Šmakoun - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • pelinak.5
    05.02.2015 23:28
    pelinak.5
    Šmakoun

    Ahoj holky,

    potřebuji poradit, prosím. Viděla jsem už v obchodě tzv Šmakouna, znáte to někdo? Máte s tím někdo zkušenosti? Vypadá to docela lákavě, ale nějak nevím co si pod tím představit :D Děkuji moc za odpověď:)

Reakce

    • Mon
      08.02.2015 18:02
      Mon
      Re: Šmakoun

      Ahoj, no já miluju od Šmakouna ty ochucené plátky :) líbí se mi, že to je lehounký, takže člověkovi to pomůže i při hubnutí, protože má málo tuku, málo cukru a zárověň hodně kvalitní, komplexní živočišné bílkoviny, obsahuje vlastně bílkovinu bílku a hlavně chutově je to skvělé, takže proč ne :) a vím, že moje dcera ujiždí na tom krému kakaooříškovým :) však dyť máš plno informací na www.smakoun.eu :)

      • kp
        08.02.2015 18:37
        kp
        Re: Re: Šmakoun

        Teď jsem zahlédla, že je tu diskuze o šmakounovi. Já na něj narazila úplnou náhodou. Jsem hledala co udělat k jídlu a našla jsem recepty Petry Urbánkové, která právě vaří se šmakounem, tak jsem to zkusila a super :) i nějaké to kilčo dole.

  • Uzlík
    05.12.2016 13:05
    Uzlík

    Taky šmakouna miluju. Teď dělají i sladkou verzi.

  • Anonymní příspěvek
    30.09.2015 18:31
    Anonymní příspěvek
    Šmakoun

    Ahojky,
    šmakoun je velká dobrota, trvalo mi taky dlouho než jsem se odhodlala k tomu si ho koupit, ale je nabízen v spoustě variantách mam ozkoušenou třeba houbovou, pár receptu jsem našla na www.kralovstvizen.cz, to rizoto bylo výborný:-)

    • Anonymní příspěvek
      30.09.2015 18:40
      Anonymní příspěvek
      Re: Šmakoun

      Taky jsem se inspirovala recepty :-)

  • Mon
    11.02.2015 23:32
    Mon

    Tak zdravím, už jsem vyzkoušela Šmakouna i v receptech a je to chytlavé! Hodně mi i pomohl www.facebook.com/smakounovo , kde lidé přispívají s různými nápady, palec nahoru :)