zdravé hubnutí

Autor Příspěvěk
Petra
23.09.2015 15:15:51

Re: Re: Doporučení

10.08.2015 22:17:38
Petruss napsal:

Re: Doporučení

Ahoj, ano. Yoga je účinná, mě třeba hodně pomohla no...Na začátek skvělá. Pak doporučuji nějaké posilko doma a po čase nějaké to fitko. Já znám super fitko v černých polích, zone4you. Chodím tam pravidelně a jsem strašně spokojená :)
No já myslím že je to úplně jasné, ale stejně to mnoho lidí opomíjí...Zdravé hubnutí souvisí s kvalitou potravin...prostě to chce změnit návyky a nakupovat méně věcí v obchoďácích...my jsme si třeba zařídili odkup domácích vajec, zeleninu a ovoce máme od babiček, ryby bereme ze Seefish na Dlouhé - z rybárny kde mají čerstvé a dobré věci a ne mražené kostky jako v supermarketu, maso bereme z masny ale některé taky nejsou dobré:( takže ono to chce změnit asi kompletně návyky, jak se to jednou podaří, tak je to fakt super ;)
Petruss
10.08.2015 22:17:38

02.06.2015 08:31:20
Milenka napsal:

Doporučení

Ahoj, mě hodně pomáhajíblogy a články přímo odvýživových poradců.Například správnéhospodaření se sacharidy abezsacharidové večeře mipomohly shodit 5kg za dvaměsíce, a to bez hladu.Posílám odkaz na článek(jestli se to může):http://www.vyzivovi-poradci.cz/tipy-na-niskosacharidove-vecere
Mě to moc pomohlo, tak třeba to pomůže dál.
Ahoj, ano. Yoga je účinná, mě třeba hodně pomohla no...Na začátek skvělá. Pak doporučuji nějaké posilko doma a po čase nějaké to fitko. Já znám super fitko v černých polích, zone4you. Chodím tam pravidelně a jsem strašně spokojená :)
Filkas
26.06.2015 11:58:07

Re: Re: Re:

24.06.2015 21:56:13
Martina napsal:

Re: Re:

Já jsem četla, že je tato dieta lepší, než jiné proteinové… Co je na tom jiného? Jako že nepoužívají chemii? Nebo?? …
Nepoužívají chemii avšude píšou složení,koukni se třeba tady najejich novinkuketofit.cz/produkt/proteinove-pecivo-chlebikove-krekry-do-proteinove-diety/ a dole mášvypsané celé složení ;)
Martina
24.06.2015 21:56:13

23.06.2015 18:07:02
Filkas napsal:

Re:

Ty problémy jsou jenom v tom, že zezačátku máš takový ten pocit, že ti koktejly nemůžou stačit a tak máš nutkání se dojídat, jinak žádné problémy nejsou ;)
Já jsem četla, že je tato dieta lepší, než jiné proteinové… Co je na tom jiného? Jako že nepoužívají chemii? Nebo?? …
Filkas
23.06.2015 18:07:02

Re:

27.05.2015 11:48:15
Martina napsal:
No já jen jak jsem četla od Tebe, že se s tím pereš…
Ty problémy jsou jenom v tom, že zezačátku máš takový ten pocit, že ti koktejly nemůžou stačit a tak máš nutkání se dojídat, jinak žádné problémy nejsou ;)
Milenka
02.06.2015 08:31:20

Doporučení

22.05.2015 14:15:29
olga.polka napsal:

ja jsem hodne zhubla kdyz jsem zacala vice sportovat hlavne joga me hodne odvodnila a taky jsem se dala na vegetarianstvi ale nekdy mam na maso chut tak si ho dam, nestala jsem se vehetariankou ani tak z moralniho hlediska spise protoze proste maso moc nemusim. rada chodim treba i na vegetarianske menu do pankrackeho rynku :) vyborne tam vari
Ahoj, mě hodně pomáhajíblogy a články přímo odvýživových poradců.Například správnéhospodaření se sacharidy abezsacharidové večeře mipomohly shodit 5kg za dvaměsíce, a to bez hladu.Posílám odkaz na článek(jestli se to může):http://www.vyzivovi-poradci.cz/tipy-na-niskosacharidove-vecere
Mě to moc pomohlo, tak třeba to pomůže dál.
Martina
27.05.2015 11:48:15

No já jen jak jsem četla od Tebe, že se s tím pereš…
Filkas
25.05.2015 15:33:28

Proč by neměl být? Jako není to na principu, že opravdu hladovíš a nemáš v tom žádnou potravinovou chemii jako barviva a tak, takže si myslím, že je to ok
Martina
22.05.2015 14:33:48

Myslíte si, že ten ketofit je opravdu zdravý?
olga.polka
olga.polka
22.05.2015 14:15:29

13.12.2014 21:42:33
napsal:

Čauky, chtěla bych se zeptat kam si chodila ? Po tvé reakci se asi rozhodnu, že to zkusím. Já sama nemám ráda plno jídel tak se chci se zeptat jestli je nutnost jíst i ty, které nemám ráda a jak moc budu muset k tomu cvičit? Díky za odpověd
ja jsem hodne zhubla kdyz jsem zacala vice sportovat hlavne joga me hodne odvodnila a taky jsem se dala na vegetarianstvi ale nekdy mam na maso chut tak si ho dam, nestala jsem se vehetariankou ani tak z moralniho hlediska spise protoze proste maso moc nemusim. rada chodim treba i na vegetarianske menu do pankrackeho rynku :) vyborne tam vari
Filkas
27.04.2015 12:17:02

Re: Re: Re: Re:

22.04.2015 13:29:00
napsal:

A jaké jsou teda zatím výsledky? :) Daří se? :) Já už mám po a jsem dost spokojená, teď už udržuji na bruslích a kole, naučila jsem se jíst ovoce, tak snad to zůstane jak má, ikdyž jsem začala zas jíst :)
Už je to o dost lepší, mám dole 4 kila a cítím se skvěle, už ani nemám pocit, že se potřebuji dojídat, je to opravdu dobré :)
klara.malinka
22.04.2015 13:29:00

13.04.2015 21:47:08
Filkas napsal:

Jo, tak měla jsem stejný postup. Tak jsem zvědavá, jak se s tím poperu, zatím mám docela problémy.
A jaké jsou teda zatím výsledky? :) Daří se? :) Já už mám po a jsem dost spokojená, teď už udržuji na bruslích a kole, naučila jsem se jíst ovoce, tak snad to zůstane jak má, ikdyž jsem začala zas jíst :)
kinderova
kinderova
17.04.2015 16:10:06

:o)

Zdravé hubnutí je vpřípadě, kdy je přirozenéa kdy se do tělanedostávají žádnéchemické prostředky, ale jdeto přirozenoucestou..nejlépeprostřednictvím stravy..aletaky před každým hubnutímje většinou potřebaorganismus pročisttiprostřednictvímdetoxu..kdybyste si o tomněkdo chtěli přečístněco víc, tak tu je párdocela poučných článkůhttp://www.fitdieta.cz/clanky-o-hubnuti
Filkas
13.04.2015 21:47:08

25.03.2015 12:08:53
pavluska napsal:

Re:

Já jsem na stránce ketofit.cz rozklikla vpravo dole to okénko chatu a tam jsem napsala, že bych chtěla začít držet ketofitovou dietu… Operátor mi odepsal a už jsme o tom diskutovali, popisoval mi, jak to bude postupovat, co budu jíst a jak často… No však mu zkus napsat a uvidíš...
Jo, tak měla jsem stejný postup. Tak jsem zvědavá, jak se s tím poperu, zatím mám docela problémy.
pavluska
25.03.2015 12:08:53

Re:

22.03.2015 21:28:40
Filkas napsal:
Aha, to se mi docela líbí. Ale mluvíte tu o nějakém operátorovi, kdo to je? Nebo kde na něj vezmu kontakt? To na těch stránkách?
Já jsem na stránce ketofit.cz rozklikla vpravo dole to okénko chatu a tam jsem napsala, že bych chtěla začít držet ketofitovou dietu… Operátor mi odepsal a už jsme o tom diskutovali, popisoval mi, jak to bude postupovat, co budu jíst a jak často… No však mu zkus napsat a uvidíš...
Filkas
22.03.2015 21:28:40

Aha, to se mi docela líbí. Ale mluvíte tu o nějakém operátorovi, kdo to je? Nebo kde na něj vezmu kontakt? To na těch stránkách?
pavluska
14.03.2015 15:57:34

Re: Re: Re: Hyperproteinová dieta

24.02.2015 12:24:23
Filkas napsal:

Re: Re: Hyperproteinová dieta

Počkej, výsledky po prvním týdnu, tak to už trošku nahrává na ten jojo efekt ne? A koktejly? To budou ale zase takové ty efekty jako vypadávání vlasů, ne?
Ahoj, musím taky přidat svou zkušenost.. Já jsem teda z těch, které hubnou pomaleji, takže za dva týdny jsem měla dole jen 3,5 kila, ale postupně jsem se přestala psychicky trápit… Měla jsem totiž pořád pocit, že se musím dojíst a pořád jsem nad tím přemýšlela... kdo ví, možná proto jsem hubla tak pomaličku ... Ale po dvou týdnech už jsem si na ten režim zvykla a zjistila jsem, že ty koktejly jsou vlastně fakt chutné a nasytí mě... Jak tady zmiňujete ty vlasy a nehty, tak musím souhlasit s klara.malinka, i mě bylo řečeno, že koktejly obsahují vše, co ženy potřebují, prý je to vyrobeno přímo pro potřeby žen a já žádné problémy opravdu nemám ...
Petruss
09.03.2015 18:28:50

Doporučení 2

01.02.2015 15:09:55
kp napsal:

Re: Re: Re: Doporučení

Dobrý den, vy asi myslíte Lucku Fialovou. Já osobně s ní zkušenosti nemám, protože nepotřebuji naštěstí zhubnout. Ale moje sestra se s ní zná, si ji našla na internetu a nemůže si ji vynachválit =)
Já na ty diety moc nejsem... jedno doporučení jsem semka už dříve dávala, a komu by se nelíbilo, tak hodně šikovná je i slečna Jana z fitdiety.cz :) kamarádka s ní má moc pozitivní zkušenost a když mi ona řekla, že by doporučila, tak to můžu šířit dál i já :)
klara.malinka
25.02.2015 09:58:08

Re: Re: Re: Hyperproteinová dieta

Filkas napsal:

Počkej, výsledky po prvním týdnu, tak to už trošku nahrává na ten jojo efekt ne? A koktejly? To budou ale zase takové ty efekty jako vypadávání vlasů, ne?
Já jsem měla dole 2 kila po prvním týdnu, on ten proces začíná už po dvou dnech dodržování diety, takže se moc není čemu divit a já žádné problémy neměla, ani s nehtama, když jsem si povídala na začátku s operátorem, tak mi právě povídal i o vitamínech, které jsou součástí těch koktejlů a ty mě právě vyživovaly :)
Filkas

16.02.2015 18:12:36
napsal:

Re: Hyperproteinová dieta

Ahoj Filkas, já jsem ji držela před nějakým časem a musím říct, že žádný jojo efekt se nedostavuje, cítím se pořád skvěle :) Pokud by jsi do toho chtěla jít, tak se nebojím ti to doporučit :) Koktejly chutnají skvěle a i jídla, svíčková nebo rajská, jsou dobré, nepotřebuješ se dojídat, protože tě to dobře nasytí a máš z toho výsledky už po prvním týdnu :)
Celkem záznamů: 134

Přidat příspěvek k tématu zdravé hubnutí

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku