zdravé hubnutí

Autor Příspěvěk
klara.malinka
16.02.2015 18:12:36

Re: Hyperproteinová dieta

13.01.2015 10:15:24
Filkas napsal:

Hyperproteinová dieta

Ahojte, nemáte náhodou někdo zkušenost s hyperproteinovou dietou? Novoroční předsevzetí, znáte to :D
Ahoj Filkas, já jsem ji držela před nějakým časem a musím říct, že žádný jojo efekt se nedostavuje, cítím se pořád skvěle :) Pokud by jsi do toho chtěla jít, tak se nebojím ti to doporučit :) Koktejly chutnají skvěle a i jídla, svíčková nebo rajská, jsou dobré, nepotřebuješ se dojídat, protože tě to dobře nasytí a máš z toho výsledky už po prvním týdnu :)
kp
01.02.2015 15:09:55

Re: Re: Re: Doporučení

01.02.2015 14:28:15
Mon napsal:

Re: Re: Doporučení

Ahojky,

můžu jen souhlasit s Petruss, nutriční poradkyně je jedna z nejlepších možností. Člověk na to není sám, přeci jen ve dvou to jde vždy lépe :) Já jsem přímo zkoušela Nutrizone.cz jak jste psala, je to teda už déle, ale hodně mi to pomohlo, hlavně naučilo nejíst moje dříve oblíbené smažáky s tatarkou:D za což jsem moc ráda!
Dobrý den, vy asi myslíte Lucku Fialovou. Já osobně s ní zkušenosti nemám, protože nepotřebuji naštěstí zhubnout. Ale moje sestra se s ní zná, si ji našla na internetu a nemůže si ji vynachválit =)
Mon
01.02.2015 14:28:15

27.01.2015 00:16:12
erika1 napsal:

Re: Doporučení

Teď po vánocích by se mi hodilo něco (asi tak 8 kg :( shodit, ale sama na to nemám vůli. Kam v Brně, aby mě to nestálo "majlant". Už jsem tady četla o Nutrizone, nevíte někdo jak je to s cenou v porovnání s ostatníma? Je toho tolik, že ztrácím přehled...Nebo kam je z vaší zkušenosti dobrý se obrátit?
Ahojky,

můžu jen souhlasit s Petruss, nutriční poradkyně je jedna z nejlepších možností. Člověk na to není sám, přeci jen ve dvou to jde vždy lépe :) Já jsem přímo zkoušela Nutrizone.cz jak jste psala, je to teda už déle, ale hodně mi to pomohlo, hlavně naučilo nejíst moje dříve oblíbené smažáky s tatarkou:D za což jsem moc ráda!
Starka
28.01.2015 19:37:05

Re: Re: Re: Hyperproteinová dieta

27.01.2015 16:10:52
napsal:

Re: Re: Hyperproteinová dieta

Já si myslím, že lepší než tady ty diety je jíst všechno, ale míň a častěji. Kamarádka držela hypoproteinovou dietu a zhubla pěkně, ale několik měsíců poté už se nám zase dost zakulacuje. Stojí to hromadu peněz a podle mě álokdo to má natrvalo...
Takže mi z toho vychází, co už se rýsuje dlouho, že nejlepší je upravit jídelníček a trochu se víc hýbat a to všechno nejlépe pod dohledem...
erika.bendova
27.01.2015 16:10:52

Re: Re: Hyperproteinová dieta

25.01.2015 19:08:59
Starka napsal:

Už to tu bylo někde zmíněné, podívej se na stránky ketofit. Cz a tam se dozvíš plno informací, je to dobrá dieta, bez hladovění, účinky cítíš téměř hned a je to dlouhodobé. Fakt jsem byla spokojená.
Já si myslím, že lepší než tady ty diety je jíst všechno, ale míň a častěji. Kamarádka držela hypoproteinovou dietu a zhubla pěkně, ale několik měsíců poté už se nám zase dost zakulacuje. Stojí to hromadu peněz a podle mě álokdo to má natrvalo...
erika1
27.01.2015 00:16:12

11.12.2014 18:20:56
Petruss napsal:

Doporučení

Dobrý večer, chtěla bych vám slečny, dámy, paní doporučit moji "dietu". Po pár zkušenostech kamarádek jsem se rozhodla vyzkoušet nutriční poradkyni. Žádné škodlivé zdraví drastické diety nebo kdo ví co. S nutriční poradkyní jsem shodila 11kg a jsem spokojená. změna nepřijde hned po 2 měsících ale je třeba vydržet a jít si za tím. Kdyby jste se chtěly dámy na něco zeptat tak jsem tu pro vás.
Teď po vánocích by se mi hodilo něco (asi tak 8 kg :( shodit, ale sama na to nemám vůli. Kam v Brně, aby mě to nestálo "majlant". Už jsem tady četla o Nutrizone, nevíte někdo jak je to s cenou v porovnání s ostatníma? Je toho tolik, že ztrácím přehled...Nebo kam je z vaší zkušenosti dobrý se obrátit?
Starka
25.01.2015 19:08:59

Filkas napsal:

Hyperproteinová dieta

Ahojte, nemáte náhodou někdo zkušenost s hyperproteinovou dietou? Novoroční předsevzetí, znáte to :D
Už to tu bylo někde zmíněné, podívej se na stránky ketofit. Cz a tam se dozvíš plno informací, je to dobrá dieta, bez hladovění, účinky cítíš téměř hned a je to dlouhodobé. Fakt jsem byla spokojená.
Filkas

Hyperproteinová dieta

Petruss
14.12.2014 15:48:13

13.12.2014 21:42:33
napsal:

Čauky, chtěla bych se zeptat kam si chodila ? Po tvé reakci se asi rozhodnu, že to zkusím. Já sama nemám ráda plno jídel tak se chci se zeptat jestli je nutnost jíst i ty, které nemám ráda a jak moc budu muset k tomu cvičit? Díky za odpověd
Cvičit budeš muset, je to nezbytná věc k tomu aby si byla ve formě a aby si vypadala dobře, jídlo nebudeš muset samozřejmě jíst všechno, co ti nechutná tak nebudeš. Ale to už se domluv sama. je to nutrizone.cz paní Lucie Fialová.
eliska.metlova
13.12.2014 21:42:33

Petruss napsal:

Doporučení

Dobrý večer, chtěla bych vám slečny, dámy, paní doporučit moji "dietu". Po pár zkušenostech kamarádek jsem se rozhodla vyzkoušet nutriční poradkyni. Žádné škodlivé zdraví drastické diety nebo kdo ví co. S nutriční poradkyní jsem shodila 11kg a jsem spokojená. změna nepřijde hned po 2 měsících ale je třeba vydržet a jít si za tím. Kdyby jste se chtěly dámy na něco zeptat tak jsem tu pro vás.
Čauky, chtěla bych se zeptat kam si chodila ? Po tvé reakci se asi rozhodnu, že to zkusím. Já sama nemám ráda plno jídel tak se chci se zeptat jestli je nutnost jíst i ty, které nemám ráda a jak moc budu muset k tomu cvičit? Díky za odpověd
Petruss

Doporučení

Jana
05.11.2014 14:24:46

-15kg

Mě se podařilo zhubnout již 15kg s Norbi Update, je to zajímavá filozofie a celkový nový pohled na stravování, přitom bez jakéhokoliv omezení, stačí se jen řídit jednoduchými pravidly :-)
kinderova
kinderova
25.09.2014 12:19:19

Re: Jupííí mám dole 16 kg

08.09.2014 10:16:52
Petra123 napsal:

Jupííí mám dole 16 kg

Zdravím tak dneska konečně váha navážila 65 kg :)) Mám velikou radost a vím že těch 10 kg ještě zvládnu jak nic..Chcete se někdo přidat ?
Jinak mě pomohla poradkyněklidně juknětewww.centrum-redukce-vahy.webnode.cz
Gratuluji ke kilům dole, to je vždycky skvělý pocit, taky jsem to zažila :)) já za rok sundala cca 20kg a x centimetrů, ale důležitější bylo to, jak jsem hubla...žádné přípravky, žádná chemie, jediné, co stačilo je vědět, co jíst a čemu se vyvarovat, vědět, jaké živiny z jakých potravin získám a podle toho je také během dne jíst a pak samozřejmě pohyb (malý) o nic víc nešlo...takhle se hubne zdravě, protože pak se vám váha zastaví na čísle, které je tělu přirozené, dostává látky, které potřebuje, přiměřené množství, takže se nikam nic neukládá ani zbytečně nevychází ven a je to pro tělo ideální :)
Petra123
08.09.2014 10:16:52

Jupííí mám dole 16 kg

Zdravím tak dneska konečně váha navážila 65 kg :)) Mám velikou radost a vím že těch 10 kg ještě zvládnu jak nic..Chcete se někdo přidat ?
Jinak mě pomohla poradkyněklidně juknětewww.centrum-redukce-vahy.webnode.cz
Aneta
07.09.2014 12:42:06

Re: Re: Re: zdravě zhubnout

26.08.2014 10:12:46
Barunkaa napsal:

Re: Re: zdravě zhubnout

Jen bych chtěla reagovat na tvůj příspěvek...já tedy nevím, ale dle mého, zdravé hubnutí není díky přípravkům...vždyť pak do těla cpeme látky, které pro tělo nejsou přirozené, a pokud dle tabulek, jsou, tak stejně pokud tyto látky nemělo naše tělo od malička, což pochybuji, tak mu to, myslím si, spíše uškodí...dle mého názoru, pokud chceme zdravě hubnout a výsledek hubnutí si držet už napořád, je nejlepší naučit se jinak žít, vědět, co naše tělo potřebuje, jak látky získat z normálního jídla, abychom nekupovali zbytečně různé přípravky a vštípit si nové nejen stravovací návyky, důležitý je také odpočinek...pak jakmile dosáhneme vysněného výsledku, nepřestáváme, změna stravy už nám příjde přirozená, takže se nevracíme k hambáčům a podobně, váha těla a podoba se pak zastaví ve chvíli, kdy to bude tělu přirozené...
Já osobně využívámslužebhttp://www.naturhouse-dieta.cz/?a_aid=5406f5a877394> ajsem s nimi naprostospokojená... Dokonce teď proty co se přidají na podzimjsou všechny konzultacezdarma!!! Takže pokudnebudete spokojeni, nicneplatíte.. Já osobně jsemse o nich dozvěděla zdehttp://www.shanedlo.cz Alemůžete o konzultacizažádat přímo u nich a tozde:http://www.naturhouse-dieta.cz/?a_aid=5406f5a877394
Opravdu je mohu jen doporučit :-) Aneta
Barunkaa
26.08.2014 10:12:46

Re: Re: zdravě zhubnout

11.08.2014 13:03:37
Radka napsal:

Re: zdravě zhubnout

tak zhubnout nejde jen tak...chce to trosku snahy, teda pokud jde o zdrave hubnutí bez jojo efektu. Ja jsem vyzkoušela CLA trio active, obsahuje chrom, zeleny caj a celkove podporuje spalovaní...takze při stejne namaze hubnu rychleji a cítí se fajn:-)
Jen bych chtěla reagovat na tvůj příspěvek...já tedy nevím, ale dle mého, zdravé hubnutí není díky přípravkům...vždyť pak do těla cpeme látky, které pro tělo nejsou přirozené, a pokud dle tabulek, jsou, tak stejně pokud tyto látky nemělo naše tělo od malička, což pochybuji, tak mu to, myslím si, spíše uškodí...dle mého názoru, pokud chceme zdravě hubnout a výsledek hubnutí si držet už napořád, je nejlepší naučit se jinak žít, vědět, co naše tělo potřebuje, jak látky získat z normálního jídla, abychom nekupovali zbytečně různé přípravky a vštípit si nové nejen stravovací návyky, důležitý je také odpočinek...pak jakmile dosáhneme vysněného výsledku, nepřestáváme, změna stravy už nám příjde přirozená, takže se nevracíme k hambáčům a podobně, váha těla a podoba se pak zastaví ve chvíli, kdy to bude tělu přirozené...
Radka
11.08.2014 13:03:37

Re: zdravě zhubnout

10.01.2014 06:50:14
Jitka napsal:

zdravě zhubnout

Je mi 37 let a vážím 86kg. Chtěla bzch zhubnout aspoň 20kg a při jakékoli dietě se dostaví jo-jo efekt. Nejhorší jsou má stehna,mám dost silné nohy. Poradí mi někdo co s tím?
tak zhubnout nejde jen tak...chce to trosku snahy, teda pokud jde o zdrave hubnutí bez jojo efektu. Ja jsem vyzkoušela CLA trio active, obsahuje chrom, zeleny caj a celkove podporuje spalovaní...takze při stejne namaze hubnu rychleji a cítí se fajn:-)
Petruss
13.07.2014 16:22:04

Re: nutriční poradce brno

13.07.2014 15:32:08
Starka napsal:

nutriční poradce brno

ahoj nutričního poradce můžu taky jedině doporučit, navštěvovala jsem půl roku a teď jsem s váhou konečně spokojená, jenom bych potřebovala nějaký tip na dobrého nutričního poradce v brně, přestěhovali jsme se před časem s přítelem a potřeboval by poradit ohledně zažívání a nemá čas dojíždět do jinýho města. děkuju
Ahoj..podívej se na http://nutrizone.cz/..já jsem za tou poradkyní chodila a byla jsem moc spokojená..bylo vidět že se fakt vyzná a hlavně měla lidskej přístup za což jsem byla fakt ráda po různých nepříjemných zkušenostech..to že mi samozřejmě i pomohla už ani nezmiňuju :)
Starka
13.07.2014 15:32:08

nutriční poradce brno

ahoj nutričního poradce můžu taky jedině doporučit, navštěvovala jsem půl roku a teď jsem s váhou konečně spokojená, jenom bych potřebovala nějaký tip na dobrého nutričního poradce v brně, přestěhovali jsme se před časem s přítelem a potřeboval by poradit ohledně zažívání a nemá čas dojíždět do jinýho města. děkuju
Barunkaa
23.06.2014 12:22:35

Re: Hubnuti s osobnim poradcem

10.12.2013 06:11:05
Lenka napsal:

Hubnuti s osobnim poradcem

centrum redukce vahy http://www.hubnete.cz/budin/osobni
Mě s hubnutím pomohl Svět Zdraví, uvědomovala jsem si, jak na to, ale nevěděla jsem, jak nejlépe upravit jídelníček, abych si spíš neublížila, s tímto mi velice pomohli, navštěvovala jsem poradkyni půl roku pravidelně, pak už jsme se relativně rozloučili, semtam si zavoláme, ale už se udržuji sama, pomáhají mi k tomu jejich stránky - www.svet-zdravi.cz, kde je spousta receptů a každou chvíli přibývají další a pak spousta článků, ať už o správném sportování, pitném režimu nebo tak :)
Celkem záznamů: 134

Přidat příspěvek k tématu zdravé hubnutí

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku