sušená šunka - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Jurek
    18.11.2014 14:56
    Jurek
    sušená šunka

    Čau, jen chci doporučit, že kdyby někdo přemýšlel nad objednáním sušené šunky z internetu mohu mu poslat odkaz na stránky, kde jsem byl maximálně spokojen. Hodně jsem to ted resil protoze mel tatka narozky a kdybych mu objednal nejakej smejd tak by byl sekec :D
    mohu zarucit ze sunka je bez jakychkoli ecek :) tak jen dkyby to nekoho zajimalos taci napsat

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      20.11.2014 12:06
      Anonymní příspěvek
      Re: sušená šunka

      ahoojky, ja bych mela zajem dej sem prosim odkaz nebo neco at vim co zadat do vyhledavace ok? chcem prave objednat kamosovi na rozlucku se svobodou :D

      • Anonymní příspěvek
        24.11.2014 10:49
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: sušená šunka

        Ok dobrej napad na takovou akci :D chlapi to urcite oceni :) jinak stranky: www.jamon.cz

  • Anonymní příspěvek
    17.06.2017 21:22
    Anonymní příspěvek

    Ahoj Luboši. chystáme se teď taky na čundr, a uvažuju si sebou taky něco takovýho vzít. Koupím to třeba i v obchodě? Že bych to třeba napřed ochutnal?

    • Anonymní příspěvek
      17.06.2017 21:23
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zajdi di do outdoorovýho obchodu jako je třeba Rock Point, tak seženeš.

  • Anonymní příspěvek
    17.06.2017 21:20
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, já sem si teď koupilsušený masohttp://www.adventuremenu.cz/kategorie/susene-maso-jerky/ afakt super chuť. Do lesa nebona čundr skvělej zdrojenergie.