ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

Autor Příspěvěk
Tynuš
28.12.2015 22:21:37

Re:

15.12.2015 20:07:46
Marie napsal:
Beru krabičkovou dietunějaký ten pátek a musímříct, že je to pro mě dostpohodlné, ale hlavně jdoukila dolů :-). Mám hrozněráda jídlo, a v krabičkáchje tolik KJ, kolik potřebuju:-).http://www.dietalinie.cz/redukce-krabickova-dieta/
Náhodou jsem se na jejich stránky koukala a protože mám alergii na laktozu, mívám s takovými dietami problém. hned mě zaujal jejich program non-lactose. A normálně krabičky rozváží po brně nebo i někde kousek od něj?
Stáňa
22.12.2015 11:38:32

Re: Re: Re:

21.12.2015 10:58:59
Klára napsal:

Re: Re:

A kde jsi ho sehnala? Budou ho mít v lékárně? Díky
Já jsem to objednávala na netu. www.drstanek.cz protože v lékárně to měli dražší.Takže mě to i s poštovným a balným vyšlo levněji, když jsem si to objednala sama. Raději se nejdřív zeptej a porovnej si ceny.
Klára
21.12.2015 10:58:59

09.12.2015 18:33:55
Stáňa napsal:

Re:

Ahoj, díky tomuto plánu jsem zhubla 6kg. Můžeš si vybrat na jak dlouho ten plán chceš.Jestli na třeba na 7 dní, 10 dní, 12 dní. Možností je hodně. Záleží na jak dlouho se do toho chceš pustit. Myslím, že je to cenově přijatelné, že to není nic hroznýho a mně to jídlo chutnalo, ani jsem nehladověla. Já jsem byla spokojená.
A kde jsi ho sehnala? Budou ho mít v lékárně? Díky
Marie
15.12.2015 20:07:46

Beru krabičkovou dietunějaký ten pátek a musímříct, že je to pro mě dostpohodlné, ale hlavně jdoukila dolů :-). Mám hrozněráda jídlo, a v krabičkáchje tolik KJ, kolik potřebuju:-).http://www.dietalinie.cz/redukce-krabickova-dieta/
Stáňa
09.12.2015 18:33:55

Re:

06.12.2015 20:04:25
Klára napsal:
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s dietním plánem guareta? Na jak dlouho to je? A jestli se to vyplatí?
Ahoj, díky tomuto plánu jsem zhubla 6kg. Můžeš si vybrat na jak dlouho ten plán chceš.Jestli na třeba na 7 dní, 10 dní, 12 dní. Možností je hodně. Záleží na jak dlouho se do toho chceš pustit. Myslím, že je to cenově přijatelné, že to není nic hroznýho a mně to jídlo chutnalo, ani jsem nehladověla. Já jsem byla spokojená.
Klára
06.12.2015 20:04:25

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s dietním plánem guareta? Na jak dlouho to je? A jestli se to vyplatí?
DDvyziva.cz
DDvyziva.cz
28.10.2015 15:18:34

Zivotni styl

Pokud clovek potrebuje zhubnout a nasledne opet nenabrat,je mnohem lepsi nastolit celkovou zmenu zivotniho stylu s jidelnickem z klasickych potravin,nez predrazene komercni diety,na tech se neda byt cely zivot a tudiz lze ocekavat opetovne nabrani na vaze.
Pro blizssi info muzete napsat info@ddvyziva.cz
Anička
01.10.2015 10:02:47

Jak už tady někdo psal, proteinová dieta od Ketofitu zabírá a navíc jídlo od nich je dobré, takže se nemusíte nějak trápit.
Ninuska
20.09.2015 20:52:40

Re: Re: Re: Re:

09.09.2015 11:53:03
Market napsal:

Ninuska: A jak dlouho k nim chodis, kdy sis poprve vsimla zmeny ze kila jdou dolu, muj je to taky vecny boj :(
No, poctive jsem si to ze zacatku hlidala, to jsem lezla snad kdyz den na vahu, a vysledek jsem videla uz po prvnim tydnu, ono kdyz se do toho clovek vazne da, a dodruje vse co ma narizeno ci doporuceno od vyzivoveho poradce tak to jde lehce..:-)
Market
09.09.2015 11:53:03

24.08.2015 19:51:38
Ninuska napsal:

To bud rada, ja musim, zvlaste na vecer, pred detmi bombony shovavat, nejhorsi jsou pro ne bramburky, to opravdu ne! Take bych chtela aby si navykli na zdravou stravu a nedopadli jak ja, kdyz musim dochazet za vyzovovymi poradci, ale oni vazne pomahaji!
Ninuska: A jak dlouho k nim chodis, kdy sis poprve vsimla zmeny ze kila jdou dolu, muj je to taky vecny boj :(
Ninuska
24.08.2015 19:51:38

21.08.2015 13:50:40
Bára napsal:

Re:

Zrovna dneska jsem od tamtud delala ty jejich zdrave livanecky a nez jsem se omrkla, deti i manzel mi je vsechny snedli, takze priste varka pro celou rodinu, ale to je dobre, jen at jedi zdrave!
To bud rada, ja musim, zvlaste na vecer, pred detmi bombony shovavat, nejhorsi jsou pro ne bramburky, to opravdu ne! Take bych chtela aby si navykli na zdravou stravu a nedopadli jak ja, kdyz musim dochazet za vyzovovymi poradci, ale oni vazne pomahaji!
Bára
21.08.2015 13:50:40

Re:

13.08.2015 12:47:52
Ninuska napsal:
Diky zensky za tip, uz jsem aj koukala co si dnes vecri udelam za mnamku, jsou to vazne dobre recepty, clovek nema pocit toho ze se musi nejak omezovat!:) Take se mi zalibilo, jakych promen ty zensky dosahli diky tomu svetu zdravi! :)
Zrovna dneska jsem od tamtud delala ty jejich zdrave livanecky a nez jsem se omrkla, deti i manzel mi je vsechny snedli, takze priste varka pro celou rodinu, ale to je dobre, jen at jedi zdrave!
Ninuska
13.08.2015 12:47:52

Diky zensky za tip, uz jsem aj koukala co si dnes vecri udelam za mnamku, jsou to vazne dobre recepty, clovek nema pocit toho ze se musi nejak omezovat!:) Take se mi zalibilo, jakych promen ty zensky dosahli diky tomu svetu zdravi! :)
Bára
27.07.2015 20:05:21

Re:

21.07.2015 12:46:18
Barunkaa napsal:
Ja pri tom svem snazeni od tamtud take varim receptiky, je to lepsi nez neco vymyslet sama a myslet si jak zdrave to bude.:D Takhle clovek i vy kolik to cele jidle ma kj a to je super!
Presne tak :) kdyz nevarim z netu zdrave receptiky, delam dosti casto zeleninove polivky, no zacinam si vsimat i toho ze manzel se mi pekne zbavil pupiku..:D :)
Barunkaa
21.07.2015 12:46:18

Ja pri tom svem snazeni od tamtud take varim receptiky, je to lepsi nez neco vymyslet sama a myslet si jak zdrave to bude.:D Takhle clovek i vy kolik to cele jidle ma kj a to je super!
lenka.dobby
14.07.2015 15:45:41

recepty

ja se receptama inspiruji na strance bistra- pankrackyrynek.cz vari vyborne byla jsem tam nekolikrat a maji skvely vyber denniho menu :) vzdycky se tam moc dobre najima dobiju si energii maji i venkuzahradku tak je to super :) doma zkousim varit i ty jejich vegetarianske dobroty :)
Bára
13.07.2015 20:33:40

Moc dobra stranka, inspiruje se tam jejich recepty, maji jich tam tolik!!! :)
Barunkaa
22.04.2015 15:06:55

Pomalu

Jestli chcete spolehlivězhubnout, tak je potřebapomalu, ne se snažit během 1týdne sundat 5 kilo, alepěkně pomalinku polehounkupo půl kile až kile... tadyse o tom píše víchttp://www.svet-zdravi.cz/clanky/kolik-kilo-se-da-shodit-do-leta
ivanadamcova
17.04.2015 12:35:06

souhlasím, njelepsší je zdravě jíst a hýbat se
lenka.dobby
16.04.2015 15:05:12

Re: Re: Mirus-KetoFitova dieta-mit se rád

25.09.2014 17:11:38
Ola napsal:

Re: Mirus-KetoFitova dieta-mit se rád

Dobry den, Mirus. Naprosto s Vami souhlasím, naucit mit se rad-to je to pravé. Ja jsem se to ještě ke sve skode nenaucila. Jsem nerozhodna a nevazim si sama sebe a nemam se rada. Nesu si z dětství velký ,,batoh" a pocitam, ze se uvedenych pocitu a navic pocitu menecennosti a neschopnosti do konce života nedokazu zbavit. Je to dáno tím, jajeho mám životního parnera, o ktereho se nemohu opřít. Bojim se osamostatnit, protoze si myslim, ze nejsem schopna zit sama a protože bych si se spoustou věcí nedokázala poradit... Ach jo...
ahoj ja na podporu hubnuti beru doplnek stravy Fit and Slim GC :) zatim jen zacinam s hubnutim ale snad do leta se sebou stihnu neco udelat .. mate taky nekdo dalsi zkusenosti s nejaky doplnkem stravy na pomoc s hubnutim? ja jsem tomu moc neverila ale rikam si ze za zkousku nic nedam :) ojednavam je vetsinou z internetove lekarny lancier je to pohodlnejsi :)
Celkem záznamů: 77

Přidat příspěvek k tématu ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku