Vegetariánkské menu Praha - Hubnutí, dieta a zdravá strava

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • lenka.dobby
    16.03.2015 14:32
    lenka.dobby
    Vegetariánkské menu Praha

    Dobrý den, přestěhovala jsem se z brna do prahy kvůli práci a jsem tu teprve měsíc a jelikož jsem vegetariánka, tak bych chtěla chodit na polední menu někamdo restaurace v praze nejlépe někde okolo prahy 4. tak jestli máte někdo prosím ěnjaké doporučení tak prosím napiště. díky :)

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      24.03.2015 14:11
      Anonymní příspěvek
      Re: Vegetariánkské menu Praha

      Dobrý den, ja chodim naobedy v praze do pankrackehorynku - bistra. a maji tam navyber kazdy den z nekolikaskvelych jidel a jedno jidloje vzdy vegetarianske a varitam opravdu moc dobre! :) jatam chodim jiz rok a byla jsemvzdy spokojena nechodim tedykazdy den ale vzdy mi mocchutnalo ;) zde se muzetepodivat na menu na tentotyden:http://www.pankrackyrynek.cz/bistro jednoujsem si tamvegetarianke menu davala asuper ;)

      • Anonymní příspěvek
        25.03.2015 12:59
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Vegetariánkské menu Praha

        dobrý den, moc vam dekuji za odepsani a i za doporuceni o pankrackem rynku jsem jeste vubec neslysela. :) jsem rada ze jste me na neho odporucila. to je dobre ze to mate osobne odzkousene :D dekuji za odkaz divala jsem se a moc se mi tam libi to prostredi i to menu :) urcite tam zitra zajdu a vyzkousim!!