přes rok a zkoušela všechny ty videa i jillian michaels ale po roce dření jsem to vzdala byla jsem vyčerpaná. Zašla jsem k poradci , dal mi dietní plán a začnula jsem chodit na procházky se psem , ne dlouho jen na deset minut. Po roce jsem zhubla 15 kg a ve zdravé stravě pokračuju a baví mě. Ty recepty jsou úžasné a chutnají i manželovi.

    • dvoracka.k
      11.12.2016 18:52
      dvoracka.k
      Re:

      a kdo vám ho sehnal nebo kde jste ho vzala ?

      • Anonymní příspěvek
        13.12.2016 18:46
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahojda, byla jsem u poradce který mi to dal v rámci dietního jídelníčku, kdybyste měla zájem pošlu vám ho. Byla jsem u svet-zdravi.cz a spokojenost

  • Anonymní příspěvek
    01.12.2016 20:04
    Anonymní příspěvek

    Prášky na hubnutí je největší pitomost! Mě teda taky pomohl Svět zdraví!

  • Anonymní příspěvek
    21.11.2016 12:45
    Anonymní příspěvek
    Hubnutí!

    Pěkný den, všem bych ráda doporučila hubnutí prostřednictvím www.svet-zdravi.cz! Zkuste se mrknout a určitě to stojí za zkoušku! Já s nima zhubla a teď jsem spokojena!

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2016 16:09
      Anonymní příspěvek
      Re: Hubnutí!

      No, co tady teda čtu, někdy vážně síla! Prosím vás, doufám, že neberete žádné prášky na hubnutí a už vůbec ne ty, co jsou zakázané! Musím ale souhlasit s Misankem! Svět zdraví je největší jistota, co se týče hubnutí a zdravého životního stylu!

  • Anonymní příspěvek
    30.10.2016 22:43
    Anonymní příspěvek
    Snadno se Sibutraminem

    Ahoj holky a dámy!
    Pokud chcete vážně zhubnout pomocí nějakého přípravku či léku, tak mohu s čistým svědomím doporučit Sibutramin. Sice je v EU zakázaný, ale v USA se běžně užívá a lidé díky němu dosahují až neuvěřitelných výsledků. Sám jsem ho vyzkoušel a divil jsem se. První týden to vypadalo, že se nic neděje, ale během dalších několika týdnů jsem zhubl z 92 kg na 83 kg. Cca za měsíc a půl.

    Kdyby měl někdo zájem, tak se ozvěte.

    kuba.kuba.kuba@centrum.cz

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2016 11:58
      Anonymní příspěvek
      Re: Snadno se Sibutraminem

      Tak to teda taky nechapu :-O prasky na hubnuti je nejvetsi svinstvo, co do tela muzete dostat!!!

      • Anonymní příspěvek
        13.12.2016 15:21
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Snadno se Sibutraminem

        V EU je zakázaný z nějakého důvodu!!! Protože nesplňuje normy! Jediné, co opravdu funguje je poctivé cvičení a to mluvím z vlastní zkušenosti!

  • Anonymní příspěvek
    27.09.2016 16:38
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky. Ráda bych se s vámi podělila konečně o dobrou zkušenost s hubnutím. Po několika letých bojích s nadbytečnými kily a utracenými penězi za "výživové poradce" jsem byla od kamarádky doporučena k nutriční terapeutce Bc. Daniele Krčové ( http://www.danielakrcova.cz/ ). Nechala jsem si od ní sestavit jídelníček a nemohla jsem uvěřit vlastním očím - už po týdnu jsem začala já i mé okolí zaznamenávat pokroky. Opravdu doporučuji :-)

  • Anonymní příspěvek
    21.09.2016 19:14
    Anonymní příspěvek

    Zkousel jste nekdo nejaky detox, pomohlo to? Nejake doplnky stravy?

    • Anonymní příspěvek
      17.10.2016 13:05
      Anonymní příspěvek
      Re: detox + doplnky

      Milusko, mně na detox vyhovuje třeba tenhle recept:
      1 litr vody
      1 citron
      1 okurek
      10 - 12 lístků máty
      2-3cm kořene zázvoru.
      Dostala jsem ho mejlem spolu s dalšími fajn tipy na hubnutí na webu http://sbohem-nadvaho.cz/ Mají tam také přírodní doplňky na podporu hubnutí, já sama je zkoušela asi před rokem a fungovaly mi perfektně :)

    • Anonymní příspěvek
      12.10.2016 11:49
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dobrý den, nadváhou trpí celá má rodina a i já jsem se s ní od mala potýkala. Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a jednu dobu jsem uvažovala i o podvázání žaludku. nicméně tento způsob mi přišel zbytečně radikální a po všech zkušenostech mohu doporučit především přírodní produkty. opravdu fungují,nicméně je nutné si v první řadě vyřešit i správný jídelníček, vše zkrátka jde ruku v ruce. nejvíce se mi asi osvědčily kapsle Andropharmia které obsahují hned pět účinných látek a užívají se max v počtu čtyř kapslí s jídlem za den . Takže žádný problém. fajn je, že jsou vhodné i pro diabetiky a stoprocentně přírodní, což já osobně preferuji. Více o užívání a složení najdete si můžete přečíst na této stránce: sbohem-nadvaho.cz . Za mě mohu stoprocentně doporučit, výsledek se dostavil po měsíci, vedlejší účinky žádné, zkrátka výborný přírodní produkt.

  • Anonymní příspěvek
    21.09.2016 19:11
    Anonymní příspěvek

    Tak detox tela je jednoduchy, v dnesni dobe se toho da sehnat uz hodne, my nakupujeme na strankach zelene-zdravicko.cz, posledne to byla chlorella

  • Anonymní příspěvek
    19.09.2016 08:45
    Anonymní příspěvek

    Mockrát děkuji za informaci, docela mě to zaujalo. Vrtá mi hlavou, zda to také nezkusit. No tak ještě uvidím, proberu to s manželem :)

    • Anonymní příspěvek
      22.09.2016 08:31
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jasně, však uvidíte, manžel vás jistě podpoří ? :)

      • Anonymní příspěvek
        27.09.2016 08:46
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ano manžel mě podpořil, je hodný :) Tak jsem to koupila, takže na to půjdu. Tak snad budu spokojená také.

  • Anonymní příspěvek
    12.09.2016 09:15
    Anonymní příspěvek

    Paní Bětko byla jsem natomtohttp://www.platanclinique.cz/konecne-v-cr-tisice-spokojenych-klientu-v-cele-evrope-premiove-lekarske-osetreni-liposonix-cilene-velmi-ucinne-a-bezpecne-odstraneni-tuku-bez-chirurgickeho-zakroku-vysledkem-jedineho-osetreni-je-trvaly-ubytek-az-2-konfekcni-velikosti-n16.html
    a byla jsem v Olomouci, ale jsou iv Praze a tušim, že i v Opavě nebo tak nějak ;)

  • Anonymní příspěvek
    07.09.2016 11:00
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, já bych chtěla zhubnout či aspon zpevnit trošku břicho, po dětech ho mám trošku vytahané. Mamči, jaké jsou vaše zkušenosti s hubnutím? Zvládli jste to nebo jste byl někdo na nějaké estetické úpravě ? :) :)

    • Anonymní příspěvek
      08.09.2016 09:09
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem byla v jedné klinice, kde mi pomohli. Chtěla jsem trošku zhodit břicho :-) A za mě super výsledek, spokojenost.

      • Anonymní příspěvek
        09.09.2016 10:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Mohla bych se zeptat na podrobnosti paní Jandáková, prosím? Docela by mě to zajímalo, na čem jste byla, kde, za kolik,...

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 14:37
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 14:37
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://ypxoiea2.com/qyvkrq/4.html

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 14:36
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxoiea2.com/qyvkrq/2.html cheap goods

    • Anonymní příspěvek
      01.09.2016 00:35
      Anonymní příspěvek
      Re: Good info

      Ahoj jak dlouho už navštěvujete www.svet-zdravi.cz? Co by jste mi k tomu mohli říci více?

    • Anonymní příspěvek
      01.09.2016 00:34
      Anonymní příspěvek
      Re: Good info

      "Obecne hubnuti,konzultace, vse viz web, nemaji tam cenik vstupnich konzultaci, mají 3 mesicni program kde jsou individialni jidelnicky .. ten stoji 4900 s dph, nejdrazsi je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice. V nejdrazsim je vysetreni krve, lekarsky posudek, produkty atd.
      "

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 14:35
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 08:37
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://ypxoiea2.com/qyvkrq/4.html

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 08:30
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxoiea2.com/qyvkrq/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 08:27
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2016 02:28
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2016 02:26
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://oixapey2.com/aqtoar/4.html

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2016 02:23
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://oixapey2.com/aqtoar/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2016 02:21
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2016 14:07
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2016 14:06
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://oieypxa2.com/kyvkrk/4.html

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2016 14:05
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://oieypxa2.com/kyvkrk/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2016 14:04
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.08.2016 08:03
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2016 01:58
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2016 01:57
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://apxoiey2.com/qosyrt/4.html

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2016 01:55
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://apxoiey2.com/qosyrt/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2016 01:54
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 18:58
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 18:57
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://ypxoiea2.com/ovyvkqv/4.html

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 18:56
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxoiea2.com/ovyvkqv/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 18:54
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 13:43
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://ypxoiea2.com/ovyvkqv/4.html

  • Anonymní příspěvek
    24.08.2016 13:27
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    23.08.2016 07:57
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    23.08.2016 07:55
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://oixapey2.com/rqtoxs/4.html

  • Anonymní příspěvek
    23.08.2016 07:54
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://oixapey2.com/rqtoxs/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    23.08.2016 07:53
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    22.08.2016 20:24
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://opeyixa2.com/qvosyra/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    22.08.2016 20:15
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    22.08.2016 14:27
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.08.2016 08:00
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    21.08.2016 08:00
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://oieypxa2.com/oryvkqr/4.html

  • Anonymní příspěvek
    21.08.2016 07:58
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://oieypxa2.com/oryvkqr/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.08.2016 07:57
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    20.08.2016 00:52
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    20.08.2016 00:51
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://yieapxo2.com/qrosyrq/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    20.08.2016 00:51
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    19.08.2016 19:23
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    01.08.2016 01:35
    Anonymní příspěvek

    Jakpak se máte a copak dělate? Už jste začali schýzovat před Valentýnem? My to docela dosti dodržujeme.

  • Anonymní příspěvek
    31.07.2016 17:13
    Anonymní příspěvek

    Je mi 42 let a celý život jsem měla potíže s váhou. Hledala jsem někoho, kdo mi poradí, tak jsem se dostala ke Světu zdraví ;)

  • Anonymní příspěvek
    27.07.2016 13:40
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, mě nejvíce pomohla změna jídelníču, byla to velice efektivní forma =)

  • Anonymní příspěvek
    27.07.2016 08:17
    Anonymní příspěvek

    Já jsem to včera také koupila. Tak uvidíme, pak si dáme vědět? :)

  • Anonymní příspěvek
    25.07.2016 08:34
    Anonymní příspěvek

    Já už mám koupeno :) Takže já do toho jdu. Ty taky?

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2016 08:48
    Anonymní příspěvek

    Ty jako asi jo, přemýšlím, že to koupím. Ty jak? Jdem do toho teda?

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2016 08:48
    Anonymní příspěvek

    Ty jako asi jo, přemýšlím, že to koupím. Ty jak? Jdem do toho teda?

  • Anonymní příspěvek
    19.07.2016 09:34
    Anonymní příspěvek

    No taky přemýšlím, že to zkusím :)
    JDeš do toho teda?

  • Anonymní příspěvek
    15.07.2016 09:40
    Anonymní příspěvek

    To vypadá zajímavě a ty ceny jsou ok, jak to mají v akci. Tyjo docela jsi mě nalomila..

  • Anonymní příspěvek
    13.07.2016 09:25
    Anonymní příspěvek

    Tady jsem to našla:
    http://www.platanclinique.cz/
    Jsou v Praze, Opavě a i Olomouci.

  • Anonymní příspěvek
    11.07.2016 09:33
    Anonymní příspěvek

    A co nějaké to hubnutí pomocí těch různých přístrojů? Našla jsem nějaké slevy u jedné kliniky, mají tam zhubnutí, nebo zmenšení určitých partií pomocí jakéhosi přístroje. Máte někdo zkušenost?

    • Anonymní příspěvek
      12.07.2016 11:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A kde, jestli se můžu zeptat, taky něco takového hledám..
      A zkušenosti by mě také zajímaly

  • Anonymní příspěvek
    10.07.2016 16:02
    Anonymní příspěvek
    Hubnutí s nutričním terapeutem

    Milé dámy mám zkušenosti s nutriční poradnou v Ostravě, pod vedením nutriční terapeutky p. Dlouhé, je možné se domluvit i online. Zhubla jsem bez jojo efektu, snížil se mi krevní tlak, navíc cena jídelního lístku oproti jiným velmi příznivá viz stránky http://mudrkoskova.cz/

  • Anonymní příspěvek
    31.05.2016 21:04
    Anonymní příspěvek

    Znáte tuto internetovou stránku svet-zdravi.cz? Co ctu na netu tak si to tam lidi hodne chvali, ještě před tím jsem nic neslyšela, ale moc rááda bych se sebou něco dělala.

  • Anonymní příspěvek
    19.05.2016 18:49
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, hledámedalších 10 lidí s motivacízhubnout o 2, 5, 10 - 30kg.Analýza stavby těla akonzultace ZDARMA. V rámcinaší jarní detoxikačníakce prodlouženo do 31.května!!! Bližší informacenapodporazdravi(zavináč)centrum.cz

  • Anonymní příspěvek
    01.05.2016 22:02
    Anonymní příspěvek
    hubnutí

    Obecne hubnuti,konzultace, vse viz web, nemaji tam cenik vstupnich konzultaci, mají 3 mesicni program kde jsou individialni jidelnicky .. ten stoji 4900 s dph, nejdrazsi je nejdrazsi je za 13700 – ten je rocni, chodi 8-10x za 3 mesice. V nejdrazsim je vysetreni krve, lekarsky posudek, produkty atd.

  • Anonymní příspěvek
    29.04.2016 13:15
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky.Já musím KetoDiet také jen chválit.Nejdříve mě trochu odrazovalo,že budu pít koktejly,ale ty mě chutnaly a teď si už občas "zahřeším" s tyčinkou.Ráno si dělám omelety a k obědu polévky-samozřejmě vše od KetoDiet (nechci pokazit co jsem tak hezky začala.)Navíc teď mají v akci balíčky,můžu jen doporučit.

    • Anonymní příspěvek
      30.06.2016 15:22
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Souhlasím, taky mám dobrou zkušenost s Keto Diet. Nejdřív jsem si říkala, že to nějak zvládnu sama, ale šlo to dost ztuha, navíc mě děsně nebavilo podle různých receptů vážit každý jídlo :/ tak jsem se poradila s doktorem, ten mi doporučil víc možností, nakonec jsem pročetla nějaké diskuse na internetu,... no, znáte to :-). Jo a přidávám se, že polévky a omelety (hlavně ta slaninová) jsou nejlepší! :-)

      • Anonymní příspěvek
        30.06.2016 15:44
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Vidím, že chválíte KetoDiet a já se ráda přidám. Skoro celý život jsem držela diety různého typu
        a nedařilo se mi zhubnout tak, aby to na mě bylo poznat, ale jednoho dne mi kamarádka doporučila KetoDiet s tím, že zabral. Nejdříve jsem měla pochyby, aby to zase nebyla dieta bez účinku, ale světě div se, zabralo to. Shodila jsem tak, že to na mě bylo poznat a i okolí si začalo všímat, že najednou vypadám lépe a spokojeněji. A navíc si můžete s pomocí výživové poradkyně nastavit dietní plán na míru, který vám bude vyhovovat.

  • Anonymní příspěvek
    25.04.2016 14:16
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky, tak jsem tu zasepo měsíci. Minule jsempsala, že s Keto Dietzačínám, že to jde dolů aže zatím spokojenost. Zklamuvšechny sýčky, chutná mito pořád a kila jdou dolůtaké stále ;-) možná netak rychle jako na začátku,ale to je přeci jasný. Teďuž jsem pokročila do dalšífáze, kdy mám ke koktejlůmjedno zdravé jídlo denně.Nejdříve jsem neměla vůbecnápady, tedy pár ano, alejíst 5 jídel furt dokola měnebavilo, tak jsem hledala anadchly mě ty na stránceKeto Diet, doufám, že tonebude moc velká reklama,když to sem dám, aleněkteré jsou vynikající.https://www.ketodiet.cz/recepty/ třeba Grilovaná cuketa sfazolovými lusky měvyloženě uchvátila. Takneváhejte a vyzkoušejte ;-)

  • Anonymní příspěvek
    11.04.2016 20:51
    Anonymní příspěvek

    Já se přidávám k pozitivním ohlasu na KetoFit. Vybrala jsem si jí na radu kamarádky a hlavně proto, že je přírodní. Hned po týdnu jsem měla dole 2,5 kila a tolik času co jsem ušetřila když jsem nemusela vybírat co můžu a nemůžu jíst. Naučila jsem se jíst pravidelně, mohla jsem si doprát i nějaké jejich dobroty, hladem jsem nikdy netrpěla a kila šly dolů. Teď jsem na úžasných 65 kilech z původních 82 kilo. Manžel je blahem bez sebe z mýho novýho vzhledu a co teprve já! Mimochodem těch 65 kilo si držím už půl roku! :-)))

  • Anonymní příspěvek
    31.03.2016 22:57
    Anonymní příspěvek
    hubnuti

    Ahojky já se dnes cítím velice dobře a z velikosti 44-46 po porodu jsem se dostala na velikost 36-38 no není to neskutečný??

    • Anonymní příspěvek
      29.06.2016 22:28
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnuti

      Ja s němi úzce spolupracuji už přes rok ;) a určitě doporučuji…

    • Anonymní příspěvek
      16.06.2016 14:38
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnuti

      Já marně bojuji a to i cvičím,a le žádná velká sláva, jak na to???

      • Anonymní příspěvek
        27.06.2016 11:29
        Anonymní příspěvek
        hubnuti

        Cvičení je velmi dobrý začátek, ale potřebujete detoxikovat a harmonizovat celý organismus. Zkuste to s detoxikačním čajem GONSEEN dr.Nona, koupíte ho v eshopu Nayrouse Cosmetic. Ráda vám poradím.

    • Anonymní příspěvek
      31.05.2016 20:56
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnuti

      Jak dlouho už tuto stránku znáte www.svet-zdravi.cz ? A copak o tom víte? Nějaké novinky?

    • Anonymní příspěvek
      28.04.2016 22:29
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnuti

      Nazdárek jakpak se máte? A co děláte nejčastěji na prvního máje, my se chystáme na večeři a já jsem si konečně můžu vzít krásné šatky, co jsem si dovezl o prázdninách ze španělska!

      • Anonymní příspěvek
        01.07.2016 00:28
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: hubnuti

        Doporučuji za sebe tyto internetové stránky www.svet-zdravi.cz

      • Anonymní příspěvek
        28.04.2016 22:37
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: hubnuti

        Ahojky a kdepak? Taky by mě to moc zajímalo..

  • Anonymní příspěvek
    31.03.2016 22:46
    Anonymní příspěvek
    hubnuti

    Dobrý den, moc ráda bych Vám doporučila www.svet-zdravi.cz

    • Anonymní příspěvek
      01.05.2016 21:29
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnuti

      Dobrý den, mc rád bych Vám všem dala za pravdu, oprvdu je to bomba a to už ihed po prvním týdnu.

      • Anonymní příspěvek
        30.06.2016 23:45
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: hubnuti

        V říjnu v roce 2015 jsem v novinách objevila inzerát Světa zdraví v Mladé Boleslavi, který nabízel: „Odložte svá kila u nás.“ jsem moc ráda, že jsem tuto příležitost využila ;)

      • Anonymní příspěvek
        24.05.2016 09:59
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: hubnuti

        A kolik si u nich dokazala zhubnout, nebo porad jedes v nejakem programu?

  • Anonymní příspěvek
    30.03.2016 15:48
    Anonymní příspěvek
    hubnutí

    Čusík, je vy jste skvělý, moc ráda bych se o tomto dozvěděla více!

  • Anonymní příspěvek
    27.03.2016 22:58
    Anonymní příspěvek

    Já právě do ní šla taky hlavně proto, že je přírodní a že jsem četla, že opravdu zabírá. Shodila jsem je za 3 týdny, což je úžasný, okolí se nestačilo divit :-)

  • Anonymní příspěvek
    24.03.2016 23:01
    Anonymní příspěvek

    Já mám supr výsledky s Keto Diet.Dost jsem zhubla,naučila jsem se pravidelně a zdravě jíst,dále už nepřibírám a doplňuji stravu o jejich další přípravky,jako jsou např.tyčinky,které mi moc chutnají nebo Matcha tea.Mile mě překvapilo,že je tento výrobek český a přírodní.Vřele doporučuji

    • Anonymní příspěvek
      25.03.2016 09:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Nevim kdo se to tu ptal, ale ve svete zdraví by s jidelnickem meli poradit, a clovek diky nim dokaze zhubnout dost

      • Anonymní příspěvek
        31.05.2016 21:07
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Já mám program za 13700, ale je rocni. Je v něm vysetreni krve, lekarsky posudek, produkty...

  • Anonymní příspěvek
    24.03.2016 15:35
    Anonymní příspěvek

    Co se týče hubnutí, já mám supr zkušenosti s KetoDiet. Jejich jídla jsou chutná a navíc se na jejich stránkách dají najít inspirace na přípravu jiných jídel, takže se člověk taky naučí vařit něco jiného, než na co je zvyklý. Kromě toho mě to opravdu donutilo se pravidelně stravovat. Rozdíl v kilech je taky znatelný a i moje okolí mě podporuje abych v tom pokračovala!

  • Anonymní příspěvek
    23.03.2016 11:55
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky, já jsem začala s Keto Diet a supr. Kila jdou dolů raz dva. Hlavní je, se na to připravit psychicky, že musím jíst vlastně dost často. Koktejly mi chutnají a když mám chuť "do něčeho kousnout" dám si nějakou zeleninku. Můžu jen doporučit ;-)

  • Anonymní příspěvek
    16.03.2016 16:13
    Anonymní příspěvek

    Holky jaky nazor mate na svet-zdravi.cz? Chtela bych si tam zajit poradit trochu s jidelnickem, porad se mi nedari neco zhubnout

  • Anonymní příspěvek
    12.03.2016 21:51
    Anonymní příspěvek

    Holky já zkusila na radu kámošky dietu KetoFit a podařilo se mi s ní zatím zhubnout 7 kilo což je paráda. Je přírodní a kila jdou rychle dolů, juch :-)

    • Anonymní příspěvek
      23.03.2016 21:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Koukala jsem na stránky té diety KetoFit a pročítala i jiné diskuze a jsou na ní hodně dobré ohlasy, hlavně se mi líbí, že je přírodní takže si říkám, že bych to zkusila. Ještě mi prosím řekni za jak dlouho si zhubla těch 7 kilo? Děkují :o)

    • Anonymní příspěvek
      22.03.2016 20:45
      Anonymní příspěvek
      Re:

      ahoj, za jak dlouho jsi tech 7 kg zhubla?

  • Anonymní příspěvek
    11.03.2016 13:19
    Anonymní příspěvek

    Děvčata, čtu tu vaše komentáře a moc vám fandím. I já jsem několik posledních let bojovala nejdřív s kily navíc, pak už s nadváhou. Nic mi nezabíralo, ve výsledku vše dopadlo nejezením přes den a snězením všeho možného večer. Doktorka mi pohrozila, že mám vysoký cholesterol a ten musí dolů. Tak jsem se s ní radila a pak vyzkoušela KetoDiet, Naučila jsem se konečně jíst pravidelně, shodila 14 kg a i ten cholesterol šel a pořád jde dolů. Jak píšete, že chodíte k nutriční poradkyni, taky jsem konzultovala, je to lepší, když někdo poradí, že?:) Tak, držte se!

    • Anonymní příspěvek
      12.03.2016 10:54
      Anonymní příspěvek
      Re: hubnutí

      Doporučuji tuto výživovouporadkyni. Má neuvěřitelnéúspěchy u svých klientek.Také spolupracuje s VZP. http://www.vyzivovi-poradci.cz/mgr-eva-mandakova-svaskova/detail-98-24.html

  • Anonymní příspěvek
    29.02.2016 13:11
    Anonymní příspěvek

    Suprová je krabičková dietauž nějaký ten měsíc kupuju a kila jdou pekne dolu. navíc to není drastická dieta, takze mi kila nenaskočí zpět.

    • Anonymní příspěvek
      16.03.2016 10:14
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Krabičkové diety jsousuper, patří rozhodně mezity zdravější diety, kterévedou ke změně životníhostylu. Dají se alepřipravovat i doma - mrknětesemhttp://tajemstvizdravi.cz/domaci-krabickova-dieta-hubnete-levneji/.

  • Anonymní příspěvek
    29.02.2016 10:55
    Anonymní příspěvek

    Za mě jednoznačně KetoDiet. mám s ní zkušenost a jsem s touhle dietkou nanejvýš spokojená. Žádný jojo efekt a tak - teda pokud hned po skončení diety nezavítáš do mekáče :-D. Musíš se hlídat. Určitě ji vyzkoušej.

    • Anonymní příspěvek
      30.03.2016 15:47
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A já jsem od doby skončení s KetoDiet i do toho mekáče jednou zavítala a na kilech se to neprojevilo:D KetoDIet mě naučila důležitou věc, jíst pravidelně a přemýšlet nad tím, co jím. Před dietou jsem se byla radit s doktorkou, jestli do toho můžu jít a ona mi řekla, že jo, ale že já to nedám a zase přiberu, že mě zná. Ha:D

      • Anonymní příspěvek
        31.05.2016 19:51
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahojky jé tuto iternetovou stránku moc dobře znám a objednávám si tu moc ráda dárky.

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2016 14:41
    Anonymní příspěvek

    Jde shodit přebytečná kila i prirodne a to s pomoci upravy jidelnicku, nic navic podle me být nemusí!

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2016 14:40
    Anonymní příspěvek

    Ahoj taky jsem s němi začala spolupracovat, určitě se brzy pochlubím prvnímy výsledky.

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2016 14:35
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, mě nejvíce pomohla změna jídelníču, byla to velice efektivní forma =)

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2016 14:30
    Anonymní příspěvek

    Myslela jsem se, že když budu chodit cvičit, tak to bude stačit, ale nakonec je důležitý i jídelníček se kterým by mi pomohli ve Svet-zdravi…

  • Anonymní příspěvek
    26.02.2016 16:09
    Anonymní příspěvek

    Chodím pravidelně k nutriční poradkyni paní Kužmové v Brně a od té doby se cítím mnohem lépe a daří se mi hubnout.

    • Anonymní příspěvek
      05.03.2016 22:00
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Můžeš mi napsat prosím více informací? Sama sháním nutričního poradce nejlépe v Brně. Díky.

      • Anonymní příspěvek
        06.03.2016 23:01
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Paní Kužmová má tuto problematiku vystudovanou na lékařské fakultě Masarykovy univerzity, takže není třeba se obávat o svoje zdraví. Na začátku si tě zváží, změří a provede s tebou rozhovor, kde o tobě zjistí vše potřebné. Všechno je provedeno s pěčlivostí.

  • Anonymní příspěvek
    24.02.2016 22:01
    Anonymní příspěvek

    Já jsem moc spokojená díky těmt stránkám www.svet-zdravi.cz

  • Anonymní příspěvek
    24.02.2016 21:41
    Anonymní příspěvek

    To známe, je to skvělý! Moc doporučuji, jak jste se k nim dostali?

  • Anonymní příspěvek
    17.02.2016 09:50
    Anonymní příspěvek
    Hubnutí s EMS

    Zdravím všechny :) myslím, že když nejste zvyklí odmalička jíst saláty, tak je to těžké. Já jsem zhubla až s EMS, teď tam jsem půl roku a mám 10 Kg dole :) Koukněte na www.fitrevolution.cz, mají v únoru první návštěvu zdarma!

  • Anonymní příspěvek
    05.02.2016 09:52
    Anonymní příspěvek

    Predci jen ti vyzivovy poradci nejsou na skodu, clovek nidky nemuze sam vedet jak na tom zdravotne je a treba zrovna ve světě zdravi (svet-zdravi.cz) ti berou i odber krve ab zjistili vice!

  • Anonymní příspěvek
    06.12.2015 20:56
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, na tu dietu Dr.Staňka se musím někam objednávat na konzultaci? Nebo jak to funguje? Děkuju za info.

    • Anonymní příspěvek
      18.01.2016 11:07
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Pokud se ti nechce chodit k poradcům a víš, jak si na tom zdravotně, zkus kerbet.cz

    • Anonymní příspěvek
      10.12.2015 13:15
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Nemusíš se nikam objednávat. Pokud se chceš s něčím poradit, tak mají na stránkách online poradnu. Takže nemusíš nikam jezdit. Tam si vybereš jaký balíček chceš. Mají to tam dobře popsané, takže je výhoda, že nemusíš k nikomu chodit.

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2015 21:21
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, prosím vás, zkoušel jste někdo hubnout s dietním plánem Guareta od Dr.Staňka? Děkuju za info

    • Anonymní příspěvek
      05.12.2015 23:22
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Moje maminka hubla pomocí těchto plánů a šlo to dobře. Z začátku měla ty balíčky a potom zdravou stravu doplněnou nějakými těmi produkty. :)

    • Anonymní příspěvek
      25.11.2015 07:08
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, ten je super, zhubla jsem tak 5 kg a teď se udržuju už jenom pomocí proteinových nápojů. Občas si ho dám v práci místo svačiny. Taky je objednávám od Dr.Staňka. Jsou chuťově moc dobré.

  • Anonymní příspěvek
    31.10.2015 22:03
    Anonymní příspěvek
    Vyživovy poradci

    Poradci ve Světe Zdraví stojí pěkných pár tisíc.Pozor nato a ještě si každý měsíc musíte koupit jejích výrobky ,a ty nejsou laciné.Oni nabizí vstupní pohovor 200 kč ale potom na vás vyvalí takové sumy že jde z toho hlava kolem.

    • Anonymní příspěvek
      21.11.2015 19:40
      Anonymní příspěvek
      Re: Vyživovy poradci

      jo, ony ty rady taky něcostojí… využívám aleporadnu online u doktorastaňka a jse spokojená. :) http://www.drstanek.cz/poradna/?language=cs

  • DDvyziva.cz
    28.10.2015 15:30
    DDvyziva.cz
    ?

    Holky,vazne vam tyhle komercni diety za 4-6 tis mesicne prijdou jako dobra volba?Co vyzkouset zmenit zivotni styl a nau it se co a kdy jist,bez zavratnych castek a hrozby jojo efektu??
    blize na info@ddvyziva.cz

  • Anonymní příspěvek
    20.09.2015 20:56
    Anonymní příspěvek

    No uvidime co mi nato reknou, a taky jsme zvedava sama na sebe jak to budu zvladat..:-D ale je mi velkou motivaci ty zmeny co porad okukuju na strance svet.zdravi.cz

  • Anonymní příspěvek
    13.08.2015 12:45
    Anonymní příspěvek

    Diky super clanek....:-) ja si dosti casto ctu clanky zase tady www.svet-zdravi.cz/clanky, clovek se toho dosti dozvi a vi jak spvne hubnout a sportovat

    • Anonymní příspěvek
      21.08.2015 13:49
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Od tamtud jsem si posledne cetla jak by se melo spravne behat aby clovek pri tom spadloval co nejvice tuku ..:)

      • Anonymní příspěvek
        24.08.2015 19:48
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        No co jsem to projizdela maji tam dosti zajimavych clanku, i ty jejich promeny tech zensky jsou uzasny! Nejvice me zaujalo i to, ze jsem tam nasla promenu i slecny co misto toho aby zhubla tak chtela pribrat..:-)

  • Anonymní příspěvek
    03.08.2015 16:52
    Anonymní příspěvek

    Zdravím, narazila jsem napěkný článek, který měpřinutil se nad sebouzamyslet co opravdu za celýden sním, a že to jsoukolikrát úplné zbytečnostia prázdné kalorie bezprospěšných živin. Proinspiraci přikládám, kdo jena tom podobně jako já...třeba si z toho také něcoodnesetehttp://bodyshape.cz/jak-rychle-zhubnout-10-kg/
    Pěkný den dámy. :)

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2015 12:44
    Anonymní příspěvek

    A jak dlouho ti to cele hubnuti trvalo? :)

    • Anonymní příspěvek
      27.07.2015 20:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      No, chtela jsem zhubnout okolo 10-15 kg, coz se mi povedlo za necelych 5 mesicu orpavdu jsem vse dodrzovala a snazila se jak nikdy! \:)

  • Anonymní příspěvek
    13.07.2015 20:32
    Anonymní příspěvek

    Dobre rady rozdavaji vyzivovy poradci, byla jsem toho odpurce do te doby nez jsem po porodu i ja potrebovala jejich pomoc..:( snad prez 5 let jsem se i prez uporne snazeni nemohla dostat na svoji alespon pribliznou puvodni vahu, ale po uprave jidelnicku a spravnem pohybu se pomali dostavam ke svemu cily! :)

    • Anonymní příspěvek
      27.10.2015 12:25
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Svatá pravda, taky jsem byla proti jakýmkoliv poradcům a vždycky jsem hubla sama. Když sem ale zjistila, že mi za poslední rok BMI vyskákalo o 7 čísel, tak bylo třeba začít něco dělat. Nejsem jojo, abych nabírala a hubla dokola :D Mám zkušenost s http://individualnivyziva.cz/ a jsem spokojená, nemusím všechno hledat sama a kila jdou pěkně postupně dolu. Snad to už vydrží.

    • Petruss
      20.07.2015 15:19
      Petruss
      Re:

      Ahoj, to je skvělý! Přesně, úprava jídelníčku musí být! k tomu nějaký ten pohyb a mít to všechno poskládané tak, aby ti to vyhovovalo. Já jsem si prošla přibližně stejnou cestou..

  • kinderova
    29.06.2015 16:57
    kinderova
    Poradci

    Já mám dobrou i špatnou zkušenost s hubnutím... špatná byla ve chvíli, když jsem se snažila sama, pomocí různých tipů a fíglů na interentu, kdy jsem se dopracovala akorát tak k žaludečním vředům... a dobrá je od poradkyně, která mi nejenže relativně spravila žaludek, ale neučila mě jíst pravidelně a taková jídla, která mi neubližují, chutnají a pomáhají v redukci váhy :) za mě fitdieta.cz a nejlepší poradkyně Jolana :)

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 22:38
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 22:35
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://opeyixa2.com/rvqsvx/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 22:34
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 17:10
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://opeyixa2.com/rvqsvx/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 17:01
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 11:24
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://opeyixa2.com/rvqsvx/4.html

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 11:17
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 05:39
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 05:28
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://opeyixa2.com/rvqsvx/4.html

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2015 05:26
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 23:47
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://yieapxo2.com/qrovatq/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 23:42
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 18:11
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://yieapxo2.com/qrovatq/4.html

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 18:07
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://yieapxo2.com/qrovatq/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 18:06
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 12:15
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://yieapxo2.com/qrovatq/4.html

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 12:04
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 06:49
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://yieapxo2.com/qrovatq/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    27.05.2015 06:48
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2015 00:38
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxaieo2.com/rrqsvo/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    26.05.2015 00:30
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 19:14
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 19:11
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://ypxaieo2.com/rrqsvo/4.html

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 19:10
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxaieo2.com/rrqsvo/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 19:09
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 14:17
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 14:11
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://ypxaieo2.com/rrqsvo/4.html

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 14:07
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxaieo2.com/rrqsvo/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 08:36
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://ypxaieo2.com/rrqsvo/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 23:44
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 23:44
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://apeyixo2.com/ysyaxvs/4.html

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 18:28
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 18:28
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://apeyixo2.com/ysyaxvs/4.html

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 13:49
    Anonymní příspěvek
    obezin

    holky chtěla jsem se zeptat jestli z vás má některá zkušenost s obezinem... slyšela jsem že je to dobrý proti pocitu hladu... a chtěla bych se zeptat jestli s tím máte zkušenosti, popřípadě jaké... ;)

    • Anonymní příspěvek
      27.05.2015 10:54
      Anonymní příspěvek
      Re: obezin

      s obezinem mám taky dobrou zkušenost, i když jsem jej jedla jen měsíc... tak jsem během něj neměla skoro vůbec hlad...

      • Anonymní příspěvek
        29.05.2015 14:19
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: obezin

        děkuji koukala jsem se na netu a našla jsem jich teda hodně, ale vůbec nevím které to balení si koupit a kdy je to nejlepší jíst a tak... vííš... ;)

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 12:04
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Petruss
    22.05.2015 14:39
    Petruss
    Tak znovu

    Nu tak bychom mohli začít zase znovu s touto diskuzí a přehlédnout ty reklamní příspěvky... takže má zkušenost s hubnutí je taková, že dříve než jsem se do nějakého pustila, musela jsem se nejdříve pěkně pročistit :) takže mi poradkyně sestavila jídelníček na pročištění a až potom jsme teprve začali s hubnutím :)

  • Anonymní příspěvek
    22.05.2015 06:02
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://aixopey2.com/qqsvtt/4.html

  • Anonymní příspěvek
    22.05.2015 06:02
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://aixopey2.com/qqsvtt/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    22.05.2015 06:00
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 22:53
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://aieopxy2.com/osovasv/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 22:42
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 21:32
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://aieopxy2.com/osovasv/4.html

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 21:24
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://aieopxy2.com/osovasv/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 21:22
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 19:09
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://aieopxy2.com/osovasv/4.html

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 19:09
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! http://aieopxy2.com/osovasv/2.html cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 19:08
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 17:32
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 17:27
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goodshttp://aieopxy2.com/osovasv/4.html

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2015 17:26
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    20.05.2015 10:21
    Anonymní příspěvek
    Senzycol

    Dobrý den, na kolena už dlouho používám Enzycol. Měl jsem nadváhu a dokonce mi pomáhal i neco shodit. Mužu jen doporučit.

  • Anonymní příspěvek
    19.05.2015 23:04
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site! cheap goods

  • Anonymní příspěvek
    19.05.2015 20:47
    Anonymní příspěvek
    Good info

    Very nice site!