sojové boby - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    13.12.2010 17:04
    Anonymní příspěvek
    sojové boby

    jsou boby zdravé a proč?

Reakce

    • novina
      20.12.2010 17:11
      novina
      Re: sojové boby

      Sojové body jsou zdravé, obsahují mnoho bílkovin, vápník, želeno a vlákninu..Existuje také sojový nápoj, jogurty, majonéza ..

  • Anonymní příspěvek
    27.01.2018 13:02
    Anonymní příspěvek
    mé svědecké svědectví

    Ahoj všichni čte tento pravý příběh mého života. Jmenuji se Monica České republiky, matka s dvěma dětmi. Zapojil jsem se do tolika podvodníků na internetu a tvrdě pracujeme, vyděláváme peníze, chtějí konsolidovat půjčky do jedné věrné noci, modlíme se a věříme, že mám ve skutečnosti, že mám Bůh, že společnosti poskytující kreditní karty na internetu jméno biskupa Smith Berry, e-mail bishopberrysmith@gmail.com mi pomohli s kvalitou 1000000 Kč po osmi měsících v kontaktu s mnoha falešnými věřiteli na internetu, prosím, moji lidé, buďte velmi opatrní, abyste získali půjčku bez záruky poplatky předem nebo potvrzení, že společnost je důvěryhodná. Úvěrová společnost mi přišla k záchraně, když jsem to nejvíc potřebovala, nejdříve jsem jim nikdy nevěřila, ale po splnění svých požadavků jsem byla šťastná žena. Jaká je nejdůležitější věc v životě. Dnes si upevňuji svůj dluh a jsem také hrdý na svůj vlastní byt. moje matka a dva přátelé využili této nabídky a také chtějí, aby svět těžit z této velkorysé nabídky. Toto je můj osobní e-mail monikakrajciovage@seznam.cz a družstevní záložny, které mi zde pomohly, je jejich kontaktní informace bishopberrysmith@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2017 13:56
    Anonymní příspěvek
    Dostal jsem od senátora Krajčoviča půjčku ve výši 3 000 000 Kč.

    Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Daniela a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, protože mi dal pujcku ve výši 3,000,000 Kc.

    Daniela Peter
    danielapet@centrum.sk

  • Anonymní příspěvek
    27.11.2017 19:02
    Anonymní příspěvek
    nabízíme rychlou a spolehlivou půjčku

    Jste v jakékoli finančníkrizi? Potřebujete úvěr narefinancování svého domunebo rozšíření svéhopodnikání? Potřebujeteúvěr k vypořádánínaléhavých dluhů a pobytu ujednoho věřitele?Potřebujete zaplatit zazaplacení účtů? atd.Získejte svůj úvěr od $2,000 do $ 150,000,000.00 USD/ EURO / POUNDS ve výši 3%.Peníze převedené na vášúčet do 3 hodin odschválení. Pokud mátezájem o získání úvěru,neváhejte nám zaslatžádost prostřednictvíme-mailu:heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    09.11.2017 16:37
    Anonymní příspěvek
    bez úvěru, aby odpovídal vašemu rozpočtu

    Ste v akejkolvek financnejkríze? Potrebujete úver narefinancovanie svojho domualebo rozšírenie svojhopodnikania? Potrebujete úverna vysporiadanie naliehavýchdlhov a pobytu pri jednéhoveritela? Potrebujete zaplatitza zaplatenie úctov? atd.Získajte svoj úver od $2,000 do $ 150,000,000.00 USD/ EURO / POUNDS vo výške 3%.Peniaze prevedené na vášúcet do 3 hodín odschválenia. Ak máte záujemo získanie úveru, neváhajtenám zaslat žiadost e-mailom:heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    15.10.2017 09:07
    Anonymní příspěvek
    Bezplatná půjčka, která odpovídá vašemu rozpočtu.

    Ahoj,

    Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme
    družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
    institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
    Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako osobní, nezabezpečený, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry atd., Které odpovídají vašemu rozpočtu za úrokovou sazbu 2%. Pro více informací kontaktujte: jakubfinance.cz@gmail.com

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2017 13:54
    Anonymní příspěvek

    Vápník doplnuju sumivkama :) Osvedcily se mi sumivky maxi kalz :)

    • Anonymní příspěvek
      17.09.2017 18:15
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jak šumivky chutnají? Jsou chutné? Já mám s doplňky stravy trochu problém, tak se ptám :)

  • Anonymní příspěvek
    24.05.2016 12:33
    Anonymní příspěvek
    ORIGINÁL ÚVĚR NABÍDKA

    Ahoj,
    Jsem Juan Diego, soukromá půjčka věřitel, který dává život časové příležitost úvěrů. Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? hledá více, protože jsme tu proto, aby všechny své finanční problémy, kterým konkrétní minulostí. Půjčujeme prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, aby investovali na podnikání ve výši 2%. Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (diegosaintloans@outlook.com)

  • Mike
    20.07.2013 20:20
    Mike
    sojové boby

    Mám v nabídce pražené sojové boby.Jsou hodně dobré.v případě zájmu mě kontaktujte

  • Anonymní příspěvek
    17.01.2011 14:41
    Anonymní příspěvek

    Sojové boby jsou určitě zdravé, ale aby z nich tělo dostalo hladinu látek, které potřebuje, což je protein, vláknina a další vitamíny, museli byste jich sníst každý den mnoho. Samozřejmě jako zpestření jídelníčku jsou skvělé. Pokud byste rádi poradenství ohledně zdravé životosprávy a rádi byste se naučili více ohledně stravování až na buněčné úrovni, ráda uvítám vaše příběhy, zkušenosti a dotazy na MNica@seznam.cz. Těším se. Veronika

  • Anonymní příspěvek
    15.01.2011 19:35
    Anonymní příspěvek

    prosim vás, jaká je kalorická hodnota na 100 g sojových bobů v konzervě ???? děkuji

  • novina
    29.12.2010 22:35
    novina
    sojové boby

    Dřív se sojové boby prodávaly v plechovce, teď jsem to už dlouho neviděla .....

    • Anonymní příspěvek
      15.01.2016 22:28
      Anonymní příspěvek
      Re: sojové boby // KONZERVA

      Taky jsem si je v konzervě kdysi často kupoval. Po dlouhém pátrání přítelkyně zjistila, že se opět prodávájí. Dělá je Znojmia/Hamé...takže dobrou chuť! ;-)
      http://www.hame.cz/products/show/cs?id=7713
      http://www.hame-eshop.cz/soja-ve-slanem-nalevu-400g-znojmia

  • cendulka1234
    22.12.2010 19:39
    cendulka1234
    sojové boby

    Sojové boby jsou zdravé, poněvadž obsahují bílkoviny, železo..