sušená šunka

Autor Příspěvěk
Petruss
17.12.2014 10:13:47

Re: Re: Re: Re: Re: sušená šunka

10.12.2014 10:06:56
Jurek napsal:

Re: Re: Re: Re: sušená šunka

Tak jsem zvedavy co teda napises. a jakou jsi objednala presne? doufam , ze vse probehlo v poradku !
tak nakonec jsem objednla: JAMÓN SERRANO - PALETA GRAN RESERVA. doslo to i rychle velmi a byla jsem moc spokojena :) firma opravdu spolehliva, moc dekuju za vase doporuceni :) hlavne vsem moc chutnalo a bylo to i fakt super na tu akci :)
Jurek
10.12.2014 10:06:56

Re: Re: Re: Re: sušená šunka

04.12.2014 09:47:09
Petruss napsal:

Re: Re: Re: sušená šunka

Diky moc za odkaz! Dneska by sunka mela dojit tak sem dam jeste echo :) doufam ze to vse klapne,takovouto akci poradam poprve :D tak drz pesti a jeste jednou diky
Tak jsem zvedavy co teda napises. a jakou jsi objednala presne? doufam , ze vse probehlo v poradku !
Petruss
04.12.2014 09:47:09

Re: Re: Re: sušená šunka

24.11.2014 10:49:22
Jurek napsal:

Re: Re: sušená šunka

Ok dobrej napad na takovou akci :D chlapi to urcite oceni :) jinak stranky: www.jamon.cz
Diky moc za odkaz! Dneska by sunka mela dojit tak sem dam jeste echo :) doufam ze to vse klapne,takovouto akci poradam poprve :D tak drz pesti a jeste jednou diky
Jurek
24.11.2014 10:49:22

Re: Re: sušená šunka

20.11.2014 12:06:55
Petruss napsal:

Re: sušená šunka

ahoojky, ja bych mela zajem dej sem prosim odkaz nebo neco at vim co zadat do vyhledavace ok? chcem prave objednat kamosovi na rozlucku se svobodou :D
Ok dobrej napad na takovou akci :D chlapi to urcite oceni :) jinak stranky: www.jamon.cz
Petruss
20.11.2014 12:06:55

Re: sušená šunka

18.11.2014 14:56:58
Jurek napsal:

sušená šunka

Čau, jen chci doporučit, že kdyby někdo přemýšlel nad objednáním sušené šunky z internetu mohu mu poslat odkaz na stránky, kde jsem byl maximálně spokojen. Hodně jsem to ted resil protoze mel tatka narozky a kdybych mu objednal nejakej smejd tak by byl sekec :D
mohu zarucit ze sunka je bez jakychkoli ecek :) tak jen dkyby to nekoho zajimalos taci napsat
ahoojky, ja bych mela zajem dej sem prosim odkaz nebo neco at vim co zadat do vyhledavace ok? chcem prave objednat kamosovi na rozlucku se svobodou :D
Jurek
18.11.2014 14:56:58

sušená šunka

Čau, jen chci doporučit, že kdyby někdo přemýšlel nad objednáním sušené šunky z internetu mohu mu poslat odkaz na stránky, kde jsem byl maximálně spokojen. Hodně jsem to ted resil protoze mel tatka narozky a kdybych mu objednal nejakej smejd tak by byl sekec :D
mohu zarucit ze sunka je bez jakychkoli ecek :) tak jen dkyby to nekoho zajimalos taci napsat

Přidat příspěvek k tématu sušená šunka

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku