Alergie

Autor Příspěvěk
Veronika
22.06.2016 11:01:48

Re: Re: Re:

17.06.2016 16:06:30
Světlana napsal:

Re: Re:

A máte zkušenost tedy i s čištěním přímo perského koberce?
Ano, my jsme je tam dávali a vyčištění proběhlo v pořádku.
Světlana
17.06.2016 16:06:30

16.05.2016 15:04:31
Petr napsal:

Re:

S manželkou jsme teď na jaře nechali všechny korce vyčistit ve firmě Interdesign. Koberce nám vyčistili ručně bez použití chemikálií.
A máte zkušenost tedy i s čištěním přímo perského koberce?
Karolína
25.05.2016 12:24:24

Re: Re: Re: Re:

24.05.2016 22:42:42
Petr napsal:

Jistě, tady jsou jejich webové stránky www.interdesign.cz
na stránkách mají všechny informace, které jsme potřebovala, myslím, že toho pudu. díky
Petr
24.05.2016 22:42:42

17.05.2016 19:15:09
Karolína napsal:

Můžu vás poprosit o kontakt na firmu?
Jistě, tady jsou jejich webové stránky www.interdesign.cz
Karolína
17.05.2016 19:15:09

Petr napsal:

Re:

S manželkou jsme teď na jaře nechali všechny korce vyčistit ve firmě Interdesign. Koberce nám vyčistili ručně bez použití chemikálií.
Můžu vás poprosit o kontakt na firmu?
Petr

Re:

13.05.2016 12:30:46
Karolína napsal:
Můj dotaz bude trochu z jiného soudku. Mám slabší alergii a doma mám pár kusů koberců z ovčí vlny. Koberce normálně vysávám při pravidelném úklidu. Teď na jaře bych je ale chtěla celkově vyčistit také, aby byly opravdu čisté. Přece jen je to pro alergii lepší. Můžete mi prosím poradit kam koberce zanést?
Karolína
13.05.2016 12:30:46

Můj dotaz bude trochu z jiného soudku. Mám slabší alergii a doma mám pár kusů koberců z ovčí vlny. Koberce normálně vysávám při pravidelném úklidu. Teď na jaře bych je ale chtěla celkově vyčistit také, aby byly opravdu čisté. Přece jen je to pro alergii lepší. Můžete mi prosím poradit kam koberce zanést?
Petruss
13.09.2015 22:15:33

nemáte někdo zkušenosti sbiosens?http://biosens.cz/features/alergie-senna-ryma/
Pegina
23.12.2014 14:03:24

ne, nejsou, ty funkce neboprogramy se používajíodděleně, a přepínáš sije ty sama podle toho jakchceš, jedním tlačítkem:-) tady je kdyžtak o těchfunkcích podrobně jakpracujíhttp://www.raycop.cz/jak-pracuje-raycop.html takže si toprostě přepínáš ařídíš sama a nejsi ničímlimitována, klidně jeden denmůžeš jen ozařovat s uvlampou a vysávat zas jindynebo jak chceš :-)
Nuňačka
20.12.2014 17:23:52

Re:

14.12.2014 18:44:14
Pegina napsal:
Ale ne, není, jen jsem na to zapomněla odpovědět... :-) riziko tam vůbec není, celá lampa je totiž v křemenné trubici, takže nic nemůže zářit ven a taky je lampa zapnutá, jenom když je v přímém kontaktu s tím čištěným povrchem, když se to oddělá, tak se to hned automaticky samo vypne :-)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak přímo v praxi to používání vysavače funguje - to jsou všechny ty funkce nebo programy nebo jak to říct puštěné zároveň, nebo se pouští nějak postupně, nebo si to člověk sám může řídit a ovládat, nebo jak to vlastně je? Protože zase abych člověk s tím vysáváním nestrávil půl dne vždycky...
Pegina
14.12.2014 18:44:14

Ale ne, není, jen jsem na to zapomněla odpovědět... :-) riziko tam vůbec není, celá lampa je totiž v křemenné trubici, takže nic nemůže zářit ven a taky je lampa zapnutá, jenom když je v přímém kontaktu s tím čištěným povrchem, když se to oddělá, tak se to hned automaticky samo vypne :-)
Kacenka
12.12.2014 14:42:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

26.11.2014 15:23:49
Pegina napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

no, já s tím vysávám osobně pdole potřeby a podle času - asi tak jednou týdně, oficiálně myslím že je v návodu, že pro udržení dobrého prostředí stačí s tím vysávat jednou za měsíc :-)
Dobře, tak to není nějak hrozně často, to bych mohla určitě stíhat, ale co ta lampa? to mě pořád zaráží?? a ty jsi na to ještě ani neodpověděla, znamená to, že si myslíš, že je ta nějaké riziko??
Pegina
26.11.2014 15:23:49

Re: Re: Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

25.11.2014 09:27:18
Kacenka napsal:

Re: Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

Dobře, a jak často s tím tedy je potřeba vysávat? ale taky mě teda celkem zarazila jak tady od tebe čtu ta uv lampa??? není to škodlivé pro lidi - uv záření??
no, já s tím vysávám osobně pdole potřeby a podle času - asi tak jednou týdně, oficiálně myslím že je v návodu, že pro udržení dobrého prostředí stačí s tím vysávat jednou za měsíc :-)
Kacenka
25.11.2014 09:27:18

Re: Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

23.11.2014 19:31:40
Pegina napsal:

Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

no, tak hlavně základ je hepa filtr, ten to má samozřejmě, potom ještě uv lampu, který dezinfikuje a zabíjí všechny ty bakterie, ještě ten můj typ má vibrační klepač, kterej když zapneš, tak on tím vibrováním vyklepává z vláken té látky všechny nečistoty a prostě všechno, co tam nemá být :-)
Dobře, a jak často s tím tedy je potřeba vysávat? ale taky mě teda celkem zarazila jak tady od tebe čtu ta uv lampa??? není to škodlivé pro lidi - uv záření??
Pegina
23.11.2014 19:31:40

Re: Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

28.10.2014 12:52:26
Kacenka napsal:

Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

Díky za reakci, Pegino :-) snad by mi to tedy taky mohlo třeb pomoct.... no a jaký je to typ nebo tak? a na jakém principu to přesně funguje, na rozdíl od běžného vysavače, to prosím nevíš? a taky bych se chtěla ještě prosím zeptat jak často s tím je potřeba vysávat?
no, tak hlavně základ je hepa filtr, ten to má samozřejmě, potom ještě uv lampu, který dezinfikuje a zabíjí všechny ty bakterie, ještě ten můj typ má vibrační klepač, kterej když zapneš, tak on tím vibrováním vyklepává z vláken té látky všechny nečistoty a prostě všechno, co tam nemá být :-)
Kacenka
28.10.2014 12:52:26

Re: Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

24.10.2014 23:35:48
Pegina napsal:

Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

Ahoj, mám ho doma, takže jsem ho zkoušela :-) celkem dost mi pomohl, protože jsem alergická hlavně na prach a roztoče a na to je ten vysavač ideální, vysávám s tím totiž hlavně věci kolem postele, kde se drží nejvíc roztočů, jako třeba matraci, ložní prádlo, polštářky, deky, atd. a lépe se mi teda po tom spí :-)
Díky za reakci, Pegino :-) snad by mi to tedy taky mohlo třeb pomoct.... no a jaký je to typ nebo tak? a na jakém principu to přesně funguje, na rozdíl od běžného vysavače, to prosím nevíš? a taky bych se chtěla ještě prosím zeptat jak často s tím je potřeba vysávat?
Pegina
24.10.2014 23:35:48

Re: Antibakteriální vysavač - ano/ne?

21.10.2014 14:15:33
Kačenka napsal:

Antibakteriální vysavač - ano/ne?

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli jste někdo zkoušeli nějaký ten antibakteriální vysavač? jsem celkem silný alergik a už nevím, co zkusit, léky samozřejmě předepsané mám, ale nerada bych je jedla dennodenně do konce života :-O tak kdyžtak se prosím podělte o své zkušenosti :-) díky
Ahoj, mám ho doma, takže jsem ho zkoušela :-) celkem dost mi pomohl, protože jsem alergická hlavně na prach a roztoče a na to je ten vysavač ideální, vysávám s tím totiž hlavně věci kolem postele, kde se drží nejvíc roztočů, jako třeba matraci, ložní prádlo, polštářky, deky, atd. a lépe se mi teda po tom spí :-)
Kačenka
21.10.2014 14:15:33

Antibakteriální vysavač - ano/ne?

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli jste někdo zkoušeli nějaký ten antibakteriální vysavač? jsem celkem silný alergik a už nevím, co zkusit, léky samozřejmě předepsané mám, ale nerada bych je jedla dennodenně do konce života :-O tak kdyžtak se prosím podělte o své zkušenosti :-) díky
Maroch112
14.08.2014 12:54:24

alergie

Zdravím všechny, na pilovoualergii jsem vyzkoušelnezpočet léků: xyzal,alergostop..., alenejúčinnější je tento:http://www.gigalekarna.cz/produkt/claritine-30-tablet/
Bohdana
16.05.2014 13:35:03

Re: Jak na alergii

03.07.2011 14:21:44
Jiří Nováček napsal:

Jak na alergii

Alergie není příčinanemoci ,aledůsledek.Naprostá většinaalergických reakcíorganizmu, stejně jakoekzémy, má příčinu vkyselinami zaneseném azahleněném organizmu azaneseném tlustémstřevě.Odstranit totozanesení, není zase taksložité, ale modernímedicína se tím vůbecnezatěžuje, neřešípříčiny problému a naopakvelice důkladně zkoumádůsledky celého problému.Pacient tím získává mylnýpocit, že je o nějpečováno a složitýmirozbory se zjišťuje, na covšechno je daný člověkalergický.Prášky,kapky,mastičky nic neřešídůležitá je změnajídeníčku s vyloučenímcukru,mouky,mléčnýchvýrobků,živočišnýchtuků a soli.A dále očistacelého organizmu hlavnětlustého střeva a srovnánípH moče na správné hodnotystejně jako udržovatperfektní trávení apravidelnou stolici.Chce toale pevnou vůli a taky tozabere nějaký čas,alevětšina lidí nemá ten časa vůli něco měnit užvůbec ne a tak budou radějitrpět.
Alergie - SENÁ RÝMA - Jak jsem na ni vyzrála !
-----------------------------------------------------------------
Od své osmé třídy jsem silný alergik .
Přesto se vždy těším na jaro a léto, abych si užila kvetoucí krásy má první cesta vedla vždy na alergologii kde jsem dostala léky na celou sezónu.
DNES UŽ LĚKY NEBERU, NAŠLA JSEM POMOC v čistě přírodním bylinném výrobku FAKTOR BASE !

UŽ ŽÁDNÁ RYMA, ÚNAVA A SLEPENÉ OČI,BOLEST HLAVY ČI DUŠNOST !!!

Mám teď pomocníka z přírody SKUSTE TAKÉ FAKTOR BASE A ZBAVTE SE ALERGII !!!

Rada Vám pomohu a poradím ZDARMA .
Bohdana Vondrová 03-010853 img:
E-mail: bylinkysb@seznam.cz
Celkem záznamů: 25
|< << 12 >|

Přidat příspěvek k tématu Alergie

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku